نظر شما: مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته حق سوال در مورد COVID-19

Category: تایمزلیدر No commentsبسیاری از عناصر رسانه ای باید تبلیغ این خبر جعلی است که رئیس جمهور تهمت پیشنهاد کرد که مردم تزریق خود را با و یا فرو کردن, ضد عفونی کننده برای درمان coronavirus.

حقیقت این است که مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه یک رهبر خوب باید انجام دهید; سوال می کرد. او پرسید که آیا به طور خاص ضد عفونی کننده می تواند معرفی به طور مستقیم به ریه ها و اینکه آیا نور ماوراء بنفش استفاده می شود می تواند در داخل بدن انسان, برای از بین بردن ویروس ها.

او همچنین پرسید: سوال حق.

در حال حاضر وجود دارد قابل استنشاق داروهای ضد ویروسی اگر چه هیچ کدام به عنوان رتبهدهی نشده است تایید شده برای استفاده در برابر COVID-19. Aytu Biosciences و Cedars-Sinai دارد در همین حال بررسی استفاده از لوله تراشه به طور مستقیم اشعه ماورای بنفش نور یک طول موج امن برای بافت انسانی اما به ویروس کشنده به طور مستقیم به یک بیمار ریه ها.

وجود دارد مقدار زیادی از سرزنش خود را به صورت رو به بالا 50000 آمریکا مرگ و میر و تریلیون ها دلار در اقتصادی آسیب برساند. برخی متعلق به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و همچنین به ایالات متحده شهرداران و فرمانداران همراه با اتحادیه اروپا و بریتانیا رهبران و افرادی که چشم پوشی اجتماعی فاصله دستورالعمل.

بسیاری از سرزنش می افتد در سازمان بهداشت جهانی گفت که ما در اواسط ژانویه بود که هیچ شواهد این بیماری مسری بود. که همچنین به ما گفت که در افراد سالم نیازی به پوشیدن ماسک صورت با وجود خود را ثابت کرده و نقش مهمی در کاهش 1918 اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا در نتیجه ما را انکار و در عین حال یکی دیگر از فرصت برای مهار این بیماری قبل از آن می تواند در هر نقطه در نزدیکی سطح کنونی آسیب برساند.

ویلیام لوینسون

ویلکس-بار ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>