جنگ زده سوریه دارای پارلمانی انتخابات در میان همه گیر و جدید تحریم های آمریکا

Category: کارما No comments

سوری ها رای دادند در دولت برگزار شد و بخش هایی از این کشور جنگ زده به انتخاب یک پارلمان جدید در میان سخت سلامت از اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

رای گیری روز یکشنبه (به وقت محلی) بود و سوم را در سوریه از این کشور در جنگ های داخلی آغاز شد و در مارس 2011. این درگیری بیش از چپ بیش از 400,000 مرده آواره نیمی از جمعیت کشور و ایجاد بیش از 5 میلیون برای تبدیل شدن به پناهندگان عمدتا در کشورهای همسایه.

این انتخابات همزمان با موج جدیدی از تحریم ها که آمد به اثر ماه گذشته همراه با یک بحران اقتصادی و ارزی تصادف که کشیده بیشتر از جمعیت شهرستان را به فقر است.

برخی از 1,656 دولت-مصوب نامزدها در حال اجرا در این سال برای 250 صندلی مجمع مردم. تعداد کل رای دهندگان واجد شرایط نبوده است اعلام کرد.

همانطور که در انتخابات قبلی در سوریه, رای گیری است و انتظار می رود برای تولید یک مهر لاستیکی مهر کردن بدن وفادار به بشار اسد.

هیچ رای برگزار شد و در شمال غربی استان ادلب آخرین دژ شورشی در سوریه و یا در این کشور جنوب شرق که در کنترل ما حمایت کردی به رهبری مبارز.

رای گیری در دولت-برگزار مناطق گذشت بدون حادثه بزرگ اما در تهران برگزار می شود, شمال, یک خودرو بمب اواخر روز یکشنبه به کشته شدن پنج نفر و زخمی شدن ده ها تن در نزدیکی مرز با ترکیه با توجه به مخالفان سوریه فعالان و ترکیه را دولت اجرا news agency.

در داخل مراکز رای دهی کارگران با پوشیدن ماسک و دستکش و رای دهندگان مجبور به استفاده از خود قلم در sanitised غرفه.

هنگامی که خود را در برگه های رای ریخته شد آنها مجبور به ترک بلافاصله به هیچ تجمعات اجازه داده شد در داخل. مردم نیز تا به حال به نگه داشتن یک فاصله امن در حالی که در انتظار نوبت خود را.

A woman puts an envelope in a plastic box while a man either receives or gives a card to another man who is sitting at a desk.
آقای اسد و همسرش اسما رای دادن در انتخاباتی که انتظار می رود برای تولید یک مهر لاستیکی مهر کردن مجلس.(AP: سوریه در انتخابات ریاست جمهوری)

آقای اسد و همسرش اسما هر دو با پوشیدن ماسک رای دادند در صبح روز یکشنبه در دمشق در وزارت ریاست جمهوری در امور.

پس از مصاحبه او در انتخابات اطلاعات, وزیر عماد سارا به خبرنگاران گفت: انتخابات “بر انسجام سوریه میهن که پس از نه سال جنگ در سوریه را نه زانو زدن”.

انتخابات شده بود به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

آقای اسد تا به حال دو بار به تعویق افتاد و این کشور در انتخابات پارلمانی این سال در نور از محدودیت های در محل برای مبارزه با گسترش coronavirus. آقای اسد خودش ایستاده است و نه انتخابات.

سوریه که تا به حال قبل از جنگ از جمعیت 22 میلیون دلار گزارش کرده است 496 coronavirus موارد و 25 مرگ و میر.

اما تعداد واقعی هستند به احتمال زیاد به مراتب بالاتر و افزایش گزارش شده در روزهای اخیر.

سوریه آخرین مجلس انتخاب شد و در مارس سال 2016 زمانی که بخش های بزرگی از سوریه شد خارج از کنترل دولت و مردم وجود دارد را نمی بخشی.

A decrepit bus parked beneath an election poster on a bombed out building on a sunny day.
پس از سالها جنگ داخلی سوریه, اقتصاد همچنان به تضعیف بیشتر با این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید آمریکا تحریم های اقتصادی و درگیری در کشورهای همسایه.(ایسنا: Omar Sanadiki)

پس از آن آقای نیروهای اسد دستگیر کرده اند بسیار سوریه با کمک متحدان خود روسیه و ایران است.

رئیس عالی قضایی کمیته انتخابات قاضی Samer Zumriq تایید کرد روز شنبه در بیانیه ای خطاب به دولت خبرگزاری سانا که بیش از 7400 مراکز رای دهی تنظیم شده است تا در 15 رای گیری مناطق.

آنها شامل 1,400 ایستگاه های که در آن نیروهای نظامی و اعضای امنیتی کشور از خدمات خواهد رای دهند.

مراکز باز در 7:00am می باشد و برنامه ریزی شده بود به نزدیک 12 ساعت بعد. مهلت تمدید شد چهار ساعت تا 10:00بعد از ظهر دلیل میزان مشارکت بالا است.

نتایج اعلام خواهد شد در روز دوشنبه.

حزب حاکم تضمین اکثریت

برخی از 167 کرسی های اختصاص داده شده برای آقای اسد حاکم عربی سوسیالیستی بعث حزب — تضمین آن یک جامد اکثریت — در حالی که بقیه در حال اختصاص داده شده به صورت مستقل از جمله تجار و بازرگانان و صنعتگران است.

این سال را به رای می آید به عنوان کشور نیز شاهد شرایط سخت اقتصادی از جمله تصادف در ارز محلی بدتر توسط آمریکا و بحران اقتصادی در کشور همسایه لبنان است.

آمریکا سزار سوریه غیرنظامی قانون حمایت از پیش بینی تحریم ها در سوریه و دیگران را مسئول جنایات مرتکب شده در طول جنگ داخلی در سوریه و نیز فراهم می کند کمک های مالی برای جنایات جنگی تحقیقات و تعقیب.

سوریه خواستار اعمال تحریم های اقتصادی “تروریسم”.

خروجی قانونگذار محمد حاج علی, است که در زیر با ما و تحریم های اروپایی گفت: این کشور در حال تجربه یک “خفه کننده اقتصادی و سیاسی محاصره”.

او افزود که سوریه شهروندان آگاه بودند از فساد مالی در نهادهای دولتی و آقای اسد آغاز شده بود “برخورد با فساد توسط ردیابی کردن در فاسد”.

آقای حاج علی انجام نمی دهد هر نام, اما نظرات خود را پس از آقای اسد مادر پسر عموی رامی Makhlouf بود که یک بار به عنوان مرکزی برای سوریه, اقتصاد, التماس برای آقای اسد برای کمک به جلوگیری از سقوط از کسب و کار خود را.

آقای Makhlouf تحت فشار بوده است به پرداخت ده ها میلیون دلار به دولت

AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>