کاخ سفید می تواند تغییر ویروس جلسات به حد تهمت نقش

Category: تایمزلیدر No comments

توسط جاناتان LEMIRE و جیل COLVIN

واشنگتن (AP) — برای اولین بار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را قطع روزانه coronavirus نیروی کار جلسه روز جمعه بدون در نظر گرفتن هر گونه سوال از خبرنگاران. این ممکن است آخرین بار.

شده اند وجود دارد بحث در کاخ سفید در مورد تغییر قالب جلسات برای محدود کردن رئیس جمهور نقش با توجه به چهار مقامات کاخ سفید و جمهوری خواهان به کاخ سفید صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد این موضوع publicly. این جلسات اغلب کشش فراتر از یک ساعت و از ویژگی های مبارز مبادلات بین تهمت و خبرنگاران.

مغلوب ساختن پیشی جستن عصبانی بود پس از یک روز از تنبیه عناوین شنبه تا حد زیادی مورد نظر خود را در شب قبل را در جلسه بدونم که اگر آن خواهد بود مفید برای تزریق مواد ضد عفونی کننده به مردم برای مبارزه با کروناویروس. که ایده خود جلب کرد که گفت: ایده خطرناک و انتقاد شدید از حزب دموکرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن را پاسخ به پرسش های خبرنگاران در اوایل جمعه و ادعا کرد که پیشنهاد او در مورد ضد عفونی کننده شده بود “طعنه آمیز است.” که نمی مربع با یک رونوشت از سخنان خود.

برای هفته مشاوران شده است درخواست از رئیس جمهور به مقیاس و حضور خود را در جلسات و گفت که او باید قبل از این دوربین تنها زمانی که وجود دارد این است که عمده اخبار و یا یک توسعه مثبت برای بحث با توجه به مقامات. در غیر این صورت آنها پیشنهاد او باید آن را ترک و به مقامات بهداشت را منجر شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است و تمایلی به صرفنظر کردن از کانون توجه در این جلسات که نزدیک ترین چیزی که او در حال حاضر به معشوق خود تظاهرات سیاسی. او صحبت های خود را قوی رتبه های تلویزیون و توانایی های خود را برای تسلط بر اخبار چرخه و غرق کردن او به احتمال زیاد انتخابات پارلمانی حریف دموکرات جو بایدن.

اما مشاوران استدلال کرده اند که در حالی که این جلسات ممکن است درخواست تجدید نظر به او وفادار ترین پایگاه هواداران آنها می تواند بیگانه برخی از بینندگان از جمله ارشد شهروندان نگران سلامت خود را. مقامات در مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی نیز اشاره کرد لغزش در مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی در برخی از میدان نبرد متحده و ابراز نگرانی می کند که جلسات که اغلب حاوی اطلاعات نادرست ممکن است بازی در یک نقش است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: رئیس جمهور گرفته بود “پرسش های بی شماری در” قبلا در این روز از خبرنگاران در دفتر بیضی. “دسترسی و شفافیت از این رئیس جمهور بی سابقه است,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن که شناخته شده است برای تغییر ذهن خود را متعهد به هر گونه تغییر دائمی در جلسه توجیهی با فرمت, مقامات گفت.

معلوم بود اگر مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به سوالات مطرح شده در جمعه متصل به یک kerfuffle در اتاق جلسه لحظات قبل از نیروی کار ارائه شد. یک مقام کاخ سفید خواسته بود که دو خبرنگاران سوئیچ صندلی که فرستاده خبرنگار CNN دورتر پشت در اتاق. سی ان ان مکرر هدف از تهمت و انتقاد.

خبرنگاران کاهش یافته است به حرکت می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>