استخر پیش ساخته فایبرگلاس - هیوندای تولز ایران

2. قبل از شروع به ساخت استخر محله را مورد بررسی قرار دهید چرا که در برخی مناطق همسایه ها اجازه ساخت نمی دهند.

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

2. قبل از شروع به ساخت استخر محله را مورد بررسی قرار دهید چرا که در برخی مناطق همسایه ها اجازه ساخت نمی دهند. تمامی نکاتی که اشاره شد بخشی از جزئیات بسیار مهمی است که باید قبل از شروع پروژه احداث استخر با پیمانکار ساخت استخر در میان گذاشت و پس از حصول نتیجه و اطمینان از صحت مسائل فنی شروع به اجرای عملیات نمود . 1.علاوه بر گرفتن مجوز برای ساخت استخر مسئول ساخت و ساز باید مشخصات دقیق استخر را برای شما شرح دهد. استخر پیش ساخته میتواند برای افرادی که میخواهند یک استخر کاملا مجهز و استاندارد را مورد استفاده قرار دهند، بسیار مناسب باشد. از چراغ استخری مناسب با ایزولاسیون مطمئن استفاده نموده تا علاوه بر کیفیت بالا ، سیستم آب بندی استخر مختل نگردد . ساخت استخر در خانه، باغ یا ویلا از جمله عملیات ساختمان سازی پیچیده می باشد که نیازمند حضور افراد متخصص می باشد؛ به همین دلیل بسیاری از مردم از استخرهای پیش ساخته استفاده می کنند تا در مدت زمان کمتری استخر خود را بسازند.

استخر پیش ساخته معمولا قابلیت حمل و نقل بسیار آسان و سادهای داشته و در هر مکانی قابل استفاده هستند. استخر پیش ساخته پرورش ماهی امکان این را دارد که در هر مکانی ساخته شود و در صورت عدم نیاز و نقل مکان به راحتی امکان جمع آوری را دارد و این قابلیت جابجایی یکی از محاسنات مهم این استخرها می باشد. علاوه بر این، جاده مهمی به نام «جاده زمستانی» از استخر میگذشت که از پارس با گذشتن از پاسارگاد و آباده به اصفهان منتهی میشد. استخر پیش ساخته در جنس و ابعاد بسیار مختلفی ساخته میشود و این موضوع باعث شده تا بتوان از انواع مختلف آن استفادههای بسیار زیادی برده شود، زیرا معمولا این نوع از استخرها دارای امکانات بسیار ویژهای هستند، این موضوع باعث شده تا استفاده از این محصول در طی سالهای گذشته بسیار بیشتر از قبل شود. در بسته بندی برخی مدل های استخر پیش ساخته لوازم جانبی مانند نردبان استخر ، پمپ تصفیه آب شنی یا فیلتری , روکش جهت جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل آب ، زیر انداز ، سی دی و کاتالوگ آموزشی اینتکس جهت نصب و راه اندازی را دارد . Th​is da​ta was wri​tten ​by GSA Conte nt Gene​rator ​DE​MO.

درپوش و زیر انداز نرم برای کف استخر از دیگر امکاناتی بوده که برای استفاده از استخر پیش ساخته مورد نیاز هستند. پس از گودبرداری قدم بعدی در اجرای استخر، تسطیح خاک، و زیر سازی کف استخر خواهد بود. استخر پیش ساخته فایبر گلاس از یک لایه ژلکوت آنتی باکتریال پوشانده شده است که احتمال رشد جلبک و باکتری روی بدنه استخر را به میزان قابل توجه ای کاهش می دهد در نتیجه میزان مصرف مواد شیمیایی جهت گند زدایی در استخر آماده فایبر گلاس کمتر خواهد بود. 3. برخی مناطق با محدودیت هایی در مصرف آب و برق مواجه می باشند پس باید از شهرداری مجوز دیگری برای نصب بگیرید. می شود هم بخش مهمی از قیمت استخر پیش ساخته، را تشکیل میدهد برای مشاوره و اطلاع از قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید. به طور کلی استخر پیش ساخته پی وی سی مناسب افرادی است که به دنبال هزینه های کمتر اعم از ساخت و نگهداری برای استخر خود می باشند. مزایای متعدداستخر آماده، هر متقاضی ساخت استخر را ترغیب به خرید این استخر میکند.

اینتکس برای ساخت بدنه بیشتر استخر های پیش ساخته فریمی خود از پارچه برزنتی و یا پی وی سی چند لایه و پلی استر استفاده کرده است که هر دو جنس از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند . معمولا امکانات و تجهیزات بسیار مختلفی به همراه هر استخر پیش ساخته وجود دارد. مهمترین فاکتوری که بر قیمت استخر پیش ساخته دخیل و تاثیرگذار است، کیفیت محصول میباشد. پیمانکار ساخت استخر نقش اصلی کیفیت نهایی را در کاشیکاری استخر به عهده دارد . امروزه برای ساخت استخر بتنی هزینه های زیادی را باید متحمل شد و مراحل زیادی را مانند گود برداری , عایق کاری ، کاشی کاری و لوله کشی , تاسیس موتور خانه و تصفیه خانه جهت تصفیه آب را انجام داد و از طرفی فضای شما را اشغال میکند و به صورت ثابت میماند اما استخر های آماده اینتکس و استخر پیش ساخته اینتکس بسیار ارزان تر از استخر های بتونی است و از نظر حمل و نقل و جا به جایی به راحتی میتوان آن را به نقطه ای دیگر هدایت نمود .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن