نظر شما: trump’s رهبری بی منطق در طول COVID-19 بحران

Category: تایمزلیدر No commentsهیچ کدام از کارشناسان درک و چرا از آن زمان تا مارس 27 برای ما رئیس جمهور به استناد دفاع تولید عمل می کنند (DPA) به منظور جنرال موتورز برای ساخت بسیار مورد نیاز هواکش.

DPA تصویب شد زیرا زمانی که ما در جنگ (مبارزه با این ویروس یک جنگ) تولید و توزیع تجهیزات لازم باید با هماهنگی دولت فدرال ما.

رئیس جمهور تهمت می گوید دولت فدرال است و نه یک “حمل و نقل کارمند” اما این دقیقا کاری است که باید آن را در طول زمان بود. به جای توزیع منابع و تجهیزات خریداری شده در خارج از کشور, دولت ما است که فروش آنها به شرکت های خصوصی. سپس متحده و بیمارستان ها باید به رقابت در برابر یکدیگر برای خرید در قیمت های متورم. این است که قصد DPA.

رئيس جمهور ما, نمی خواهم مسافران در کشتی کروز خاموش سواحل کالیفرنیا به زمین زیرا که افزایش تعداد COVID-19 نفر در آمریکا می گویند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است اولویت های خود را وارونه کتمان حقیقت خواهد بود. بسیاری تعجب می کنم اگر که چرا او نمی استفاده می شود DPA به بیشتر تست کیت های ساخته شده چرا که باعث شده تعداد COVID-19 موارد به افزایش در اینجا در کشور ما است.

در حال حاضر ما پزشکان و پرستاران در خط مقدم ممکن است coronavirus چون به اندازه کافی وجود ندارد ماسک و تجهیزات ایمنی. به جای تماس با بحران یک “جعل” در مه, او باید گوش به مشاوره و یا ما سازمان های اطلاعاتی در Jan. 6 و شروع به آماده سازی ما برای چه آمده بود.

رئیس جمهور ما می پیوندد رئیس جمهور هربرت هوور و جیمز بوکانان به عنوان یک بی منطق رهبر در زمان بحران. تحت DPA رئیس جمهور دارای اختیارات لازم را به منظور برخی از شرکت ها برای تولید تجهیزات و لوازم در توافق بر قیمت. پس از آن که دولت قرار است برای توزیع کالا به جایی که آنها مورد نیاز بیشتر است. به عبارت دیگر دولت فدرال قرار است به یک “حمل و نقل کارمند” بر خلاف آنچه آقای ترامپ گفت. او باید توقف ارائه مشاوره در طول جلسات و اجازه دهید کارشناسان را به صحبت کردن. این جلسات باید خدمات عمومی و نه بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است.

جو Czarneck

دالاس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>