با زمان و شلوغ, برنامه HBO است ‘Axios’ فکر می کند بزرگ

Category: تایمزلیدر No comments

توسط دیوید BAUDER

نیویورک (AP) — هیچ کس نمی تواند متهم Axios از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت جیم VandeHei از رویاهای کوچک را برای دو هفته اخبار سری HBO است که ramping تا تولید به هوا تقریبا هر دو هفته برای بقیه سال و حرکت به دوشنبه شب.

او می خواهد به یک “60 دقیقه” برای عصر مدرن.

“اگر شما قصد طراحی یک” 60 دقیقه ” برای نسل جدید آن ممکن است چیزی شبیه به آنچه که ما در حال قرار دادن با هم,” او گفت:. “جاه طلبی ما با آن است که ما می خواهیم به تاثیر بر یک پایه منسجم مانند ’60 دقیقه است.'”

Axios غلظت در تقاطع بین, سیاست, رسانه ها, فناوری و کسب و کار منعکس شده است در مصاحبه که محور HBO نشان می دهد. روز دوشنبه قسمت 18 یکی از نشان می دهد پس از اکران آن در Nov. 4, 2018, شامل مذاکرات با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و خارج مدیر عامل داگ McMillon.

اخیر مصاحبه شامل چینی سفیر ایالات متحده ،

از زمان اجرایی تولید کننده “60 دقیقه” بیل اونز به یاد می آورد که چگونه تاسیس تولید دان هویت استفاده می شود برای گفتن رقبای بالقوه برای پرش به سمت راست در آب خوب است.

“آنچه که ما 50 سال از اعتماد عمومی و هنوز هم من می خواهم استدلال می کنند که بهترین گروه از روزنامه نگاران تلویزیونی در کسب و کار” اونز گفت. “است که یک مدت زمان طولانی برای جمع آوری. Axios است که تنها با شروع کردن و تلاش برای انجام آن است. سلام من آنها را.”

VandeHei گفت: Axios روزنامه نگاران با درگیر نشان می دهد که علاوه بر قو شامل قانون مهاجرت و ملیت سرخ شده, Alexi McCammond مارگارت Talev مایک آلن Dion Rabouin دن Primack و سارا فیشر در حال پرورش بلانت مصاحبه سبک نیست که رقص در اطراف موضوع است.

Axios تمرکز بیشتر در مورد آینده از گذشته گفت: متیو اونیل که تولید تلویزیون نشان می دهد با Perri Peltz.

“این در مورد تبادل جلو, آن را در مورد آنچه در آینده” اونیل گفت. “این در مورد رانندگی مکالمه. جنبه های وجود دارد که من فکر می کنم مخاطبان واقعا تشنه است.”

اگر چه برخی از مصاحبه با جو بایدن و Tiankai را تا تمام قسمت های بیشتر نشان می دهد که عناصر دیگر از جمله یک فیلم مستند کوتاه و انیمیشن بخش. یکی از به یاد ماندنی قطعه کوتاه در ماه گذشته به دنبال یک دانشمند در نپال که تا به حال به تلفن یک مقام دولتی با بخش خبری کشور را مثبت coronavirus آزمون. رسمی خواسته است که خبر از تست مثبت بود مخفی نگه داشته — به عنوان Axios’ دوربین های ثبت شده در این گفتگو است.

اونیل و Peltz را در زمینه فیلم های مستند به اخبار فوریت Axios’ روزنامه نگاران و HBO مدیران خود را اضافه کنید حساسیت.

“شما باید آن سه چیز بازی کردن هر یک از دیگر است که من فکر می کنم شما چیزی منحصر به فرد و متفاوت” VandeHei گفت.

مانند دیگر برنامه های تلویزیونی, “Axios” تنظیم شده است به قوانین جدید برای کار با کروناویروس; قو ایستاده بود به دنبال در روی صفحه نمایش خود را برای مصاحبه با سفیر چین مقیم کابل. همچنین به رسمیت شناختن است که داستان را تسلط بر بسیاری از برنامه ها در این ماه آمده است.

جدید شکاف زمان برای “Axios” دوشنبه ساعت 11 شب است به طور قابل توجهی متفاوت از آن در اوایل یکشنبه شب در جای بلند قرار دادن. بزرگترین تفاوت این است که نشان می دهد خواهد آمد با بیشتر قسمت های جدید تا پایان این سال از آن انجام داده است در تاریخ آن است.

“ما واقعا بر این باورند در این مدل” VandeHei گفت. “ما واقعا باور ما ایجاد چیزی متفاوت و جدید در فضای تلویزیون است که سخت به انجام است و ما می خواهم برای دیدن اگر ما می تواند به ایجاد یک سطح تعالی حتی با برنامه سازگار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>