بسکتبال با ویلچر پلیر ‘نوع اشتباه از کار افتاده در نظر قطع

یک بسکتبال با ویلچر ستاره می گوید او ممکن است مجبور به در نظر گرفتن amputating پای او را به ادامه بازی در سطح بین المللی است.

جورج بیتس که یک جهان و قهرمان اروپا با بریتانیا گفته شد ناتوانی خود را به جا نمی معیارهای جدید معرفی شده توسط این ورزش را در بدن حاکم در شروع این سال است.

Bates گفت: او پیچیده سندرم درد منطقه ای که در سمت چپ او را در “درد ثابت در هر روز برای 15 سال گذشته” پس از تحمل یک فوتبال آسیب وقتی که او 11 ساله بود.

26 ساله گفت: او تلقی شده است به “‘اشتباه نوع “معلول”.

بسکتبال با ویلچر را از بدن حاکم بین المللی بسکتبال با ویلچر فدراسیون (IWBF), تحت فشار بوده است برای انطباق با طبقه بندی آن قوانین به آن را در خط با بین المللی کمیته پارالمپیک (IPC) قوانین.

Great Britain takes on Canada in Invictus Games wheelchair basketball
بسکتبال با ویلچر یک رویداد محبوب در انواع مسابقات از جمله Invictus Games.(گتی ایماژ/Invictus Games 2018)

این IWBF خواسته شده بود برای ایجاد تغییرات به طبقه بندی قوانین قبل از سال 2020 توکیو بازی های پارا المپیک و یا در معرض خطر بودن گرفته شده در این برنامه از حوادث.

این IWBF طبقه بندی برخی از معلولیت های متفاوت به IPC و خواسته شد تا به ارزیابی مجدد همه ورزشکاران در این 4.0 تا 4.5 دسته کسانی که ورزشکاران با کمترین اختلال.

در حال بارگذاری

ادعا شد توسط IPC که برخی از ورزشکاران به رقابت با معلولیت هستند که تحت پوشش IPC کد.

IPC طبقه بندی کد شامل شرایط بهداشتی است که “در درجه اول باعث درد” به عنوان یکی از آن “غیر واجد شرایط اختلالات” مشخص complex regional pain syndrome.

بیتس شد طبقه بندی شده به عنوان یک 4.5 بازیکن معنی او تا به حال به پایین ترین سطح از اختلال مجاز تحت IWBF قوانین و پس از طبقهبندی شد تلقی فاقد شرایط لازم.

“جالب است که در قانون مجازات اسلامی — که از تلاش برای پایه نام تجاری خود را در اطراف برابری و فراگیر — عمدا تبعیض علیه ورزشکاران که خود را برآورده نمی narrowminded نظر از آنچه در آن در واقع به معنی غیر فعال” بیتس در بیانیه ای گفت.

“این منجر به آسیب های جدی و طولانی مدت مسائل مربوط به سلامت روان و چپ من در یک موقعیت که در آن من فکر اگر من می خواستم برای انجام با این زندگی.

“در این نقطه … من داده شد گزینه ای برای قطع كردن مسئله ای است که من فرض را به نفع من در زندگی آینده.

“با توجه به تصمیم IPC امروز من ممکن است مجبور به دوباره دلخراش این گزینه است.”

بیتس اضافه شده است که او خواهد بود در نظر گرفتن اقدام قانونی.

این IWBF در بیانیه ای گفت که: “IWBF را طبقه بندی فلسفه همواره به ورزش به عنوان فراگیر به عنوان امکان پذیر است و به تمام کسانی که واجد شرایط با اختلالات و معلولیت یک شانس به بازی بازی بسکتبال”.

IWBF جمهور اولف Mehrens گفت: تصمیم به تغییر طبقه بندی ساختار مواجه شد “با تاسف و غم و اندوه” و اضافه کرد که معتقد است آن را به حال یک “قوی قوی طبقه بندی سیستم است که عمل به عنوان یک الگو برای سایر ورزش ها”.

Germany's Dirk Passiwan is chased by Iran's Zakaria Hesamy Zadeh and Hakim Mansouri
بسکتبال با ویلچر بازی در سراسر جهان است.(کلرو Cortes چهارم فایل عکس: رویترز)

“ما با وجود ناامیدی IWBF اذعان زمان عمل توسط IPC و من با مهربانی به درخواست همه ورزشکاران و عضو سازمان ملل خود را برای همکاری و درک” Mehrens گفت.

“ما امیدواریم که به همکاری و حمایت از همه ما ملی فدراسیون به عنوان ما انجام همه چیز ممکن است ما خدمت به بسکتبال با ویلچر جامعه و مطمئن شوید بسکتبال با ویلچر امنیت آن محل در توکیو 2020 پارالمپیک و بازی های آینده بازی های پارا المپیک.”

پارا-ورزشی سیستم طبقه بندی هدف گروه ورزشکاران با اختلالات مشابه به دسته های.

استرالیا پارالمپیک وب سایت می گوید این است که به “اطمینان از نوع و شدت یک ورزشکار اختلال حداقل تاثیر در نتیجه یک مسابقه یا رویداد مطابقت”.

ورزشکاران مایل به رقابت در انجام یک ورزش خاص طبقه بندی ارزیابی توسط کسی تایید شده توسط پارالمپیک استرالیا.

موضوع طبقه بندی شده است بحث با برخی از ورزشکاران طرح سوال در بیش از برخی از ورزشکاران طبقهبندی نادرست عمدا به افزایش مدال شانس.

در سال گذشته پارالمپیک استرالیا معرفی اجباری دوره آنلاین برای ورزشکاران برای کمک به درک اهمیت شفاف طبقه بندی روند.

برخی از ورزشکاران در استرالیا غلطک و گلایدر تیم به شمار می رود نهفته طبقه بندی تغییرات.

بسکتبال استرالیا و پارالمپیک استرالیا شده اند تماس برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im