ایده های جدید به عینک شنا هرگز قبلاً آشکار نشده بود

لنزهای کروی یا قوسدار، زاویه دید ۱۸۰ درجه به شناگر ارائه میکنند. برخی از افراد از لنزهای تماسی استفاده میکنند

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

لنزهای کروی یا قوسدار، زاویه دید ۱۸۰ درجه به شناگر ارائه میکنند. برخی از افراد از لنزهای تماسی استفاده میکنند و به همین جهت محافظت از لنز چشمی آنها موضوعی بسیار مهم است. معمولا حرارت پوست با خنکی آب و همچنین بخاری که از آب برخی استخرها بلند میشود، باعث میشوند لنز عینک مهآلود شود که دیدتان را محدود میکند. او همچنین پدر ویلیام فرانکلین آخرین فرماندار سلطنتی پنسیلوانیا و از مخالفان سرسخت استقلال بود. تلاشهای او در تأمین پشتیبانی برای ارسال مهمات در طول انقلاب استقلال آمریکا نقشی کلیدی در سرنوشت استقلال آمریکا داشت. مادامیکه این نوع عملیات شکار نیز با حبس نفس کامل غواص و بدون استفاده از اسکوبا انجام میپذیرد از سوی IBSRC و مقررات IUSA قابل قبول و مجاز شناخته میشود و با توجه به مقرارت زیستمحیطی خاص خود در سراسر جهان انجام میشود، اما نقاط مهم و قابل توجه آن در جهان عبارتند از آفریقای جنوبی برای شکار (ماهی تن باله زرد) و اقیانوس آرام جنوبی برای شکار (ماهی تن سگ دندان). هنگام شنا هیچ نوع فشاری از سوی زمین وجود ندارد که این باعث میگردد مفاصل از فشار و کشیدگی به دور باشند. This ​po᠎st has  be᠎en c​re​ated ᠎with G SA​ Conte nt Gen᠎er᠎ator D emov er sion​!

عینک های تفریحی شنا در مقایسه با سایر عینک ها قطور هستند. یکی از مهمترین این فواید ها سالم نگه داشتن مفاصل است. نکته حائز اهمیت آن است که استفاده از این محصول مخصوص افرادی است که نمره ی چشم هایشان بین 1- و 8- باشد. در همه ی عینک های مخصوص استخر از نوعی لایه ی ضد بخار استفاده شده است که در عینک های تفریحی بسیار سریع تر این خاصیت از بین می رود. عینکهای ضد مه برای این طراحی شدهاند که بخار و مه تشکیلشده در قسمت داخلی لنز را برطرف کنند. لنز عینک شنا با جنس کریستال نشکن که به علت تکنولوژی خاص در تولید آن ها بسیار گرانتر بوده و فقط توسط برندهای معتبر ارائه می شوند. نشانههایی از مسابقات گاهوبیگاه میان مردم یونان باستان وجود دارد و همچنین یکی از بوکسورهای معروف یونان شنا را به عنوان تمرین در برنامه ورزشی خود گنجانیده بود.

به همین خاطر در باشگاه های ورزشی عینک های مختلفی بر اساس نوع و قیمت عینک ها تعبیه شده است. کلر های مورد استفاده، آسیب هایی را بر پوست، مو و چشم ها از قبیل التهاب و قرمزی وارد می کند. خوشبختانه امروزه بیشتر عینکهای شنا را طوری طراحی میکنند که از چشم ما دربرابر پرتوهای UVA و UVB محافظت بهعمل میآورند. اگر میخواهید هر روز بیشتر از نیم ساعت شنا تمرین کنید، باید عینکی را به چشم بزنید که بتوانید آن را بهمدت طولانی روی صورتتان تحمل کنید. پایههای ورزش شنای نوین در ایران از همان استخر منظریه گذاشته شد. بچههای ۶ تا ۱۰ ماهه، قادر هستند در زیر آب به مدت ۵ دقیقه شنا کنند و نفس خود را نگهدارند. یکی از لوازم آموزش شنا و همچنین تجهیزات الزامی در شنا کردن، استفاده از عینک های شنا است. چرا باید از عینک شنا استفاده کنیم؟ چرا جواب تمام مراحل نیست؟ چرا باید از عینک شنا استفاده کرد؟ از بین عینکهای شنا، راحتترین عینک، ماسک شنا و عینک تمرین شنا هستند. ورزش شنا جزء ورزشهای مفید برای کاهش وزن است؛ درنتیجه این ورزش، فعالیت مناسب و مؤثر برای سریع لاغر شدن است.

درهنگام تمیزکردن این عینکها مراقب باشید، چون لنز درونی آنها سریع خراب میشود. عینک بدون بند شامل دو لنز و چسبهای پزشکی است و باید بدانید که استفاده از آن بسیار سخت است و نمیتوان بهراحتی آن را نصب کرد یا برداشت. انگشتانتان را درون آب کف آلودی نمناک کنید -مایع ظرفشویی عالی است- و بند عینکتان را تمیز کنید، اما خیلی مراقب باشید که انگشتان کف آلودتان با لنز عینک برخورد نکند. اگر هم شناگر غیرحرفهای باشید ممکن است با مهآلود شدن عینک به جایی برخورد کرده و آسیب ببینید. بااینحال اگر عینکی اصلا برای صورت شما مناسب نباشد، تنظیم بند آن هم نمیتواند کمک کند. پس اگر شما هم به فکر خرید یک عینک شنا باکیفیت و مناسب هستید؛ به شما پیشنهاد میکنیم که ادامه مطلب را بخوانید تا با نکات مهمی که هنگام خرید این وسیله کاربردی لازم است بدانید، آشنا شوید. برای جلوگیری از عفونت های چشمی توصیه می شود از عینک های شنا استفاده کنید. پیوریتانیزم جنبشی اعتراضی در انگلستان بود که به پاک کردن افکار آنگلوساکسون از دین کاتولیک رومی پرداخت. برای ضدعفونی کردن استخر ها معمولا از کلر استفاده می شود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن