“ما نمی تواند مردم کردن مبل’: کارگر مزرعه کمبود بافندگی با وجود افزایش بیکاری

دولت فدرال می گوید کوتاه مدت کار در مزرعه است که اغلب عملی برای بیکار استرالیایی پس از آن به دنبال بین المللی راه حل های میان COVID-19 محدودیت های مسافرتی.

مزرعه لابی گروه ملی کشاورزان فدراسیون هشدار داده است که کشاورزان را اجرا خواهد کرد از کارگران این سال است.

پس از یک جلسه مجازی از دولت و خاک کشاورزی وزیران روز چهارشنبه معاون اتباع رهبر دیوید Littleproud ABC گفت او کار خود را با کابینه و همکاران برای پیدا کردن یک راه حل به کارگر مزرعه کمبود.

هنگامی که محدودیت های مسافرتی معرفی شدند در اوایل این سال وجود دارد بیش از 140,000 برگشت و بیش از 7000 جزیره نشینان اقیانوس آرام در استرالیا با ویزای کار.

اما backpacker اعداد به تنهایی یافت 85,000 در حالی که نرخ بیکاری اتحاد رسید و انتظار می رود که برای رسیدن به 10 درصد است.

“حتی زمانی که ما امنیت اجتماعی پرداخت برای دل بود $550 دو هفته ما نمی تواند مردم از نیمکت برای رفتن و انتخاب میوه” آقای Littleproud گفت.

“ما باید برای برخی از زمان با تکیه بر یک نیروی کار در خارج از کشور و این بدان معنی است که ما در حال رفتن به محل کار از طریق اقدامات به تلاش و حمایت از آن است.

“اما استرالیایی ها نه می خواستم به آن را انجام دهد و مگر اینکه آنها در حال رفتن به آن را انجام دهد بسیار به زودی به خصوص وقتی که ما دو برابر Newstart رای و در واقع ما رو JobKeeper آن را بسیار سخت انگیزه ای برای کسی که روی نیمکت به سفر چند هزار کیلومتری به انتخاب میوه برای شش هفته پس از آن به نوبه خود در اطراف و برگردم.”

Workers bent over picking field strawberries in the sun
پرورش دهندگان توت فرنگی در کوئینزلند نگرانی در مورد که در آن نیروی کار خود را از آمده است.(ABC روستایی: جنیفر نیکولز)

مرز تعطیلی خاموش کردن کارگران مزرعه

دولت مرز تعطیلی نیز مانع میوه چینان و shearers, با, New South Wales, امتناع از اجازه اقامت کارگران فصلی وارد است که دولت از ویکتوریا.

“بسیاری از مردم در ولز جنوبی جدید که نیاز مشاغل بنابراین من احساس نمی وجود دارد کمبود نیروی کار در NSW در همه, اگر مردم می خواهند به در آمده و می خواهید برای انجام این کار فصلی آنها رو به معرض که 14 روز انزوا دوره” برتر Gladys Berejiklian گفت: در هفته گذشته.

آقای Littleproud گفت: در حالی که او می خواست برای دیدن بیکار استرالیا بازگشت به کار کوتاه مدت مشاغل, مزرعه همیشه عملی است.

“عملا مردم در حال رفتن به سفر است.”

بین المللی راه حل های

در ماه آوریل دولت فدرال اجازه اقیانوس آرام جزیره کارگران فصلی و سازندگان تعطیلات در حال حاضر در استرالیا به تمدید ویزای خود را.

اما با بازگشت به بهتر فصل پس از سالها خشکسالی بیشتر تقاضا برای کارگران مزرعه در سراسر کشور است که انتظار می رود به خصوص در بهار و تابستان است.

آقای Littleproud گفت: دولت مشغول به کار بود در اقدامات جدید برای کمک به دیدار با این تقاضا است.

“ما در حال تلاش برای کار با مناطق در سطح جهانی است که توانسته اند به آدرس COVID-19 برای باز کردن فرصت های وجود دارد,” او گفت:.

“که نه فقط به خاطر اینکه ما رو تقاضا — ما باید به کار با آنها و خود حاکمیت به قدردانی اگر ما می توانیم به برخی از توافق و این کار در حال انجام است.

“کابینه من و همکارانم در حال … [نیز] کار از طریق کانال های دیپلماتیک و پیچیدگی است که سعی کنید و برخی از راه حل های بیشتری را امتحان کنید و به ما حتی بیشتر از آسایش است.”

A worker places a watermelon on a conveyer belt leading to a tractor
ملی کشاورزان فدراسیون ترغیب کشاورزان به منظور توسعه یک طرح B برای جذب کارگران است.(ABC اخبار: براد Marsellos)

آنچه را طرح ب ؟

این می آید به عنوان ملی کشاورزان فدراسیون راه اندازی یک کمپین برای کمک به مطابقت با کشاورزان با کارگران است.

“ما می دانیم که پاره وقت و فصلی طبیعت برخی از مزرعه کار نمی کند همه کت و شلوار با این حال ما مصرانه از جویندگان کار به نگه داشتن ذهن باز و مورد ارائه دهد.”

آقای Mahar گفت: در برخی موارد کارگران در مزارع می تواند کسب درآمد تا 1000 $در هر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im