نظر شما: اجازه ندهید ایران با کشتن خدمات پستیمن با این موافق مهمان تحریریه “پستی حامل نیاز به یک محرک بیش از حد.”

این مایه تاسف است که USPS نمی توانید یک معامله بهتر از بسته محرک با توجه به اینکه USPS معمولا دریافت نمی کند یک سکه در مالیات دهندگان یارانه, اما مانند آن خصوصی رقبا باید انجام کسب و کار خود بودجه به طور کامل توسط درآمد حاصل از عملیات های خود را.

حقیقت این است که بسیاری از محافظه کار فکر می کنم تانک برای سال شده است هل دادن به خصوصی سازی خدمات پستی یک موسسه آمریکایی است که پس از تمام شده است در اطراف از زمان جورج واشنگتن.

سال 2006 خدمات پستی تا به حال چنین بزرگ مازاد بودجه است که آنها برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در یک کل جدید ناوگان وسایل نقلیه الکتریکی. این ظاهرا ناراحت جمهوری خواه به رهبری کنگره به طوری که آنها گذشت سم قرص قوانین وادار به خدمات پستی به جلو دادن آن بازنشسته مزایای بهداشت و درمان برای 50 سال پیش چیزی دیگر هیچ سازمان دولتی و نه خصوصی شرکت می کند.

این به این معنی USPS مجبور است به طور کامل تامین مالی مزایای کارکنان آینده که حتی متولد نشده است! این قانون هزینه های خدمات پستی 5 میلیارد دلار در سال و به معنای شد در نهایت ورشکسته خدمات پستی پس از آن می تواند به بخش خصوصی واگذار شده برای سود است.

در حال حاضر با COVID-19 وضعیت تا حد زیادی کاهش حجم پست USPS دچار مشکل می شود مگر اینکه آن را بیش از حد به طور جدی bailed. دموکرات ها در کنگره سعی شامل یک مقدار پول که واقعا کمک به خدمات پستی اما جمهوری خواهان با برچسب این به عنوان یک دموکرات goodie بی ارزش یش به محرک لایحه.

از آن زمان به حذف بار مجبور خدمات پستی به prefund خود را بازنشسته مزایای تا کنون در پیشبرد و کمک به این موسسه آمریکایی برای زنده ماندن این بحران با یک سخاوتمندانه اتحادیه اروپا ،

پس از همه, اگر شما فکر می کنم شما قادر خواهید بود به ایمیل یک نامه برای 55 سنت پس از برای سود شرکت جایگزین خدمات پستی فکر می کنم دوباره!

مارشال Rumbaugh

ویلکس-بار ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im