‘بزرگترین مزرعه خورشیدی” در نزدیکی کوچک NT شهر می تواند کمک به قدرت سنگاپور

Category: کارما No comments

یک زیراب کابل از یک برنامه ریزی عمده مزرعه خورشیدی پروژه در پایان بالا می تواند عرضه سنگاپور با پایدار برق 2027.

پروژه برنده اصلی وضعیت پروژه در این هفته از دولت فدرال کمک خواهد کرد که صاف روند تصویب برای 22 میلیارد دلار استرالیا آسه آن قدرت با استفاده از لینک بالا-حجم جریان مستقیم (HVDC) فن آوری است.

این شرکت در حال توسعه این پروژه آفتاب کابل می گوید: از آن خواهد بود که بزرگترین مزرعه خورشیدی و قابل رویت از فضا که آن را ساخته شده است در نزدیکی شهر الیوت در نیمه راه بین داروین و آلیس اسپرینگز.

برق خواهد جریان 750 کیلومتری به یک باتری خورشیدی در داروین و سپس اجرا توسط کابل زیر دریایی 4,500 متر به سنگاپور عرضه 20 درصد از شهر-دولت تقاضای انرژی با برنامه ای به در ادامه به اندونزی.

مدیر اجرایی دیوید گریفین بازدید بالا پایان و اهدا یک مناقصه برای زیراب بررسی کار به نگهبان ژئوماتیک بررسی کشتی که تولید یک نقشه از زیراب توپوگرافی ماه مه سال آینده.

“این بزرگترین مزرعه خورشیدی در حال توسعه در جهان و همچنین بزرگترین باتری در هر نقطه در جهان آن را در حدود 300 برابر بزرگتر از بزرگترین باتری در حال حاضر. آن را بسیار قابل توجهی پروژه,” او گفت:.

نهایی تصمیم گیری سرمایه گذاری در این پروژه است که هنوز رتبهدهی نشده است ساخته می شود و مصوبات باید امن باشد.

آقای گریفین استقبال دولت فدرال اعطای عمده وضعیت پروژه که NT دولت نیز به این پروژه در اواخر سال 2019.

solar panel installation
سود اصلی برای NT را از قدرت پایین قیمت ها.(ایسنا: مایک بلیک)

بیشتر قابل اعتماد قدرت برای Territorians

این آرایه های خورشیدی را تغذیه برق 750km به داروین که در آن باتری خواهد بود ساخته شده است در وسط بازو در داروین Harbour تثبیت شهرستان را غیر قابل اعتماد منبع تغذیه.

“در این رویداد یک فاجعه خاموشی ما می توانید راه اندازی مجدد کل سیستم را بسیار به سرعت تمام راه را به مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد در وهله اول” آقای گریفین گفت.

اما او گفت: یک داروین مبتنی بر کارخانه ساختمان پیش ساخته Maverick پانل های خورشیدی سان کابل نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تبدیل از راه دور جوامع بومی است که تکیه بر آلاینده دیزل ژنراتور برای بسیاری از قدرت خود را.

“این بسیار گران قیمت در حال اجرا بر روی دیزل و ما می تواند ارائه برق به کسانی که در جوامع به مراتب بیشتر مقرون به صرفه اساس از آنها در حال حاضر” آقای گریفین گفت.

این شرکت گفت: این پروژه انتظار می رود به ارائه 1,500 ساختمانی مشاغل و 12000 مشاغل غیر مستقیم در طول انقباض با 350 دراز مدت مشاغل عملیاتی گسترش بین مزرعه خورشیدی سایت در الیوت و داروین.

A sun burning bright in an orange sky above clouds on the horizon.
ساخت و ساز است که انتظار می رود برای شروع در اواخر 2023 با انرژی خورشیدی برای رسیدن به داروین در 2026.(Pixabay: Dimitris Vetsikas )

آقای گریفین گفت: قبلی powerline پروژه پیشنهادی از Mount Isa به داروین در سال 2005 کاهش یافت و بیش به دلیل استفاده از جریان متناوب (AC).

“ما در حال انتقال در جریان مستقیم (DC) و این یکی از مزیت های کلیدی آن شما در واقع می تواند آن را انجام دهد بسیار بیش از مسافت های طولانی,” او گفت:.

“شما لازم نیست که ضرر و زیان آن شما رنج می برند تحت جریان متناوب سیستم انتقال این چیزی است که ساخته شده این پروژه در حال حاضر امکان پذیر است توسعه جریان مستقیم کابل زیر دریایی فن آوری است.”

بیش از یک کابل خواهد اجرا به سنگاپور هر کدام حدود 30 سانتی متر در قطر.

A general view of lit up buildings in Singapore.
کابل رود که عرضه تا 20 درصد از سنگاپور تقاضای انرژی توسط 2027.(فلیکر: Rajesh_India)

سود اصلی برای NT خواهد آمد از کاهش قیمت برق را قادر می سازد از دیگر تشنه قدرت صنایع به حرکت شمال.

“ما درایو پایین قیمت در واقع ما به ارمغان بیاورد صنایع جدید به NT و آن درایو رشد اقتصادی که در راه است.”

ساخت و ساز است که انتظار می رود برای شروع در اواخر 2023 با انرژی خورشیدی برای رسیدن به داروین در 2026 و سنگاپور سال بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>