خواهد ویکتوریایی پا خط در مرحله 4 coronavirus قوانین ؟ وجود یک کلید نفوذ

Category: کارما No comments

با قوانین جدید محدود کردن ویکتوریایی فعالیت ها و حرکات را امتحان کنید و جلوگیری از موج دوم coronavirus موارد می آید این سوال که آیا مردم واقع خواهد شد ،

وجود حداقل دو راه برای پاسخ به این سوال از یک انطباق دیدگاه و علوم رفتاری چشم انداز. هر دو منجر به مشابه پاسخ: بله. اما وجود هشدارهای وقتی که می آید به مردم رفتار و این مهم است که ما می دانیم آنها برای حفظ انطباق بالا است.

مختلف وجود دارد انطباق مدل های که پیش بینی اینکه آیا مردم را به دنبال خواهد داشت ،

این مدل توصیف انطباق به عنوان یک فرمول پیچیده از انگیزه های مختلف (مثلا اقتصادی یا عوامل اجتماعی) قابلیت ها (داشتن دانش و یا منابع در دسترس و با رعایت قوانین) احترام به قانون و خطر تشخیص و مجازات (از جمله شدت) اگر گرفتار.

نگاهی به وضعیت کنونی در ویکتوریا به نظر می رسد بسیاری از این اخباری جعبه علامت به معنی انطباق باید بالا باشد.

برای مثال قوانین جدید گذاشته شده به طور گسترده ای در رسانه های سنتی و اجتماعی بنابراین اکثر مردم باید از آنها آگاه باشد. روزانه پیام در مورد تعداد زیادی از مردم در حال مرگ از COVID-19 و فشار در Icu فراهم می کند قوی اخلاقی پلت فرم برای ایجاد انگیزه در مردم به درستی رفتار کنند.

و گسترده ارتباطات در مورد enforcment از قوانین باید باعث شود مردم به احساس آنها به احتمال زیاد گیر افتاد اگر آنها آنها را شکستن.

A person sits on a tram wearing a mask.
دولت نه یک محدودیت زمانی در اجباری ماسک سفارش.(AAP: David Croslin)

لازم رفتارهای بسیار نیز قابل مشاهده است — با پوشیدن ماسک های صورت که در گروه های بیش از دو نفر داخل خانه ماندن پس از 8ساعت — که باعث می شود اطمینان از تشخیص بالاتر برای کسانی که دست انداختن قوانین است.

و اگر مردم گرفتار شکستن آنها مجازات شدید هستند همانگونه که در نقطه جریمه نزدیک به $5,000 برای افرادی که موفق به خود منزوی.

دیگر عواملی که انطباق نامشخص

در عین حال آن را که ساده نیست ، تحقیقات جدید از ما می افزاید: از دیگر عوامل مهم هستند که مانند بسیاری از فرصت ها برای مردم را به شکستن قوانین شتابزدگي (در مقابل self-control) و ادراک از آنچه دیگران انجام می دهند.

این عوامل همراه با آگاهی از قوانین عملی ظرفیت مردم به پیروی از آنها و تهدید COVID-19 خود بودند که تحت تاثیر نرخ انطباق در ایالات متحده مطالعه است.

An illuminated sign above a major road that reads "Stay home, stay safe, safe lives".
امکان گرفتار شدن و شدت مجازات کمتر مربوط به رعایت نرخ.(ABC اخبار: Daniel Fermer)

امکان گرفتار شدن و شدت مجازات شد کمتر مرتبط است.

این آخرین مدل نشان می دهد انطباق ممکن است بسیار آسان. وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای مردم را به شکستن قوانین و برای مثال شتابزدگي سخت به کنترل است.

نیز وجود دارد مقدار های (و شرمندگی) از قانون شکن در رسانه های اجتماعی و همچنین اطلاع از جزئیات تعداد جریمه صادر می شود که ممکن است منجر به درک که انطباق نرخ های پایین تر از آنها هستند.

برداشت های دیگران می تواند تاثیر رفتار خود ما

وجود سابقه طولانی شواهد نشان می دهد که چگونه رفتار ما تحت تاثیر آنچه که دیگران انجام می دهند در اطراف ما (صرف نظر از اینکه این هنجارهای واقعی یا ادراک شده).

از همه مهمتر این کار می تواند در هر دو مثبت و منفی در راه است.

اگر ما اعتقاد داریم بسیاری از افراد (یا تعداد فزاینده ای از مردم) در زیر قوانین ما همه مناسب تر به رفتار درست است.

و برجسته این رفتار مثبت را به دیگران می تواند یک ابزار قدرتمند.

یک مثال خوب از این است که ویکتوریا برتر دن اندروز به tweeting خیابان های خالی از ملبورن این هفته است.

اما تاثیر دیگران می تواند نتیجه معکوس هنگامی که از درک وجود دارد بسیاری از مردم در حال شکستن قوانین.

در حال بارگذاری

این درک می تواند سوخت توسط رسانه ها به طور منظم به دنبال و به اشتراک گذاری نمونه از قانون شکن.

اگر ما به این باور گسترده وجود دارد عدم رعایت آن اغلب منجر به بیشتر عدم انطباق.

زمان آن طول می کشد به شکل عادات جدید اما پس از آن تبدیل شدن آنها به آسان

یکی دیگر از عدم قطعیت این است که چه مدت طول می کشد تا افراد به رشد عادت کرده اند به قوانین جدید و به شکل رفتارهای جدید.

برخی از تحقیقات نشان می دهد به طور متوسط روزانه 66 تکرار, اما این است که به شدت وابسته به رفتار خاص و مخاطبان است.

A man sits on a scooter putting a pink surgical mask on his face
آن می ایستد به همین دلیل بیشتر ما عادت کرده ایم که همیشه با پوشیدن یک ماسک هنگامی که ما خانه را ترک بیشتر احتمال دارد این رفتار را تبدیل به عادت.(Pexels: Norma مورتنسن)

آن می ایستد به همین دلیل بیشتر ما عادت کرده ایم که همیشه با پوشیدن یک ماسک هنگامی که ما خانه را ترک بیشتر احتمال دارد این رفتار را تبدیل به عادت.

این باعث می شود آن را آسان تر برای انجام در طول زمان به عنوان آن نیاز به تفکر کمتر. این رفتار به سادگی می شود به صورت خودکار.

و اگر رفتارهای تبدیل شدن به معتاد وجود دارد باید کمتر نگرانی خود را از به اصطلاح “پاسخ خستگی” که رخ می دهد هنگامی که ما خسته از داشتن به طور مداوم مراقب باشند در مورد رفتار ما — به خصوص زمانی که ما مطمئن نیستید اگر آن را به ساخت یک تفاوت.

در حال بارگذاری

ما باید به طور خاص در مورد رفتار

در نهایت مردم بسیار بیشتر apt به پیروی از قوانین زمانی که مقامات در حال روشن در جهت خود را از چه چیزی است و مجاز نمی باشد.

لازم است به مردم بگویید چه شما می خواهید آنها را به انجام, چرا که از کجا و برای چه مدت.

چنین وضوح می توانید با ما بسیار مورد نیاز جهت انگیزه و پشتکار در زمان عدم اطمینان حتی در صورت از کارهای چالش برانگیز و مشکلات معتدل ما عدم کنترل تکانه.

این COVID-19 جهان ارائه یک نوع منحصر به فرد از انطباق و تغییر رفتار به چالش بکشد.

آن نیاز به سطح بالایی از انطباق — تمام وقت و بیش از یک دوره طولانی از زمان.

ما نمی تواند تحمل کند و یا نادیده گرفتن اقلیت کوچکی از مردم انجام چیزی اشتباه به عنوان این خواهد شد که مفاهیم برای همه ما است.

در حالی که انطباق و رفتاری علوم تحقیقات نشان می دهد بسیاری از چیزهایی که درست در محل هستند در ویکتوریا به فاستر انطباق ما هنوز آسیب پذیر به خود ما تعصبات خواسته ها و عادات قبلی است.

اما از طریق های جمعی و روشن اهداف بررسی عوامل موثر بر ما (از جمله درک قانون شکن می بینیم در رسانه ها) و شکل گیری عادات جدید ممکن است برای هر کس در خط سقوط و انجام کار درست است.

لیام اسمیت مدیر BehaviourWorks و جیم Curtis محقق در رفتار را تغییر دهید. هر دو کار در دانشگاه موناش است. این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در این گفتگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>