Woolworths ‘به شدت تشویق می کند” استفاده از ماسک در NSW عمل می کنند و برخی از کوئینزلند فروشگاه

Woolworths اعلام کرده است مشتریان و کارکنان خواهد بود “به شدت تشویق” به پوشیدن صورت پوشش در NSW عمل می کنند و برخی از کوئینزلند فروشگاه ها از هفته آینده با توجه به افزایش coronavirus موارد است.

Woolworths انتشار بیانیه ای روز پنج شنبه گفت: درخواست اعمال را به آن سوپر مارکت ها, مترو, فروشگاه بزرگ W دن مورفی, BWS و ALH Hotels, از شنبه.

نیو ساوت ولز دیده است 150 مورد جدید از coronavirus موارد در سراسر دو هفته گذشته و با صدور بهداشت عمومی هشدار برای چندین سالن در سراسر سیدنی پس از تایید موارد است.

متخصص اپیدمیولوژی خواسته است Sydneysiders به سایش پوشش صورت در حمل و نقل عمومی است اما دولت NSW بدل شده و آنها را اجباری در حال حاضر.

Woolworths اجرایی براد Banducci گفت: درخواست برای “ایمنی و سلامت مشتریان خود تیم ها و جوامع”.

“حتی اگر پوشیدن چهره و پوشش اجباری نیست در NSW عمل می کنند و یا کوئینزلند به عنوان بزرگترین کارفرمای بخش خصوصی با فروشگاه در تقریبا در هر جامعه ما احساس می کنیم این مهم است که ما رهبری راه را در کمک به کاهش جامعه انتقال COVID-19” او گفت:.

“ما در حال درخواست ما تیم را به عنوان مثال منجر شود و این شامل گروه ما تیم اجرایی.

“ماسک و پوشش صورت بسیار قابل مشاهده نماد تداوم COVID-19. با تشویق و نقش مدل سازی خود را با استفاده از آن حمایت بیشتر از این مراحل ما نیاز به جمعی را برای جلوگیری از گسترش ویروس و حفظ تیم ما و مشتریان امن است.”

Woolworths نیز “به شدت تشویق” مشتریان و کارکنان در Woolworths گروه فروشگاه “در نقطه داغ مناطق” در کوئینزلند به پوشیدن صورت پوشش از جمعه.

کوئینزلند سلامت راه اندازی کرده است یک تماس با ردیابی و آزمایش پاسخ در لوگان و بریزبن southside شامل چندین رستوران و دو مدرسه و یک عمل پزشکی پس از دو COVID-19 موارد تشخیص داده شد.

The front of the Woolworths in Spring Farm under a cloudy sky.
Woolworths می گوید: حرکت است که با توجه به افزایش coronavirus موارد است.(ABC اخبار: Kevin دیللو)

در این بیانیه گفت: پوشش صورت خواهد بود ارائه شده برای کارکنان به پوشیدن برای آینده قابل پیش بینی.

ماسک نشان داده شده است به ارائه حفاظت در برابر هر دو گرفتن و گسترش این ویروس.

این Woolworths بیانیه ای گفت: پوشش صورت خواهد بود اجباری در تمام ویکتوریا فروشگاه ها از روز شنبه در خط با دولت ویکتوریا را اعلام اجباری برای استفاده در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im