از کجا می توانم سفر ؟ آنچه کانون? آخرین COVID-19 مرز محدودیت

به عنوان coronavirus شروع به گسترش در سراسر استرالیا دوباره دولت و قلمرو دولت در حال اقدام در مرزها و به دنبال به طور قابل توجهی محدود کردن حرکت بین ایالتی.

و به عنوان به طور کلی مورد بوده است از طریق همه گیر هر دولت به کار گرفته شده وضعیت متفاوت به این معنی که قوانین ایالتی به ایالت متفاوت است.

آن را نیز بسیار متحرک جشن به عنوان وضعیت در حال تغییر است به سرعت در حال.

اما از بعد از ظهر چهارشنبه در این است که چگونه همه چیز در حال حاضر نگاه کنید.

ویکتوریا مرز بسته است درست است ؟

تا حدودی جای تعجب ویکتوریا مرزها از لحاظ فنی باز, به معنی افراد در درون دولت هستند به لحاظ نظری رایگان برای آمدن و رفتن.

اما البته هر ایالت و قلمرو اساسا خفه شو فروشگاه به طور کامل برای افرادی که از ویکتوریا که تا حد زیادی به ارائه خود را در مرز قوانین بی ربط.

استرالیای جنوبی دارای قفل کردن مرز خود را با ویکتوریا اجازه می دهد هر گونه مسافران و حتی تحمیل محدودیت های بیشتری بر ساکنان بازگشت به خانه از ویکتوریا و هر دولت دیگر و خاک ساخته شده است که 14 روز در قرنطینه های اجباری برای هر کسی که از ویکتوریا.

در واقع ویکتوریا کردن محدودیت برای سفر در حال حاضر.

که در آن دیگری می تواند من قطعا سفر ؟

استرالیای غربی هنوز هم یکی از سختگیرانه تر مجموعه ای از مرز محدودیت ها و ممنوعیت هر کسی از هر کشوری از ورود مگر اینکه آنها طبقه بندی شده به عنوان “معاف مسافران و حتی کسانی که به صورت قرنطینه اگر آنها در حال آمدن از ویکتوریا یا NSW.

این یک موقعیت است که کلایو پالمر گفته است که قانون اساسی نقض و این پرونده به دادگاه فدرال — و نخست وزیر اسکات موریسون فکر می کند او یک فرصت خوب برای پیروزی.

اما بسیاری دیگر از کشورها و مناطق اجازه داده شده نوعی از دسترسی شده اند و با استفاده از “نقاط مهم” برای هدایت سیاست های خود را.

آنچه کانون?

سوال خوبی است چون هر ایالت و قلمرو حکومت خود را تعریف.

همانطور که گفته شد همه ویکتوریا در نظر گرفته شده است یک کانون در تمام کشورهای دیگر و سرزمین های, اما از چیزهایی که وجود دارد کمی متنوع تر.

بیایید از طریق آن دولت توسط دولت:

چه می شود اگر من یک سفر رزرو?

مقدار زیادی از مردم را ساخته اند و برنامه ای برای گریز سریع و یا به بازدید از برخی از عزیزان هنگامی که محدودیت آغاز شده کاسته شود اما بسیاری از کسانی که برنامه های در حال حاضر قرار داده شده است در معرض خطر.

با توجه به ACCC گرفتن پول خود را برای تعطیلات شما دیگر از نظر قانونی مجاز به گرفتن “نیست ساده”.

“آیا مصرف کنندگان به عنوان یک توجه داشته باشید اعتباری و یا بازپرداخت برای سفر لغو رزرو با توجه به محدودیت دولت بستگی به شرایط و ضوابط رزرو خود را” یک ACCC سخنگوی گفت.

شرکت های هواپیمایی مانند کوانتاس و Jetstar می گویند سیاست را به طور کلی به ارائه پرواز های اعتباری به مشتریان به استفاده از در تاریخ بعد در حالی که مهمانان که باید رزرو محل اقامت با استفاده از Airbnb در رحمت خود میزبان فردی سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im