زن گفته پنهان در پشت کامیون به دوباره وارد SA در طول شب برای اولین بار از مرز بسته شدن

یک زن متهم شده است با مخفی شدن در پشت یک کامیون برای عبور از مرز استرالیای جنوبی در اولین شب از دولت را تقویت مرز بسته شدن با ویکتوریا.

پلیس ادعا می کنند که در چند مرحله در طول پنج شنبه شب یا جمعه صبح 65 ساله در مونت گمبیر زن مخفی در یک کامیون که سوار را به دولت از ویکتوریا.

جنوب استرالیا دیگر نمی تواند بازگشت به خانه خود را از دولت ویکتوریا مگر اینکه آنها ضروری مسافران با محدودیت های جدید با شروع از یک دقیقه نیمه شب گذشته در روز چهارشنبه.

پلیس گفت: این زن تا به حال صرف چند هفته در ویکتوریا زمانی که آنها دریافت یک گزارش در روز پنج شنبه که او در س و او پس از آن دستگیر شد.

او متهم به عدم تبعیت از یک جهت و رد شد به قید وثیقه به نظر می رسد در مونت گمبیر دادستانی دادگاه امروز.

پلیس گفت: هر گونه حوادث مشابه باید گزارش شود بلافاصله از طریق پلیس کمک خط 131 444.

بازداشت می آید به عنوان نگرانی مطرح شد تنها چند ساعت پس از محدودیت آمد به اثر زمانی که یک خط به بالا از کامیون شد اجازه دهید از طریق SA ایست بازرسی مرزی بدون اینکه برای بررسی مجوز.

Three police officers standing beside two trucks on a road
SA افسران پلیس چک کردن کامیون در Bordertown پاسگاه.(ABC اخبار: بریتنی Evins)

یک truckie گفت: ABC Radio آدلاید که او صف در مرز برای بازگشت به جنوب استرالیا از ویکتوریا در اولین شب از دولت را تقویت مرز محدودیت.

راننده کامیون به نام استیو گفت: در بازگشت به جنوب استرالیا در حدود 1:45am می باشد یکشنبه, او تا به حال به خط تا در یک صف کامیون ها در مورد 3-کیلومتر طولانی است.

هنگامی که در نهایت رسیدن به جلوی صف در حدود 3:00 am او گفت: تمام کامیون ها در خط بودند دست تکان داد و سپس از طریق در یک بار بدون اینکه برای بررسی مجوز.

“مستقیم از طریق … 80 کامیون راه اندازی آن را فورا … من تعجب وجود ندارد کشنده است.”

‘خطر وجود دارد که باید پذیرفته شود’

دیروز SA کمیسر پلیس اعطای استیونس گفت: همیشه خواهد بود وجود دارد یک “خطر” است که مردم می تواند به دنبال ورود به دولت در حمل و نقل حمل و نقل.

اما او گفت: هیچ یک ملی رهنمود برای گشت نه به مهار حمل و نقل جنبش در سراسر استرالیا و به ویژه در جنوب استرالیا.

A police car on a road with two police officers standing in front of it
SA افسران پلیس نظارت بر ترافیک در یک ایست بازرسی در نزدیکی کوه گمبیر.(ABC اخبار: Isadora Bogle)

“این خطر وجود دارد عنصر وجود دارد که فقط باید پذیرفته شود. ما به طور تصادفی بررسی کامیون و ما فکر می کنم که کافی روند در این زمان است.”

در اوایل این هفته لیگ برتر استیون مارشال نیز در دفاع از اقدامات گشت گفت: آنها متوقف نمی شود هر وسیله نقلیه سنگین با توجه به حجم بالا عبور از مرز در هر روز.

“SAPOL تنها تا کنون انجام شده تصادفی چک بر روی کامیون ها که در سراسر آمده به عنوان کارگران ضروری از یک روز” آقای مارشال گفت.

“وجود دارد یک تغییر در پروتکل در مرز به بازرسی همه آنها اما زمانی که معلوم شد که این شد ایجاد ترافیک های غیر ضروری خطرات آنها رفت و برگشت به عمل طبیعی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im