رزمندگان بی حس کردن Wests Tigers به پست اول NRL برنده شدن در تقریبا یک ماه

رزمندگان برگزار شد به شوک Wests Tigers 26-20 در SCG و پایان یکی دیگر از هفته سختی با اولین پیروزی خود در تقریبا یک ماه.

تنها چند روز پس از تکان دادن خداحافظی به چهار بازیکن که در سمت چپ این کشور به بازگشت به خانه به خانواده خود را به رزمندگان نشان داد که انعطاف پذیری زیادی برای نگه داشتن شرکت از طریق یک پر رو نهایی پنج دقیقه در دور-12 برخورد.

مرکز Peta Hiku به ثمر رساند دو در حالی که کامل پشت راجر Tuivasa-Sheck بود دوباره یکی از نیوزیلند سمت بهترین و با وجود برخی از اشتباهات.

Tohu هریس و جک Hetherington نیز هر دو بسیار زیاد به جلو با سابق به ثمر رساند حیاتی در نیمه دوم سعی کنید.

رزمندگان در حال حاضر شده است در استرالیا برای تقریبا سه ماه اما آنها نشان دادند که مقدار زیادی از روح در شب جمعه پس از آنها اذعان دو اوایل تلاش می کند.

آنها حرکت می کند تا به موقت محل 12th روی نردبان زیر اولین پیروزی خود را پس از هشت دور با 4-8 برنده شدن-از دست دادن رکورد.

نتیجه خشم Wests Tigers مربی مایکل مگوایر به عنوان تیم خود را حیف و میل فرصتی مناسب برای حرکت به بالا و هشت.

او لگد زدن به صندلی در سایبان در نیمی از زمان زمانی که تیم خود را رهبری 14-8.

خلق و خوی خود را بهبود پس از شکستن.

Hiku کردم رزمندگان در حال حرکت در نیمه دوم زمانی که او کاهش نمرات با هل دادن راه خود را از طریق سه ببر به نمره در لبه سمت چپ.

او سپس با قرار دادن رزمندگان در سرب میدوی از طریق نیمی از زمانی که او در زمان آدم Doueihi در پایین لبه سمت چپ و دقت ماند در را با شدت بهم زدن توپ به پایین.

و هنگامی که هریس ساخته شده بیشتر از یک تامی Talau خطا در پشت آن 26-14 و مسابقه تمام شد اما بیش از.

Doueihi عبور با شش دقیقه برای رفتن به, ببر, برخی, امید, اما آنها منفجر آخرین لحظه فرصت زمانی که کریس لارنس قرار دادن یک پاس به لمس است.

نتیجه این است که یک دندانه به ببر نهایی امیدوار است. آنها در حال حاضر نشستن 10 و هنوز هم مسابقات به آمدن در برابر شش فعلی بالای هشت.

AAP/ABC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im