“ما تا به حال هیچ پشتیبانی’: تنها معامله گران برای تماس ویکتوریا دولت کمک مالی

Category: کارما No comments

تریش هریس همواره از نظر مالی مستقل در حال اجرا خود را کسب و کار آموزش سگ در حومه ملبورن Keilor فراز برای نزدیک به 20 سال است.

“من معمولا یکی به دنبال جزوه” خانم هریس گفت: ABC Radio ملبورن.

“من همیشه به مراقبت از خودم.”

پس از مستند محدودیت بودند reimposed در ملبورن Ms هریس کار تا به حال تقریبا خشک شده.

“به غیر از برخی از خصوصی مشورت در اینجا وجود دارد و هیچ چیز وجود دارد,” او گفت:.

بنابراین زمانی که او شنیده ویکتوریا دولت ارائه شد $5,000 کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک او سریع به درخواست تنها برای پیدا کردن او واجد شرایط نیست چرا که او نمی باید هر گونه کارکنان.

دلار 534 میلیون کسب و کار بسته حمایتی گسترش یافته بود در اوایل این ماه پس از اقامت در خانه محدودیت بودند reimposed در سراسر شهر ملبورن و میچل شایر.

صندوق وعده به ارائه کمک های مالی از $5,000 برای حدود 80,000 کوچک و متوسط کسب و کار در بهداشت روان پشتیبانی و مشاوره رایگان.

Tour operator Simon Greenland leaning on his car parked near a beach at Phillip Island
تور سیمون گرینلند می گوید خود را کسب و کار گردشگری است به پایان رسید با توجه به COVID-19.(عرضه شده: Simon گرینلند)

تنها معامله گران اغلب حذف شدند

شورای کسب و کار کوچک سازمان های استرالیا گفت: در حالی که وجود دارد نیاز به قوانین محدود کننده که حمایت دولت به عنوان یک کارفرما ممکن است بهترین اندازه گیری.

“این واقعا یک مشکل است چرا که برخی از معامله گران تنها انجام می دهند آن را به عنوان یک سرگرمی” مدیر عامل پیتر قوی گفت.

“دولت باید برای قرار دادن محدودیت در پشتیبانی می کند اما برای معامله گران تنها باید آن را اگر شما به نوبه خود می گویند بیش از 60 ، 000 دلار بر اساس آخرین اظهارنامه مالیاتی به جای اگر شما استخدام کسی است.”

ملبورن تور سیمون گرینلند گفت: کسب و کار خود را خواهد بریزید چرا که او تا به حال شده است قادر به دسترسی به هر گونه کمک های مالی دولت.

در طول دوره اوج Mr گرینلند می تواند تا 20 پیمانکاران اما از آنجا که آنها نه از لحاظ فنی کارکنان او واجد شرایط برای دولت و کمک به دولت است.

“من استفاده کردم فقط همین نیست که کارکنان” آقای گرینلند گفت.

“صادقانه کسب و کار من تمام شده است, ما تا به حال هیچ پشتیبانی می کند.”

یک سخنگوی دولت گفت: با توجه به در دسترس بودن JobKeeper و کارجویان برای معامله گران تنها بدون, کارکنان, کسب و کار پشتیبانی صندوق هدف قرار داده بود در به کارگیری کسب و کار است که تا به حال بوده است نهفته ماندن در خانه و محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>