استخر پیش ساخته سوییم پلاس Swim Plus

از جاذبههای پارک ارم میتوان به یک دریاچه هشت هکتاری با قابلیت قایقرانی و ماهیگیری، سه شهربازی با مجموع هشت هک

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

از جاذبههای پارک ارم میتوان به یک دریاچه هشت هکتاری با قابلیت قایقرانی و ماهیگیری، سه شهربازی با مجموع هشت هکتار وسعت با بیش از ۸۰ دستگاه بازی، بزرگترین باغ وحش پایتخت با بیش از ۱۰۰ گونه جانوری بومی و غیربومی، شهربازی سرپوشیده چهار فصل قلعه شادی، سیرک آفتاب، برگزاری تئاترهای سرگرمکننده و کمدی در سالن آمفیتئاتر مجموعه، بازیهای کامیپوتری، ۲۰ هکتار فضای سبز و جنگلی، مجموعه تالارهای پذیرایی کشتی (با ظرفیت ۳۰۰، ۴۰۰، ۶۰۰ و ۲,۵۰۰ نفر و امکاناتی مانند اتاق عقد، مه سرد، گشت عروس و داماد روی دریاچه ارم، پذیرایی از مهمانها در کنار دریاچه و پارکینگ اختصاصی)، سرسره آبی روباز با پوشش مناسب، استخر روباز و حمام آفتاب بانوان اشاره کرد. استخرهای سنتی را پس از مدتی استفاده باید لایروبی و ضدعفونی کرد و از جلبککشها و آنتی باکتریهای مختلف برای تمیزکاری استخرها استفاده کرد. 3. پس از مرحله گودبرداری به یکی از مهمترین مراحل نصب استخرهای فایبرگلاس یعنی مرحله کف سازی میرسیم. در این مرحله پس از ریگلاژ کردن سطح، عملیات بتن ریزی کف استخر را به اندازه 20 سانتیمتر انجام میدهیم. برای ساخت استخر های آماده، طی کردن مراحل بسیار زیادی مانند آرماتور بندی، آجر کشی، بتن ریزی، درزگیری، کاشی کاری و …

کف استخر فایبرگلاس، باید به اندازه حداقل 20 سانتیمتر بتن مگر شود. نکتهای که در این مرحله حائز اهمیت است تراز بودن سطح کف استخر است. برای کف استخر فایبرگلاس، باید چه متریالی به کار برد؟ از بازیهای مفرح شهربازی شماره دو ارم میتوان سورتمه، جایرسوئینگ، اسکیت هوایی، آفتاب و مهتاب، دیسکو کاستر، اسب گردان، قطار شادی، استخر توپ، کاترپیلار، آکروجت، کشتی امیر، ماشین پرنده، چرخ و فلک، مونوریل، ترن هوایی کودک، ماشین برقی بزرگسالان، فیلیپر، ماشین برقی کودک، رالی کودکان، استخر قو، سفینه، تشک بادی، بوستر، موتورکوبنده برقی، تونل وحشت، تاب پرنده، پاراتاور، تله سیژ، قطار شادی کودک، زیپ لاین، تاپ اسپین، سینما هفت و چهار بعدی، عینک سهبعدی، ترن چرخشی، ترن جنگلی، جامپینگ و سقوط آزاد را نام برد. در شهربازی شماره یک ارم، بازیهایی چون قوی گردان، اسب گردان، آستروجت، استخر توپ، مینی جت، سورتمه، فریزبی بزرگسالان، تاپ اسپین، تاور گردان، جت اسکی، آبشار، تشک بادی، بیلینو مکانیکی، تاب کودک، ماشین برقی بزرگسالان، ماشین دریفت ترایک، ماشین پرنده، اسکیت هوایی، ترن شادی، تاب زنجیری، تله سیژ، رالی کودکان، یوفو، یورو بانجی، سینما چهار بعدی، فان اسپریت، کشتی کودک، کشتی صبا، کلایمکس، فریزبی کودک، کریزی دنس، سافاری و ستاره گردان وجود دارد. ​Da​ta w as generated by G​SA Con᠎tent G en erator Dem᠎ov᠎er si​on.

این تاتمیها به صورت یک متر در یک متر برش داده شده است و میتوان با اتصال آنها به یکدیگر تاتمی با ابعاد بزرگتر را ایجاد کرد. اینتکس برندی آمریکایی می باشد که از سال های اولیه تولید محصولات بادی در این زمینه فعالیت می کرده است و یکی از مزیت های بزرگی که دارد این است که روز به روز با پیشرفت های تکنولوژی خود با مطابقت می دهد و پیشرفت های صورت گرفته را دقیقا می توان در محصولات جدید این برند مشاهده کرد . هم چنین باید اشاره داشه باشیم که استخر پیش ساخته گرد و استخر پیش ساخته مستطیلی نیز عمدتا بخش عظیمی از طراحی این محصولات را در برگرفته اند. این محصولات هم کیفیت بالایی دارند و هم می توانید از آن ها برای موارد تفریحی و صنعتی استفادع کنید. استفاده از مواد مقاوم و بی خطر در فرآیند تولید این استخر ها به گونه ای است كه آنها به طور كامل عایق شده و به صورت یك تكه ساخته می شوند.

به طور کلی می توان گفت که عوامل زیر در قیمت یک استخر بیشترین تاثیر را دارند. این شهربازی که با نام لونای یک شهرت دارد، قدیمیترین و اولین بخش پارک ارم محسوب میشود و در ضلع شمال غربی مجموعه قرار دارد. ۶۰ درجه سانتی گراد مورد استفاده قرار گیرند. بسیاری از مشتریان، در مورد نحوه نصب، راه اندازی، لوله کشی، تاسیسات و مزایا یا معایب این استخرها از ما سوال میپرسند. در صورتی که دیگر مدل ها این گونه نیست مثلا برای نصب یک استخر بتنی ممکن است دو تا سه ماه زمان نیاز باشد اما یک استخر فایبرگلاس در کمتر از یک هفته نیز می تواند راه اندازی شود. شهربازی شماره سه یا لونای سه درست در کنار لونای دو قرار دارد و از آن قابل تفکیک نیست. ابعاد و اندازههای دیگر، معمولا قابل حمل و نقل راحت نیست و توصیه نمیشود. پارک ارم در سال ۱۳۵۸ در اختیار بنیاد مستضعفان قرار گرفت و در حال حاضر تحت پوشش هلدینگ سیاحتی و حمل و نقل پارسیان قرار دارد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن