Google News Showcase به ایالات متحده می‌آید و به‌روزرسانی‌ها برای دنبال کردن برگه در Google News

Google News Showcase تابستان امسال به ایالات متحده می آید. این پس از راه‌اندازی News Showcase در اکتبر 20

توسط مدیر سایت در 18 خرداد 1402

Google News Showcase تابستان امسال به ایالات متحده می آید. این پس از راه‌اندازی News Showcase در اکتبر 2020 است. Google همچنین به‌روزرسانی‌هایی را در برگه دنبال کردن در Google News انجام داد و راه‌اندازی Google Reader Revenue Manager را که در آوریل به آن پرداختیم، مجدداً اعلام کرد.

نمایشگاه اخبار Google در ایالات متحده. گوگل اعلام کرد که Google News Showcase تابستان امسال به ایالات متحده می آید. گوگل گفت که این شامل مشارکت با بیش از 150 نشریه خبری مستقر در ایالات متحده است که 90 درصد آنها محلی یا منطقه ای هستند. Google News Showcase اکنون به 22 کشور در سراسر جهان با بیش از 2300 نشریه شرکت کننده گسترش یافته است.

برگه فالو در Google News. گوگل همچنین در حال به‌روزرسانی تب فالو در Google News است تا به «نشریه‌های محلی بیشتر در Google News ظاهر شوند و به خوانندگان راه آسان‌تری برای یافتن اخباری که برایشان ارسال می‌شود، کمک کند».

گوگل گفت که ویژگی جدید و به روز شده Follow به زودی در سراسر جهان در اندروید در دسترس خواهد بود و سپس در اواخر سال جاری به iOS گسترش خواهد یافت.

در اینجا به نظر می رسد، می توانید دکمه دنبال کردن را در پاورقی برنامه Google News مشاهده کنید:

Google News به‌روزرسانی شد Tab 301x600 را دنبال کنید
مدیر درآمد خواننده گوگل همچنین Google Reader Revenue Manager را مجدداً معرفی کرد که در آوریل به آن پرداختیم. این به ناشران کمک می کند تا با برجسته کردن محتوای خود برای خوانندگان، تعامل را افزایش دهند. این بخشی از مرکز ناشر Google است، جایی که می‌توانید نحوه اشتراک خوانندگان در محتوای شما و پرداخت هزینه محتوای شما را کنترل کنید.

یک ویژگی نظرسنجی جدید به Reader Revenue Manager می آید که به ناشران کمک می کند تا از خوانندگان سؤالات خود بپرسند تا به درک بهتر مشخصات جمعیتی و علایق آنها کمک کند تا ناشران بتوانند محتوا و تبلیغات مرتبط تری ارائه دهند.

گوگل اعلام کرد که ایالات متحده، آرژانتین، برزیل، کانادا، شیلی، کلمبیا، کاستاریکا، مکزیک و پرو، به همراه بازارهای آسیا پاسیک و سایر راه‌اندازی‌های منطقه‌ای دیگر در اواخر تابستان امسال دنبال می‌شوند.

چرا ما اهمیت می دهیم. علاوه بر سرمایه‌گذاری‌های جدید در نشریات خبری، این ویژگی‌های جدید می‌تواند به ناشران کمک کند دیده‌تر شوند، درآمد را افزایش دهند و مخاطبان خود را درک کنند. News Showcase هرگز در ایالات متحده نبوده است، بنابراین برای بسیاری از ما اینجا در ایالات جدید خواهد بود.


چطور سئو کنیم؟
چرا باید مشاور سئو داشته باشیم؟

منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن