وقتی که می آید به چین و استرالیا نمی خواهید به بسته بندی در

مایک Pompeo شناخته شده نیست برای ظرافت.

زبر و خشن وزیر امور خارجه شده است که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لفظی حمله به دولت چین, برچسب حزب حاکم کمونیست یک “فرانکشتاین” ایجاد و خواستار “اتحاد دموکراسی” برای مقابله با آن رفتار پرخاشگرانه.

او را برداشت همان موضوع با ذوق در کنفرانس مطبوعاتی پس از مذاکرات سطح بالا با وزیر خارجه Marise پین و وزیر دفاع لیندا رینولدز در واشنگتن یک شبه.

پس از توزیع با باز کردن تعارفات و ستایش “نشکن” اتحاد بین استرالیا و ایالات متحده آقای Pompeo به سرعت رو به پایین به کسب و کار.

“ما امروز صبح با صحبت کردن در مورد حزب کمونیست چین است كه فعالیت در هند و اقیانوس آرام و در واقع در سراسر جهان” اعلام کرد.

وزیر امور خارجه صحبت می کرد در کمتر از سه دقیقه و ذکر دولت چین نه بار تند کردن یک لیست طولانی از آن ‘گناه’ هر دو در خانه و خارج از کشور در حالی که متهم پکن با استفاده از آن اقتصادی بلند به عنوان “چماق” به ضرب و شتم استرالیا.

در مقابل Marise Payne صحبت کرد و به مدت پنج دقیقه و تنها با اشاره به چین هنگامی که او اندرز پکن برای سرکوب در هنگ کنگ.

به جای وزیر امور خارجه — پس از lavishing معمول ستایش آمریکا-استرالیا داد — صادر آرام دفاع از multilateralism و همکاری است.

او spruiked مشترک استرالیا و آمریکا طرح افزایش سلامت همکاری و ضد آنلاین دروغ و اعلام کرد که سازمان های بین المللی شدند “مهم تر از همیشه” برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما خواهد ساخت جدید با گروه بندی, حفاری دوستی ما بهبود امنیت از طریق شبکه ای از سازمان ملل است که به اشتراک گذاری چشم انداز ما باز مرفه و امن Indo-Pacific,” او گفت:.

آیا این لفظی شکاف مهم است ؟

فراموش استرالیا و آمریکا به اشتراک گذاری تقریبا یکسان سند چشم انداز برای منطقه ؟ آیا استرالیا فقط ترجیح می دهند به استفاده ملایم تر زبان به توصیف همان اخلاقی و استراتژیک جهان نیست ؟

و یا می کند و برگ برنده دولت ببینید دولت چین در راه اساسا متفاوت به استرالیا ؟ و به آن رسیده اساسا متفاوت گیری در مورد چگونه لیبرال دموکراسی باید پاسخ دهند به چین گیج کننده افزایش می یابد ؟

وزیر خارجه خار کنار این سوال که در مورد خواسته آقای Pompeo را “اتحاد دموکراسی” سخنرانی که شدیدا به اشاره از ما می خواهم برای دیدن تغییر رژیم در پکن.

“وزیر امور خارجه مواضع خود را در” او گفت:.

“استرالیا موقعیت خود ما است.”

A woman with red hair and glasses stands net to a large man in a suit and tie in an opulent room with gold plated trim.
استرالیا وزیر خارجه Marise Payne ملاقات با وزیر امور خارجه مایک Pompeo در واشنگتن است.(اسوشیتد پرس: الکساندر Drago/استخر)

استرالیا مقامات دولتی می گویند همان چیزی که در خصوصی نمی عقده روحی آقای Pompeo آخرین نکات بلندی civilisational جنگ; تمرکز بر روی آنچه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می کند به جای آنچه در آن می گوید و تمرکز بر حفظ ایالات متحده لنگر در منطقه است.

پس از همه, هر دو حزب عمده در استرالیا می خواهید ما را به حفظ آن توانمند حضور نظامی در آسیا است. آنها همچنین می خواهند ما دیپلمات به ادامه کار در داخل به طور فزاینده ای پاره پاره نهادهای بین المللی که هنوز شکل دیپلماسی چند جانبه.

استرالیا و ایالات متحده همچنان به پیدا کردن زمینه های مشترک در سراسر یک میدان گسترده ای از مسائل اعم از نظامی و همکاری های منطقه ای بهداشت و درمان پاسخ به ناآرامی ها در هنگ کنگ و عدم اعتماد متقابل از فن آوری های چینی در بحرانی جدید حوزه است.

مقامات همچنین می توانید نقطه به آرایه وسیعی از اقدامات برای تشدید همکاری به عنوان شواهدی وجود دارد که استرالیا و آمریکا منافع همگرا به جای تقسیم به پکن می شود به طور فزاینده تهاجمی است.

آنها همچنین استدلال می کنند که در برخی از جبهه ها — به خصوص هنگامی که آن را به ممنوعیت چینی مخابراتی از شبکه های 5G — کانبرا شد و در واقع در مقابل واشنگتن به جای اینکه بینی منجر شده است.

اما آزار دهنده پرسش باید قطعا هنوز هم باقی می ماند.

در طول کنفرانس مطبوعاتی مایک Pompeo به خبرنگاران گفت که “این نیست در مورد چیدن امریکا در مقابل چین است. این است که در مورد [سازمان ملل] انتخاب آزادی و دموکراسی در برابر ظلم و ستم و استبدادی رژیم است.”

این یک فرمول عجین با اخلاقی یقین است. اما شسته و رفته دودویی به نظر می رسد به خونریزی و نه یکپارچه به دوم.

و در حالی که او در درد به ستایش داد Ms Payne بود مشتاق به غیر روحانی کردن برخی از خطوط قرمز خود را.

“رابطه ما با چین بسیار مهم است و ما به هیچ وجه قصد مجروح شدن آن را” وزیر امور خارجه است.

“ما را خود ما تصمیمات خود ما قضاوت در استرالیا منافع ملی و مورد تایید ما و امنیت ما در رفاه و ارزش های ما.”

استرالیا نمی خواهید به بسته بندی در. آن را می خواهد آزادی را برای مانور دادن و فضا به حرکت می کند.

به خصوص در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im