شما در حال حاضر ممکن است واجد شرایط برای JobKeeper حتی اگر شما نیست, قبل از. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

Category: کارما No comments

دولت فدرال ساخته شده است تغییرات بیشتری به خود coronavirus درآمد پشتیبانی برنامه JobKeeper و شما به زودی ممکن است به خودتان پیدا کنید در پرداخت حتی اگر شما نیست, قبل از.

باعث خاموش شدن ناگهانی در ویکتوریا دولت را بریزید میلیاردها دلار اضافی به طرح اجازه می دهد به صدها نفر از هزاران نفر از کارگران جدید به آن دسترسی داشته باشید.

در اینجا آخرین.

چه تغییر با JobKeeper?

وجود تغییرات و…. این اولین بار است که به گردش مالی کسب و کار آزمون و دوم این است که به کارکنان واجد شرایط.

به عنوان بخشی از JobKeeper فرمت در ماه سپتامبر گذشته و کسب و کار قرار بود به صورت سخت تر الزامات مورد نیاز برای اثبات تاثیر COVID-19 بود بر درآمد خود را.

A man wearing a mask, a black cap and a fluro vest walks down the street.
ویکتوریا محدودیت می تواند فشار صدها هزار نفر از مردم بر روی JobKeeper.(ABC اخبار: Chris Le صفحه)

برای واجد شرایط برای فرمت دوره (28 سپتامبر تا 3 ژانویه), کسب و کار را که مورد نیاز برای نشان دادن خود واقعی GST گردش افتاده بود در هر دو سه ماه به ماه ژوئن و ماه به ماه سپتامبر است.

آنها در حال حاضر شما فقط باید برای نشان دادن آن کاهش یافت و در ماه سپتامبر سه ماهه.

به همین ترتیب برای دومین دوره (4 ژانویه تا مارس 28) آنها فقط نیاز به نشان دادن یک رکود قابل توجهی در سه ماه قبل از ماه دسامبر و نه برای ماه های ژوئن و سپتامبر چهارم به عنوان به خوبی.

وقتی که می آید به کارگران واجد شرایط بودن در مهلت شده است تحت فشار قرار دادند به طوری که کارکنان شاغل در ژوئیه 1 به جای 1 مارس واجد شرایط.

خزانه دار جاش Frydenberg می گوید هر دو تغییرات کمک خواهد کرد که کسب و کار است که آغاز شده تندرست و استخدام افراد پس از اولین موج coronavirus موارد تنها به خاموش کردن دوباره.

چگونه بسیاری از مردم تحت تاثیر قرار خواهد شد و چقدر هزینه خواهد داشت ؟

دولت انتظار دارد که ویکتوریا خاموش شدن ناگهانی همراه با واجد شرایط بودن تغییرات فشار خواهد شد تا تعداد JobKeeper گیرندگان در دولت که توسط 530,000 به 1.5 میلیون نفر در سه ماهه قبلی ،

است که دیدن 4 میلیون استرالیایی تحت پوشش به طور کلی.

تعداد کسانی که هوا را به پایین می آیند و در مراحل بعد از گسترش برنامه. در ماه مارس سال 2021 سه ماهه 60 درصد از تمام دریافت کنندگان انتظار می رود به ویکتوریا.

تغییرات در حال انتظار برای اضافه کردن اضافی $15.6 میلیارد دلار برای کل هزینه این طرح آوردن آخرین برآورد به بیش از 101 میلیارد دلار.

چه در مورد کسب و کار در خارج ویکتوریا?

در حالی که ویکتوریا دولت آتن به معنای تغییرات را بیشتر تحت تاثیر قرار کسب و کار در ویکتوریا آنها اعمال می شود در سراسر کشور است.

“وجود دارد برخی از کسب و کار خارج از ویکتوریا که گرفته اند در کارکنان جدید به عنوان آنها شروع به باز کردن” آقای Frydenberg گفت.

Frydenberg is standing at a podium that says National Press Club. He is talking, left arm raised.
آقای Frydenberg می گوید: تغییرات خواهد شد در سراسر کشور.(ABC اخبار: مت رابرتس)

“وجود دارد می تواند به کسب و کارهای دیگر که ممکن است در ادامه به انجام آن دشوار است چرا که آنها در بخش های خاص شده اند که ضربه سخت است.

“و ممکن است آنها را دیده اند افزایش می دهد به عنوان مثال در ماه ژوئن سه ماهه به عنوان یک نتیجه از ما فوری دارایی نوشتن طرح که به عنوان مثال در صنعت خودرو موتور منجر به افزایش فروش در برخی از موارد است.”

است JobKeeper رای هنوز در حال برش ؟

بله.

اعلام امروز نیست و تغییر تدریجی از JobKeeper رای دادن.

این برنامه ریزی به رها کردن از تخت در حال حاضر پرداخت از 1500 $در هر دو هفته به $1,200 از 28 سپتامبر و پس از آن $1,000 در ژانویه 4.

برای مردم کار کمتر از 20 ساعت در هفته به رای سقوط خواهد کرد به $750 و پس از آن 650 دلار.

آقای Frydenberg استدلال رای نیست تغییر تا بعد از زمان ویکتوریا خاموش شدن ناگهانی هستند و با توجه به پایان است که این مقدار پایین تر هنوز هم ارائه پشتیبانی قابل توجهی.

اما وزیر دارایی Mathias Cormann می گوید: دولت می خواهد از نزدیک نظارت بر آنچه اتفاق می افتد بر روی سلامت ،

“در حال حاضر ترتیبات به عنوان آنها هستند اما همانطور که ما نشان داده ایم و همانطور که ما در حال نشان دادن دوباره امروز ما همچنان به قضاوت بر اساس چه این وضعیت همچنان به تکامل خود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>