بولتون’ نهایی امیدوار hanging by a thread پس از 3-1 از دست دادن به شکوه

Category: کارما No comments

وسترن سیدنی واندررز اواخر فصل فشار برای بعید است یک لیگ نیمه نهایی بلیط دچار یک برنامه به طور بالقوه ضربه مهلک به عنوان پرت شکوه جمع آوری سخت مبارزه پیروزی 3-1 شب گذشته.

اهداف در حال مرگ از مراحل نیل Kilkenny و جایگزین جیمز مردیت چرخش مطابقت با شکوه در یک استان با حضور Parramatta در ورزشگاه در روز سه شنبه.

Wanderers کاپیتان میچ دوک کشیده بود خود را به سمت سطح عملا با این تیم در خانه را اول از هدف در 63 دقیقه برای صرفنظر کردن از ایوان Franjic را درب بازکن بر روی علامت ساعت.

این نتیجه به معنی Wanderers دنباله ششم قرار داده شده آدلاید یونایتد با چهار امتیاز با تنها دو بازی باقی مانده.

قرعه کشی نگه می دارد و پرت در پنجم سه نقطه روشن آدلاید و تقریبا مطمئن نیمه نهایی اسکله.

A referee in a yellow shirt gets between Juande and Patrick Ziegler, who both look a bit aggressive
داور Kurt Ams تا به حال به پخش یک زن و شوهر از فلش نقاط بین دو طرف است.(ABC تصویر: Brendan اسپوزیتو)

بازی های دو تیم مشهور خود را در ساختار دفاعی به سختی دیدم هر دو دروازه بان مجبور به عمل در طول ساعت باز.

جلال را Bruno Fornaroli آمد در اینچ یک هدف شایسته برنده شدن در هر مسابقه میدوی را از طریق نیمه اول اما پرواز خود را شلیک منعکس کردن پست و دور به ایمنی.

مرده-توپ تحویل از هافبک اردن O’Doherty شکل پایه ای برای بسیاری از گلزن فرصت برای یک تا حد زیادی uninspired بولتون.

پرت آغاز نیمه دوم با تجدید شدت و تا به حال یک ادعای قوی برای هندبال دور دست تکان داد و پس از پاتریک زیگلر اقدام به بلوک کشویی در الکساندر گرانت صلیب.

Bruno Fornaroli jumps up and turns to his right with an angry look on his face
برونو Fornaroli به حال خسته کننده شب رفتن هدف کمتر با فقط دو تا از هشت عکس بودن در هدف است.(ABC تصویر: Brendan اسپوزیتو)

آنها را شکست بن بست در برخی از شرایط اتفاقی که جیک Brimmer را منحرف شات سقوط کرد کاملا به مسیر Franjic که قرار دادن بدن خود را بر روی خط برای تبدیل از یک زاویه حاد.

اما Wanderers درو سطح تقریبا بلافاصله به عنوان دوک خود را نشان داده درنده غرایز در محوطه جریمه خود را به نوبه خود مدافع و چاقو توپ خانه.

جلال بطوریکه رهبری در 78 دقیقه به عنوان Kilkenny سقوط از نقطه پنالتی زیر دیلن McGowan به هندبال در حالی که مدافع نیک مردیت سرد کیک با نادر هدف شغلی.

Tony Popovic claps with his eyes closed and mouth clenched wearing a black suit jacket
تونی Popovic خوشحال بود به گزاف گویی پس از آخرین دور را 5-3 شکست به آدلاید.(ABC تصویر: Brendan اسپوزیتو)

The Wanderers تا به حال رنج می برد و فقط یک شکست در مسابقات 10 تحت Jean-Paul de Marigny اما یک مناجات از تساوی در آن زمان است که به احتمال زیاد به بی رحمانه خود را نهایی’ جاه طلبی.

Kwame Yeboah تنها تغییر برای Wanderers در آینده در صورت تصادم قربانی نیکلای مولر اما این بازی برنده از روز جمعه گذشته بیش از پیروزی ولینگتون فونیکس اجازه داده شد کمی طول و عرض.

پس از 5-3 از دست دادن در برابر آدلاید در آخرین تفرج شکوه دفاعی استحکام می شده اند چشم خوش آمدید برای سابق بولتون مربی تونی Popovic که تا به حال تنها اذعان پنج گل در یک مسابقه یک بار قبل از او در مربیگری حرفه ای — زمانی که مربی بولتون.

AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>