راهنمای برتر استخر پیش ساخته

به دلیل این که استخر ها اگر به صورت رو کار نصب شوند به مرور زمان و در برخورد با نور خورشید دچار پوسیدگی شده و

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

به دلیل این که استخر ها اگر به صورت رو کار نصب شوند به مرور زمان و در برخورد با نور خورشید دچار پوسیدگی شده و بعد از چندین سال بدنه آنها تخریب می گردد و یا اگر به صورت تو کار مورد استفاده قرار گیرند، به دلیل خشک بودن بدنه، ممکن است در زمان گود برداری و خارج کردن گوشه ها دچار شکستگی شوند. برای برطرف کردن این بغرنج در استخرهای بازتاب میانه استخر را اندکی کمگودتر از کنارههای استخر میسازند. در كارخانه ساخته و مونتاژ و تست می شود و می توان آن را با اندازه دلخواه سفارش داد. هزینه ساخت استخر پیش ساخته فایبر گلاس با ابعاد مشخص 50 تا 60 درصد از استخر های بتنی با همان ابعاد کمتر است. بطور کلی توضیحاتی در خصوص شباهت ها و تفاوت این دو نوع استخر پیش ساخته در ذیل آمده است. استخرهای این چنینی به طور کلی به دو نوع برزنتی و فایبرگلاس تقسیم میشود. اگر بخواهیم به صورت کلی قیمت استخر فایبرگلاس را با استخر کلاسیک مقایسه کنیم، بسیار ارزان تر است. زمین مورد نظر جهت انجام پروژه، حداقل طی یکسال گذشته نباید به عنوان شالیزار استفاده شده باشد و توان تحمل تا یک تن فشار در هر متر مربع را دارا باشد.

برای نصب استخر روکار نیاز به اجرای تمهیدات خاص و انجام عملیات ساختمانی ویژهای نیست. نصب استخر توکار نیز نیاز به امکانات و فرآیند بیشتری نسبت به روکار دارد. هر دو اینها با توجه به نوعی که از قبل تولید میشوند به صورت توکار یا روکار در محل مشتری نصب میشود. ساخت استخر با آجر ، باید توجه داشت که آجرها فقط در مقابل نیروهای فشاری مقاومت خوبی دارند . از طرف دیگر باید خاطر نشان کرد که فقط آجرها می توانند در ساخت دیواره استخرها مورد استفاده قرار گیرند و به هیچ عنوان نمیتوان در کفسازی استخر از آجر استفاده نمود . در اندازه آن نمیتوان تنوع زیادی به خرج داد و نصب آن تنها با جرثقیل صورت میگیرد. 1- مطمئن شوید محل نصب استخر در داخل محدوده تحت تملک مالک نصب میگردد و تداخلی با املاک مجاور نداشته باشد. این تایل های بتنی با استفاده از اتصالاتی همچون اتصالات آرماتور بندی به یکدیگر متصل شده و بسیار مستحکم و مقاوم هستند. بیایید با یکدیگر بیشتر در رابطه با ویژگی های هر کدام از این استخر ها اطلاعات کسب کنیم. ᠎Po​st was c re᠎at᠎ed with the  help of GSA Conten t Generato᠎r ᠎DEMO!

برای ساخت استخر شنا با ابعاد بزرگ، استخرهای پیش ساخته فایبر گلاس مناسب نیستند. با وجود این موارد باز هم برای افرادی که طرفدار آب تنی هستند و دوست دارند با هزینه مناسب در حیاط ویلا، خانه یا باغ خود دارای استخر باشند و حتی در صورت جا به جایی این محصول را با خود ببرند، استخرهای فایبر گلاس یک انتخاب بسیار عالی است. در ابتدا پس از انتخاب طرح و ابعاد استخر مورد نظر از طریق نمایندگیها و واحدهای فروش، شرکت سفارش شما را میسازد و سپس کارشناسان و مهندسان را به منظور آماده سازی بستر استخر اعزام میکند. این فروشگاه دارای سابقه بلند بالایی می باشد که از ابتدا اقدام به عرضه محصولات اینتکس به ویژه استخر اینتکس در ایران با ضمانت اصالت و خدمات پس از فروش کرده است و در واقع لذت خرید محصولات اینتکس را می توانید در ایران بچشید . پدیده استخر به عنوان تولید کننده انواع استخر آماده فایبرگلاس توانسته بهترین شرایط فروش را فراهم سازد. شما می توانید جهت دریافت قیمت انواع استخر پیش ساخته از جمله قیمت استخر پیش ساخته فایبر گلاس توکار و غیره با کارشناسان هایپر صنعت فامکو تماس حاصل نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از انواع استخر پیش ساخته بتنی سایر مقالات مندرج در این سایت را مطالعه نموده و در صورت نیاز با کارشناسان واحد فنی در ارتباط باشید . استخر فایبرگلاس یکی از انواع استخرهای پیش ساخته است که مدل های متنوع و زیبایی هم از آن تولید میشود. گود برداری محل استخر یکی از مهمترین عملیاتهای پروژه ساخت استخر میباشد ، چرا که ادامه روند نصب صحیح و اصولی سایر اجزا و تاسیسات و ملزومات استخر به نحوه عملکرد گود برداری اولیه بستگی دارد . اجرا و نصب آسان: نیاز به ابزارهای مختلف و خاص و یا تخصص بسیار زیاد نیست. در ساخت استخرهای بتنی با توجه به پیچیدگی های اجرا و اندازه کاسه استخر از 4 تا 8 هفته زمان نیاز دارند. این نوع محصول برخلاف نوع سنتی نیاز به فرآیند سخت و هزینه بر ندارد و از قبل در کارخانه تولید میشود. فرآیند ساخت این نوع استخرها بسیار هزینه بر، پر دردسر و سخت است. ولی استخر پیش ساخته شنا یا استخر آماده شنا با توجه به این که از قبل در کارخانه تولید و به مکان مصرف فرستاده می شوند فرآیند نصب و راه اندازی فقط چند روز زمان می برد. فرآیند تمیز کردن داخل استخر بتنی آسان بوده اما نکته ای که باید مد نظر قرار داد این است که بر اثر فشار وارده به سازه، این امکان وجود دارد که استخر بتنی دچار ترک و نشتی شود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن