‘ما همه درد و رنج به خاطر چیزی که مانع شده اند می تواند’: خانواده ” غم و اندوه به عنوان مراقبت از سالمندان شیوع رشد می کند

Category: کارما No comments

خانواده های ساکنان ملبورن خانه سالمندان شده است که مربوط به 74 coronavirus موارد ابراز خشم و ترس در مورد دست زدن به شیوع این بیماری در مرکز.

جان Atzarakis گفته شد در روز سه شنبه مادرش 77 ساله Fotini Atzarakis نمی خواهد زنده ماندن عفونت کروناویروس او را برداشت در سنت بازیل خانه برای سالمندان در Fawkner در ملبورن شمال.

با وجود پیش بینی های پزشکان در Austin بیمارستان جایی که او در حال درمان با اکسیژن حداکثر آقای Atzarakis را تا کنون به مبارزه طلبیده شانس.

او ویژگی هایی که برای او تعیین شده از روح که در حال حاضر دیده می شود زنده ماندن او 14 سال از بیماری پارکینسون.

Fotini Atzarakis rests her hand on a walking stick as she stands on a suburban nature strip.
Fotini Atzarakis دریافت مراقبت های ویژه در ملبورن Austin بیمارستان.(عرضه: جان Atzarakis)

“اما آن را فقط اتفاق می تواند در این مورد به این دلیل است.”

یکی دیگر از عفونت کروناویروس در ارتباط بود به سنت بازیل در شنبه, آوردن تعداد کل موارد مربوط به خانه را به 74.

آن است که بزرگترین ویکتوریا مراقبت از سالمندان شیوع بیماری های, که حساب برای 536 دولت تقریبا 4000 فعال موارد است.

آن را تقریبا یک ماه پیش که آقای Atzarakis خانواده تصمیم به بررسی مادرش به خیابان ریحان را برای یک طلسم مهلت مراقبت.

اما به عنوان آخرین شیوع تشدید آقای Atzarakis گفت: خانواده اش را دیدم نشانه های نگران کننده از جمله فقدان ماسک-پوشیدن در میان کارکنان داخل Fawkner صفحه اصلی.

هنگامی که شیوع بیماری در زمان نگه دارید و او گفت که خانه بود آهسته به روز رسانی خانواده ها و کارکنان گفت خواهر خود را که آنها در انتظار بودند برای مشاوره از وزارت بهداشت و درمان قبل از اجرای کامل آزمون در هر کارمند و ساکن.

او معتقد است فقدان رهبری از مدیران در سنت بازیل کمک به شیوع است که تقریبا در برخی ادعا می کنند زندگی خود را ،

A middle-aged Fotini Atzarakis in gold and black earrings and a cocktail dress.
Fotini Atzarakis شرح داده شده توسط پسر او جان Atzarakis به عنوان “راک” از خانواده خود را سال جوان تر.(عرضه: جان Atzarakis)

“من می خواهم که آنها را به آزمون هر کس من را دوست دارند برای همه به پوشیدن ماسک محافظ از روز که coronavirus را شکست که در ماه مارس است.

“آنها مسئول آنها پاسخگو برای زندگی مردم است.”

آقای Atzarakis نیز خواست عمومی جامعه برای درک جدی از این بیماری همه گیر.

“فقط نگاه پس از خود و خانواده خود را. آیا رفتن در هر نقطه اگر شما لازم نیست که در,” او گفت:.

“مردم را به اولویت های بهداشتی خود را برای اولین بار. لگن خود را در جیب به معنی هیچ چیز اگر شما نمی خواهید برای زنده ماندن به آن لذت ببرید.”

آسیب شناسی کارگر “جولی” که نمی خواهید او را از نام واقعی استفاده می شود استخدام شد و به عنوان یک پیمانکار در هفته گذشته برای شروع تست ساکنان در مراقبت از سالمندان در خانه های سراسر ملبورن.

او در سنت بازیل در هفته گذشته و گفت: محیط زیست بود گیج کننده و پر هرج و مرج.

“ما نیست, بررسی برای ما متوسط یا آنفولانزا. پایه پروتکل نیست پرداخته است.”

جولی گفته شده است هیچ جدایی از ساکنان که تا به حال آزمایش مثبت یا منفی در حالی که او وجود دارد و او را دیدم برخی از کارگران استفاده مجدد از ماسک و آلوده پاک PPE با استفاده از ماسک است.

A woman wears full PPE gear including a face shield.
“جولی” می گوید: او شاهد ضعیف بهداشت و کنترل عفونت شیوه در سنت بازیل این هفته است.(عرضه)

او گفت: آزمون در صفحه اصلی نمی تواند به پایان رسید و در روز پنج شنبه به دلیل شناسایی بیماران تقریبا غیر ممکن است به دلیل موانع زبان و فقدان اطلاعات ارائه شده توسط مدیریت.

“ما تا به حال هیچ ایده که آنها بودند. ما نمی توانیم ارسال کردن نمونه های تصادفی از مردم,” او گفت:.

“کارکنان نمی دانم چه کسی بود که در رختخواب است.”

جولی ترس هیچ چیز آموخته شده اند پس از شیوع در مراقبت از سالمندان خانه Newmarch خانه در سیدنی که به قیمت 19 زندگی می کند.

این است که همه کارکنان دائم در خانه شده اند ایستاده بود پایین و به جای کارکنان از اسپن پزشکی این شرکت که در آورده بود به ارائه مراقبت های اضطراری پزشکی در Newmarch خانه.

در یک بیانیه فدرال سالخورده مراقبت وزیر ریچارد Colbeck گفت: Aspen کادر پزشکی مشغول به کار بودند در سنت بازیل “کمک به اطمینان از پایبندی به عفونت پیشگیری و کنترل پروتکل ها از جمله استفاده از PPE, دست, بهداشت و نظافت”.

“ترتیبات در محل هستند برای جهت گیری و القای تمام کارکنان در ابتدای هر تغییر در پروتکل کنترل عفونت و استفاده از PPE برای اطمینان از وجود جریان انتقال” بیانیه ای گفت:.

A sign for a Greek Orthodox aged care home, St Basil's.
یک خوشه از coronavirus موارد در Fawkner مرکز رشد به 74.(ABC اخبار)

سناتور Colbeck گفت: پزشکان و مراقبت های شخصی کارگران در خانه بودند که پشتیبانی شده توسط کارکنان متخصص ارائه شده توسط ویکتوریا, وزارت بهداشت و خدمات انسانی (DHHS) و اگر بیشتر پزشکی یا پرستاری مراقبت های مورد نیاز مشترک المنافع خواهد کار با DHHS برای اطمینان از آن ارائه شد بدون تاخیر.

سناتور Colbeck گفت: هر دو مشترک المنافع و ویکتوریا دولت بودند و در نظر گرفتن تمام اقدامات ممکن برای اطمینان حاصل شود که خانواده از ساکنان نگه داشته بودند تا به روز در مورد وضعیت در خانه و در رابطه با خود عزیزان است.

کریستین گولدینگ را 84 ساله و مادر Efraxia است که هنوز هم در داخل خانه است.

Ms گولدینگ نه با مادرش پس از دوشنبه و در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران رفاه خود را.

بعد از تقریبا یک هفته از تماس با خانه Ms گولدینگ گفته شد در صبح روز شنبه مادرش تا به حال آزمایش منفی به این ویروس اما او گفت: هیچ چیز دیگری در مورد وضعیت او.

Christine Golding and her mother Efraxia at St Basil's Home for the Aged.
کریستین گولدینگ و مادرش Efraxia در خیابان ریحان.(عرضه شده: کریستین گولدینگ)

“آن را کاملا دشوار است من فقط زنگ زد و فکر می کردند که می تواند فعال, اما آن را فقط جیرجیرک,” او گفت:.

Ms گولدینگ گفت: او گفته شد تمام اطلاعات در مورد ساکنان خواهد بود رله به او از طریق یک مددکار اجتماعی در آدلاید و تماس تصویری با مادر در دسترس خواهد بود در روز دوشنبه.

این مددکار اجتماعی گفت: Ms گولدینگ و شوهرش که او تا به حال یک جلسه مجازی با مدیریت از خانه هر روز در 8:30am می باشد اما تا به حال شده است قادر به دریافت پاسخ به سوالات خود را.

“چگونه ما پدر و مادر ؟ آنها آزمایش شده است? همه آنها متفاوت نیازهای غذایی است. آنها در تخت ؟ آنها مصرف دارو را? او گفت: او هیچ پاسخ” Ms گولدینگ گفت.

ABC ساخته شده است که تلاش های متعدد برای تماس St ریحان را برای اظهار نظر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>