“ما ممکن است مجبور به رفتن به قوانین جدید’: در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد می تواند با محدودیت بیشتر در ویکتوریا

پس از ویکتوریا روزانه coronavirus موارد رسید به 400s مقامات در وزارت امور خارجه هستند گفت: هیچ چیز را از روی میز می آید بیشتر به مستندات و حتی سخت تر محدودیت.

کارشناسان امیدوارند روزهای آینده را ببینید اعتدال در تعداد موارد جدید در حال ضبط اثبات مستند اقدامات اعمال شده در بیشتر ملبورن و میچل شایر شده اند موثر در کاهش ویروس گسترش یافته است.

اما بیش از یک هفته پس از سه مرحله اقدامات به اجرا در آمد ویکتوریا دیده است یکی دیگر از شکستن رکورد با 428 عفونت های جدید و سه مورد مرگ در 24 ساعت گذشته.

با بیشتر موارد یقین و مرگ و میر بیشتر احتمال دارد چه می تواند سخت تر سرکوب شامل?

چه ویکتوریا محدودیت ؟

در حال حاضر بخش هایی از ویکتوریا روبرو هستند سخت ترین محدودیت تا کنون با بیشتر ملبورن و همسایه Mitchell شایر در مستند.

میلیون ها نفر از مردم در این مناطق تنها مجاز به ترک خانه های خود برای چهار دلیل: برای خرید ملزومات ورزش روزانه مراقبت و رفتن به محل کار و یا مطالعه اگر شما می توانید آن را از صفحه اصلی.

فضا به پخش یا مکث م به قطع چپ و راست فلش به دنبال بالا و پایین فلش برای حجم.

ویکتوریا ثبت کرده است که بالاترین افزایش روزانه از coronavirus موارد است.

مردم در این مناطق هستند که خواست به سفر بیشتر از خانه از لازم است که مطابق با این قوانین است.

و در بالا از آن ویکتوریا است که جدا از بقیه کشور با آن NSW و SA مرزهای بسته و ورود به محدودیت های در محل برای ساکنان ویکتوریا در تلاش برای ورود به کشورهای دیگر.

پس چگونه می تواند آن را دریافت سختگیرانه تر از اینجا ؟

چه مقامات و گفت امروز ؟

اعلام 428 موارد جدید — بیش از 110 اعلام شده است در هر روز قبل در ویکتوریا — رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: “همه چیز روی میز” وقتی که می آید به محدودیت بیشتر.

به طور مشابه, برتر, Daniel Andrews گفت: او دریغ نکنید برای به اجرا درآوردن قوانین سختگیرانه تر اگر توصیه های پزشکی خواستار آن است.

“اگر ما یک حس و اگر داده ها همچنان به ما بگویید … که استراتژی است که به عنوان موثر به عنوان به سرعت به عنوان ما می خواهم ما ممکن است مجبور به رفتن به قوانین جدید,” او گفت:.

چه چیزی می تواند مرحله 4 ،

ما دیده ایم دولت ویکتوریا حرکت به اعمال قوانین سخت تر از قبل با نه مسکن عمومی برج سقوط به یک مستند دو هفته پیش.

در این سناریو ساکنان این برج قادر به ترک خانه های خود به هر دلیلی و نگهداری می شدند تحت گارد پلیس با مقامات آوردن آنها لوازم ضروری.

COVID-19 testing staff arrive at one of the public housing towers on Racecourse Road in Flemington, Melbourne
آزمایش های گسترده ای انجام شد در سراسر نه مسکن عمومی برج.(AAP: Daniel Pockett)

اما استاد Sutton گفت: در اوایل این هفته که دولت تنها به اجرای حداقل سطح محدودیت مورد نیاز برای نگه داشتن مردم در امن است.

یک گزینه برای دولت ویکتوریا رفتن به جلو خواهد بود و بیشتر به منظور محدود کردن که مردم مجاز به رفتن به محل کار.

“ممکن است محل دیگری که ما نیاز به نگاه وجود دارد ممکن است افزایش انطباق اقدامات است که ما نیاز به نگاهی است, اما ما هنوز وجود دارد از نظر درک دقیقا آنچه ممکن است مورد نیاز باشد و یا اگر آن مورد نیاز است هنوز” استاد Sutton گفت.

فدرال اقدام افسر ارشد پزشکی Paul Kelly گفت: توصیه شده بود ارائه شده توسط بهداشت استرالیا حفاظت اصلی کمیته (AHPPC) در مورد چگونگی پیشرفت بیشتر محدودیت.

“ما بسیار روشن مشاوره از AHPPC مورد مراحل است که می تواند گرفته شده از نظر اصطلاح مستند محدودیت بنابراین دولت ویکتوریا خواهد شد در نظر گرفتن آن تصمیم گیری بر اساس آن توصیه های کلی,” او گفت:.

اپیدیولوژی باید گفت: ABC قبلا که بیشتر محدودیت در سفر بین قطعات ملبورن می تواند اجرا شود هر چند ساکنان در حال حاضر خواست به حرکت در مورد این شهر به عنوان کمی به عنوان لازم است.

خواهد ماسک تبدیل به اجباری ؟

استاد Sutton گفت: برخی از انتقال اتفاق می افتد و به دلیل ضروری کار ضعیف ماسک و استفاده از PPE به عنوان یک راه برای مبارزه با آن است.

“بنابراین کاملا تمرکز بر PPE و آگاهی از علائم در مراقبت از سالمندان و بهداشت و درمان کارگران و جهانی ماسک پوشیدن چیزی است که ما کاملا دفاع در این فضا است.”

توصیه های زیر از AHPPC آن است که اجباری برای مراقبت از سالمندان کارگران در مراکز مسکونی و ناتوانی حمایت از کارگران و کسانی که با ناتوانی در ویکتوریا به پوشیدن ماسک در کار است.

برخی از اپيدميولوژيستها پیشنهاد کرده اند ماسک می تواند ساخته شده اجباری برای کسی ترک خانه تحت محدودیت بیشتر.

“اگر آنها اجازه می دهد مردم را به رفتن به محل کار آنها می تواند به کار برود لخت رو” UNSW اپیدمیولوژی Mary-Louise McLaws ABC گفت این هفته است.

می تواند مستندات تمدید شود و یا گسترش?

در حال حاضر مستند اقدامات تنها اجرا برای بیشتر ملبورن و میچل شایر با بقیه دولت آزادتر به حرکت می کند.

اما آقای اندروز ضمنی امروز که قوانین برای بخش های دیگر دولت می تواند سخت اگر قوانین بودند نه به دنبال و مورد اعداد بزرگ شد.

او گفت: هر کسی در زمینه های منطقه ای که به اعتقاد آنها می تواند به لحاظ اجتماعی فاصله باید یک ماسک به منظور “حفظ آن تعداد کم در منطقه ای ویکتوریا بسیار کم به طوری که ما مجبور به تغییر تنظیمات و قوانین منطقه ای از مناطق کشور ما”.

محدودیت در جای خود برای ملبورن و میچل شایر در نیروی تا 11:59pm در اوت 19.

اما آقای اندروز گفت که وابسته به طور کامل در مورد اینکه آیا ویروس را گسترش بود و تحت کنترل در آورد.

“احتمال طولانی تر stay-at-home مستند این احتمال حتی بیشتر در اجرای فعالیت های, احتمال, از قوانین اضافی است که همه در دست هر ویکتوریا,” او گفت:.

“اگر همه ما در بخش بازی و سپس از آن خواهد شد به احتمال زیاد … که ما می تواند گذشته این دیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im