یک دوره کوتاه به چادر بازی کودک

پس از استقبالی که از مجموعهٔ شکرستان شد عروسکهایی به شکل شخصیتهای این مجموعه با حمایت سازمان تبلیغات اسلامی و

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

پس از استقبالی که از مجموعهٔ شکرستان شد عروسکهایی به شکل شخصیتهای این مجموعه با حمایت سازمان تبلیغات اسلامی و به همت مرکز نشر الکترونیک و با همکاری مرکز انیمیشن حوزه هنری، توسط دو شرکت «آیس تویز» و «پالیز» ساخته و در بازار ایران به فروش رفت؛ این عروسکها هم مورد استقبال قرار گرفتند و بیشترین استقبال از عروسکهای ننه قمر و اسکندر صورت گرفت. گشان چادر: چادر کوچک و مستطیل شکل و ابریشمی است که سر و پشت را تا کمر میپوشاند. در یک سمت این محصول پنجره ای برای به گردش در امدن هوا و ورود نور به داخل تعبیه شده است و بر سر راه این پنجره توری قرار دارد . اگر به مشهد سفر کردید پیشنهاد می دهیم به رضاشهر و جاهای دیدنی نزدیک آم سر بزنید. کوهسر یکی دیگر از جاهای دیدنی مشهد است که در خیابان هاشمیه مشهد قرار دارد. پاساژ تک در بولوار دستغیب بورس کامپیوتر، لپتاب و لوازم جانبی آنهاست. اگر به میدان توحید آمدید، می توانید از پاساژ ها و مراکز خریدی که در نزدیکی آن وجود دارد، اجناس مورد نیازتان را خریداری نمایید. بوار خیام از بولوار ملکآباد شروع شده و تا میدان سپاد ادامه مییابد. در حاشیه سرسبز خیام جنوبی عدد فروشگاهها بیشتر از انگشتان دست نیست اما تا دلتان بخواهد شعب مرکزی بانکها و ادارات دولتی در آن قرار دارد و البته چند کافه برای زدودن خستگی از تن مردمی که در پیادهروهای سرسبز این خیابان به پیادهروی مشغولند.

بعضی افراد برای تزیین و نورپردازی چادر بازی سرخپوستی برای اتاق کودک از لامپ های برقی استفاده می کنند که ایده جالب و البته حساسی است. خیابان کوثر مکانی دنج برای زندگی است البته قیمت ملک در این منطقه بالاست. در بلوار کوثر پای جوانان پرشور را به این خیابان باز کرده است. ↑ «هشدار نهاد حقوق بشری: ۱۰۹ معترض ایرانی در خطر اعدام هستند». ↑ «ایران با احضار سفیر آلمان به وزارت خارجه: با شورای حقوق بشر همکاری نمیکنیم». دوتراکها از اینکه کالیسی حقوق سنتیشان در تجاوز به اسیران را نادیده گرفته، عصبانی شدند. در ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ در سری جدید برنامه غیرمنتظره با عنوان جمع ما به عنوان مجری حضور پیدا کرد. باید خاطر نشان کرد که این راه برای مسیرهای نزدیک می تواند لذت بخش باشد ولی در مسیرهای دورتر شاید برای افراد مسن کمی خسته کننده به نظر برسد. ایستگاه قطار شهری در ابتدای این بلوار برونسی را به راحتی به تمام شهر وصل میکند. بلوار معلم در منطقه ۱۱ شهری مشهد و از بولوارهای مهم و پرتردد شهر است که در موازات یک ضلع پارک ملت قرار دارد.

قطار شهری مشهد در ابتدای بولوار کوثر، دسترسی به آن را آسانتر نموده است. بولوار امامت با فروشگاههای مختلف پوشاک مردانه و زنانه در یک سو و بخشی از پارک ملت در سوی دیگرش، روزهای پررونق و شبهای پرشوروحالی دارد. از جاذبه های نزدیک خیابان اقبال لاهوری می توان به پارک چهل بازه و باغ وحش وکیل آباد اشاره نمود. بولوار کوثر با اینکه جاذبه های دیدنی کمی دارد اما بازدید از آن برای گشت و گذار و خرید گزینه خوبی است. از بلوار طویل و عریض وکیل آباد خیابانهای مهمی چون امامت، جلال آل احمد، سیدرضی، دانشآموز، دانشجو، صدف، دندانپزشکان، شهیدقانع، فارغالتحصیلان، نمایشگاه، شهید برونسی، اقباللاهوری، لادن، صیاد شیرازی، حافظ، هفت تیر، هنرستان، هاشمیه، کوثر و شهید باهنر منشعب میشود. کوهستان پارک شادی، باغ وحش و پارک جنگلی وکیل برای مشهدیها و مسافران از قدیم خاطرهساز بوده است. از جاهای تفریحی مشهد که در نزدیکی رضاشهر قرار دارد می توان به کوه سنگی، پارک پردیسان، پارک کوهستانی، غار پروانه ها، پارک آبشار و کوهستان پارک اشاره نمود. Content has been c᠎reated  by GSA Conte​nt  Ge​ne​rator DE᠎MO᠎.

کتابخانه مرکزی مشهد، هتل شرکت نفت و پارک لاله از نقاط پررنگ بلوار هفت تیر می باشند. بولوار هفت تیر از پل دانشجو شروع و به کوه های آب و برق که منطقه ای زیبا برای کوهنوردی هستند ختم می شود. هاشمیه در منطقه ۹ مشهد واقع گردیده و از سمت شمال به خیابان آب و برق میرسد. در سالهای اخیر، جمعیت بسیار زیادی در این منطقه ساکن شدهاند و این مسئله موجب ایجاد ترافیک و نیاز بیشتر به فضای سبز و امکانات تفریحی و ورزشی در بولوار مجیدیه شده است. در این محل می توانید سوغاتی های زیبایی از جمله لباس های شیک تهیه و خریداری نمود. جاهای دیدنی مشهد و سوغاتی آن هر گردشگری را به سوی خود جذب می کند. در خیام شمالی به بازار فتحآباد (بورس گل طبیعی و مصنوعی) و مجتمع گردشگری سپاد، شهربازی، مجتمع الماس شرق، بازار وصال و باغ پرندگان دسترسی خواهید داشت. میدان توحید از جاهای گردشگری مشهد محسوب می شود و از چهار سو به سهراه کاشانی، خیابان سنایی، میدان شهدا و چهارراه میدان بار میرسد. بولوار وکیلآباد از بزرگترین بولوارهای شهر مشهد است که از میدان آزادی تا دوراهی طرقبه و شاندیز ادامه دارد. هر زمان که به مشهد سفر کنید و به این بولوار پا بگذارید زیبایی هایش شما را به وجد می آورد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن