غربی Bulldogs صعود AFL نردبان با شجاع برنده بیش Gold Coast خورشید

Category: کارما No comments

غربی Bulldogs باید نقل مکان کرد و تا سوم در AFL نردبان پس از شجاع پنج نقطه پیروزی بر ساحل طلا در کارارا.

در یک شب بارانی در Gold Coast, the Bulldogs برگزار شد به ادعای یک 7.9 (51) به 6.10 (46) پیروزی بر خورشید.

The Bulldogs, بازی, بدون معاون سابق کاپیتان Lachie شکارچی که از دست رفته بازی به دلایل شخصی تا به حال هفت هدف های مختلف-بازی به عنوان آنها ادعا پنجمین پیروزی از گذشته خود شش بازی.

خورشید مبارزه سخت با الکس خادم بوت شدن سه رشته اما نه تنها می تواند پیدا کردن لبه به بینی خود را در مقابل با سوم-پرنیان Izak رنکین لگد زدن چهار behinds در سه ماهه پایانی.

این مسابقه یک بازوی کشتی در سراسر به عنوان هر دو تیم لذت می برد دوره تسلط اما قادر به ضربه روشن از مخالفان خود را.

The Bulldogs رو به یک شروع عالی اما پس از خورشید اب و هوای اوایل رگبار گلوله دو گل توسط خادم قرار داده و آنها را در پیش تنها برای اواخر تام Liberatore عمده برای اطمینان از بازدید کنندگان تا به حال دو نقطه استفاده در یک چهارم زمان است.

آن خورشید’ به نوبه خود به سر و صدا Bulldogs در سه ماهه دوم و هیجان انگیز سال اول بازیکن رنکین لگد شیرین مجموعه شات اما دیگر دیر هدف از این زمان به پاتریک Lipinski سمت چپ دو نقطه حاشیه نفع Bulldogs بدون تغییر در نیمی از زمان.

ترم سوم بود حتی بیشتر امر و آن را منعکس شد در رتبه بندی به عنوان هر دو تیم اخراج دو گل با تفاوت باقی مانده فقط دو امتیاز به عنوان فاینال ترم.

در حال بارگذاری

رنکین از دست رفته gettable شات در اوایل سه ماهه چهارم بود که به سرعت مجازات the Bulldogs به عنوان آنها کشیده از طریق back-to-back اهداف اد ریچاردز و Lachlan جوان است.

The Bulldogs سرب خود را به یک بازی 14 امتیاز قبل از خورشید زده با یک بن Ainsworth هدف است.

رنکین سپس پایین کشیده بزرگ رقابت علامت در جلو و جیب این شانس را به سطح نمرات اما تنها می تواند ضربه چهارم خود را پشت سر نهایی اصطلاح با Bulldogs حلق آویز در به ادعای پیروزی.

AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>