Whitmer: اقامت-صفحه اصلی سفارش هنوز هم در محل; برخی از بازگشت به کار

Category: تایمزلیدر No comments

توسط دیوید EGGERT

و لانسینگ, میشیگان. (AP) — رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer روز جمعه گفت که میشیگان اقامت در خانه سفارش باقی مانده است در اثر از طریق مارس 15 با وجود جمهوری خواهان امتناع به گسترش خود زمینه ای coronavirus اضطراری اعلام او به عنوان اصلاح آن به اجازه ساخت و ساز املاک و مستغلات و بیشتر کار در فضای باز به سر فرد در هفته آینده.

این فرماندار دموکرات که ممکن است شکایت توسط GOP-چراغ قوه مقننه خطاب به خبرنگاران گفت همان روز که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی او باید “معامله” با محافظه کاران که اعتراض او محدودیت در کنگره آمریکا یک روز پیش از آن. او را محکوم اعتراض به “اخلال” با اشاره به وجود صلیب های شکسته, مؤتلفه, پرچم, nooses و برخی از مردم با سلاح های حمله که “نشان نمی دهند که ما به عنوان Michiganders.”

“ما در یک بحران سیاسی که در آن ما باید فقط مذاکره و پیدا کردن برخی از زمینه های مشترک در اینجا. ما در بهداشت عمومی بحران” Whitmer گفت. “ما در میان همه گیر جهانی است که در حال حاضر به کشته شدن تقریبا 4000 نفر در دولت ما.”

Whitmer گفت: او را به ادامه گوش دادن به اپیدیولوژی کارشناسان بهداشت عمومی و رهبران کسب و کار — “نه به نظرسنجی و نه به مردم با برنامه های سیاسی.”

دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش شده نزدیک به 1000 اضافی تایید موارد COVID-19 و 77 مرگ و میر بیشتر آوردن مجموع به بیش از 42,300 موارد و 3,866 مرگ و میر.

Whitmer اواخر روز پنجشنبه با صدور دستورات هر دو اعلام کرد که coronavirus اضطراری همچنان زیر یک سال 1945 قانون و اعلام جدید متحده اضطراری و حوادث تحت یک سال 1976 قانون پس از قانونگذاران رد درخواست او برای 28-بعد فرمت. در بیانیه این بنیاد از او و دیگر اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

جمهوری خواهان که می خواهند بیشتر ورودی به تدریج بر راه اندازی مجدد اقتصاد و می گویند ممنوعیت انتخابی پزشکی و دندانپزشکی باید برداشته شود همچنین رای به اجازه طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن او از قدرت و اقدامات. آنها سوال قانونی بودن اقامت خود را-صفحه اصلی اندازه گیری از آنجا که قوه مقننه نمی کشیدن وضعیت اضطراری.

اما Whitmer گفت: اقامت-صفحه اصلی نظم استوار یک فرمانداری در سال 1945 قانون که بدون نیاز به قانونی رضایت برای فرمت.

“اگر سال 1976 قانون طرفها ’45 قانون آنها را لغو آن است. آن را عمدی تصمیم به نگه داشتن هر دو این منابع اقتدار را برای اجرایی ایالت میشیگان,” او گفت:. “آن زمان مثل این که اقتدار که واقعا مهم است زمانی که زندگی بر روی خط هستند.”

بعد قانون ارائه کرد و گفت باید آن را تعبیر به “حد تغییر یا abridge” فرماندار اقتدار به اعلام اورژانس تحت زودتر قانون و یا به اعمال قدرت واگذار شده توسط دولت اساسی است.

مجلس لی Chatfield یک جمهوری خواه گفت: “قوه قضائیه باید نهایی می گویند.”

Whitmer هفته گذشته اجازه دهید برخی از کسب و کار مانند گیاه مهد کودک و تعمیر دوچرخه بازگشایی مغازه ها و همچنین فروشگاه های فروش لوازم غیر ضروری برای منظقه وانت و یا تحویل.

روز جمعه به او اجازه کار است که به طور سنتی و در درجه اول انجام می شود خارج از منزل — جنگلداری کارگران قدرت تجهیزات تکنسین پارکینگ مجریان — به فردا پنج شنبه. کارگران ساختمانی عوامل املاک و مستغلات اولین وبزرگترین کارگزاران بازرسان و نقشه برداران همچنین قادر خواهد بود به کار در فرد است. بنابراین تولید کارگران را که اقلام مانند پارتیشن cubicles و مبلمان است که کمک خواهد کرد که کسب و کار تغییر محل کار خود را در میان همه گیر.

Whitmer اشاره کرد که خودکار گیاهان ممکن است به زودی بازگشایی به عنوان منحنی از موارد همچنان به صاف تا زمانی که ایران خودرو اتحادیه کارگران می تواند اطمینان حاصل شود کارکنان احساس امنیت — مشابه چگونه ساختمان اتحادیه های کارگری حمایت از ساخت و ساز راه اندازی مجدد برنامه ریزی کنید.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبل تشویق Whitmer — آنها عمومی است و حمایت بیش از او در رای گیری به “کمی” و “خاموش کردن آتش” با معترضان اقدام به اعتصاب تعادل بین حمایت از تظاهرکنندگان که ابراز تمایل برای او و مراقبت خود را از مشاوره کارشناسان علمی.

برخی از صدها نفر از معترضان — بسیاری از بدون پوشش صورت — وارد کنگره در روز پنج شنبه و خواستار اجازه دهید بر روی کف خانه است که مجاز نیست. گالری بسته شد به مردم اجازه می دهد تا اتاق را برای نمایندگان و خبرنگاران به گسترش از هم جدا. برخی از تظاهرکنندگان در سنا گالری شد علنا حمل اسلحه است که قانونی در خانه ملت بود اما از انتقاد قانونگذاران دموکرات.

رهبر اکثریت سنا مایک Shirkey یک جمهوری خواه بود که در تشویق مردم به اعتراض گفت: بسیاری انجام داد تا با خیال راحت و مسئولانه است. اما او گفت: چند نفر دیگر هستند “دسته jackasses” است که با استفاده از ارعاب و تهدید.

“من در محکوم کردن رفتار خود و محکوم کردن تاکتیک های خود را,” او گفت:. “اقدامات خود را صدمه دیده خود را باعث و سرقت از حقوق دیگران با ایجاد یک محیط که در آن شهروندان مسئول احساس نمی به اندازه کافی امن به بیان خودشان هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا سعی کردم به فشار نتانیاهو نخست فرماندار که منجر به یک میدان نبرد دولت است و در presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن ،

___

آسوشیتد پرس نویسنده Zeke میلر در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>