گرگ حکم ماسک های ایران به دنبال آرامش کسب و کار با خاموش کردن

Category: تایمزلیدر No comments

By علامت گذاری به عنوان SCOLFORO مایکل RUBINKAM و مارک لوی

HARRISBURG, Pa. (AP) — رفتن به یک پنسیلوانیا سوپرمارکت, بهبود صفحه اصلی, مرکز داروسازی یا دیگر کسب و کار باز می ماند که در طول همه گیر? آماده به پوشیدن ماسک. می رود که برای کارگران بیش از حد.

بسیاری از ساختمان های تجاری است که در خدمت مردم خواهد بود و نیاز به مطمئن شوید که مشتریان پوشیدن ماسک و انکار ورود به هر کسی که حاضر بدون یک پزشکی معتبر دلیل — تحت سفارش امضا جمعه توسط دولت وزیر بهداشت.

کارکنان را مجبور به پوشیدن پوشش صورت هم از جمله کسانی که در انبارها و تولید امکانات و مکان های دیگر که در کسب و کار باقی می ماند اما نه برای عموم.

ماسک قطعنامه گنجانده شد در یک است که حاکم بر جنبه های بسیاری از چگونه یک کسب و کار عمل — از چگونه آن را تنظیم استراحت خود را در اتاق به که چگونه بسیاری از کاربران آن را می توانید اجازه می دهد داخل در هر زمان — به عنوان دولت دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. تام ولف در برابر یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن حداقل 647 در پنسیلوانیا و بیمار بیش از هزاران.

گرگ گفت: آخرین سفارش است که به منظور محافظت از سوپر مارکت تحویلدار نیروگاه اپراتورها و بحرانی دیگر از کارگران که نمی توانند در خانه بمانند و در افزایش خطر ابتلا به کروناویروس جدید.

“ما ضروری کارگران را به شدت به صفحه و نگه داشتن ما سالم, تغذیه و پناه در طول این زمان و همه ما نیاز به تشکر از آنها را (با) انجام همه چیز ما می توانیم به خودمان جلوگیری از گسترش این ویروس به آنها گفت:” در یک ویدیو کنفرانس خبری.

گرگ تشدید فشار بر فروشندگان انبارها و دیگر موسسات به اجرا اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و به حداقل رساندن این ویروس را فقط به عنوان اکثریت جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی به دنبال سهولت دولت او را shutdown از کسب و کار آن را نمی داند “زندگی پایدار می باشد.”

گرگ قبلا بسته مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری و دستور داد مردم را به ماندن در خانه.

در دیگر coronavirus مربوط به تحولات در پنسیلوانیا:

___

بازگشایی کسب و کار

گرگ گفت که او قصد دارد به حق وتو قانون به او فرستاده شنبه توسط GOP-کنترل قوه مقننه است که او را مجبور به اجازه می دهد برخی از کسب و کار به بازگشایی شده است.

در بیانیه ای گرگ منشی گفت: “غیر مسئولانه در برابر جهت اداره بهداشت و بازگشایی کسب و کار بیش از حد در اوایل تنها گسترش ظهر از مشکلات اقتصادی ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر.”

سنا تصویب این قانون را در خط یک حزب رای پس از دو ساعت بحث طبقه.

گرگ وزیر بهداشت دکتر راشل Levine نوشت سناتور شنبه برای هشدار دادن به این لایحه را “ویرانگر” تاثیر بر توانایی دولت برای مبارزه با ویروس.

جمهوری خواهان را متهم گرگ از نظارت بر یک اتفاقی و مرموز فرآیند برای تعیین آن کسب و کار باید نزدیک که ممکن است باز باقی می ماند. دموکرات ها به نوبه خود متهم خواهان نادیده گرفتن کارشناسان بهداشت و درمان و خطر زندگی می کند. خواهان مقابله با آنها صرفا تلاش برای به زور گرگ به اتخاذ دستورالعمل صادر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

___

زندانی آزادی

دولت سیستم زندان است آزاد کردن زندانیان به عنوان بخشی از آن ویروس-مهار استراتژی است.

هشت زندانی شدند در گروه اول قرار است برای آزادی چهار شنبه. گرگ قبلا مجاز اوایل انتشار به عنوان بسیاری از 1800 نفر از زندانیان تحت مهلت قدرت.

“من کمی ناودان در حال حاضر گفت:” اصلاحات وزیر جان Wetzel که شخصا بررسی هر یک از اهل بیت پیشنهادی برای انتشار است.

وزارت اصلاحات از زندانیان منتشر می شود و شهرستانهای آنها در حال رفتن به. زندانیان خواهد بود محدود به خانه های خود و یا ارسال به نیمه راه خانه.

تحت گرگ دولت با این طرح زندانیان زمان خدمت برای جرائم غیر خشونت آمیز و که در عرض چند ماه از انتشار برنامه ریزی شده هستند واجد شرایط دریافت کردند. اصلاحات بخش گفت: به دنبال ورودی از قضات و دادستان و همه زندانیان واجد شرایط منتشر خواهد شد.

Wetzel گفت: معلوم نیست چه مدت این روند خواهد شد.

پنسیلوانیا زندانها نگه دارید در مورد 44,000 زندانیان. گروه گفت: 23 کارکنان و 17 زندانی که تا کنون آزمایش مثبت برای این ویروس با یک مرگ از COVID-19.

مرده اهل بیت شناخته شده است به عنوان یک مشتری از پنسیلوانیا پروژه بی گناهی یک گروه حقوقی که با این نسخهها کار به تبرئه افرادی که می گویند آنها به اشتباه محکوم کرد.

رودلف Sutton, 67, یک زندانی در ققنوس زندان ایالتی در Montgomery County, درگذشت مارس 8. او خدمت به حبس ابد محکوم به قتل است. او در میان 14 زندانیان در ققنوس که قرارداد این ویروس به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

___

موارد

پنسیلوانیا مقامات بهداشتی گزارش شده 63 جدید مرگ و میر افراد با COVID-19 بالا بردن سطح ایالت تلفات به 647.

بیش از 1100 افراد دیگری آزمایش مثبت برای coronavirus برای یک ایالت در مجموع نزدیک به 26,500 با توجه به بخش سلامت است.

دولت منتشر شد اطلاعات جدید در روز شنبه در این بیماری همه گیر را هراسان تلفات در خانه های سالمندان و دیگر مراقبت دراز مدت امکانات: بیش از 3000 نفر در نزدیک به 300 امکانات تشخیص داده شده اند با COVID-19 و 324 نفر — نیم دولت در مجموع تعداد مرگ.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

___

دولت کاهش مالیات

گرگ گفت: دولت این کاهش در مالیات در طول اجرای این بیماری همه گیر.

وزارت درآمد گفت: آن مکث خواهد پرداخت موجود در برنامه های پرداخت در صورت درخواست ارائه شرایط انعطاف پذیر جدید برای برنامه های پرداخت; تعلیق و یا کاهش اتوماتیک اجرای از پیوندها دستمزد garnishments و استفاده از مجموعه های خصوصی سازمان و اقدامات دیگر برای ارائه امداد رسانی به فرد و کسب و کار مالیات دهندگان.

اقدامات گذشته از طریق حداقل 15 ژوئیه آژانس روز چهارشنبه گفت.

وزارت درآمد که قبلا تمدید مهلت مالیات دهندگان خود را به فایل 2019 پنسیلوانیا بازده مالیات بر درآمد شخصی از 15 آوریل تا ژوئیه 15.

___

پوسته گیاه SHUTDOWN

چند صد نفر از کارگران در حال رفتن به پوسته عظیم مجموعه تولیدی در غرب پنسیلوانیا است.

پوسته تحت فشار دولت و مقامات محلی اعلام کرد در اواسط ماه مارس بود که تعلیق ساخت و ساز در soon-to-be-تکمیل ethane ترقه گیاه در Monaca است که به نوبه خود این منطقه وسیع گاز سپرده به پلاستیک.

کمتر از 300 نفر از کارگران باقی مانده بود در سایت برای انجام کار تعمیر و نگهداری. پوسته گفت آن خواهد شد که حدود 500 نفر در سایت در هفته آینده پس از دریافت کلمه از دولت که به “تعمیر و نگهداری و تعمیر و نگهداری” کار آن انجام شده است نمی نیاز به یک چشم پوشی.

این شرکت گفت: در آن رعایت خواهد شد به دولت فدرال و اجتماعی فاصله دستورالعمل.

___

آسوشیتد پرس نویسنده رون Todt در فیلادلفیا کمک به این داستان.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>