وال استریت می کشد پس از شرکت جزئیات ویروس خرید اینترنتی

توسط استن چو

سهام در حال سقوط در معاملات صبح در وال استریت جمعه پس از آمازون و دیگر شرکت های بزرگ گذاشته چگونه coronavirus همه گیر است که هدف قرار دادن خط پایین خود را.

S&P 500 به پایین بود 1.8% پس ضرر و زیان در لندن و توکیو. وزارت خزانه داری بازده علامت بالاتر در حالی که قیمت نفت خام همچنان به yo-yo.

آمازون غرق 6.1% پس از آن گزارش سود برای آخرین سه ماهه سقوط کرد که وال استریت را پیش بینی. همچنین گفت: آن را صرف میلیاردها دلار در این سه ماهه به کارگران پرداخت اضافه کاری, خرید ماسک برای آنها و سرمایه گذاری های دیگر. حرکات آن را outsized نوسان در شاخص S&P 500 به دلیل آن را سومین شرکت در شاخص است. آمازون به تنهایی برای اختصاص یک هفتم از S&P 500 را از دست دادن برای بعد.

میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 384 واحد معادل 1.5 درصد در 23,965 به عنوان 10:40 a. m. به وقت شرق و نزدک بود پایین 1.8%.

اکسون موبیل سقوط 4% پس از آن گفت که چرخش به از دست دادن $610 میلیون سه ماهه گذشته. آن را تا به حال به نوشتن ارزش آن موجودی توسط $2.9 میلیارد دلار در میان یک سقوط در قیمت انرژی به عنوان هواپیما, اتومبیل و محل کار در سراسر جهان به طور ناگهانی رفت و بیکار در فصل بهار است.

اکسون موبیل کمک درایو, انرژی, سهام در سراسر S&P 500 به 4 ٪ از دست دادن بزرگترین در میان 11 بخش را تشکیل می دهند که شاخص است.

S&P 500 است با این وجود نزدیک به پایان هفته سوم خود را به دست آورید در آخرین چهار. آن را چسبیده به یک 0.9% افزایش برای این هفته است.

سهام شده اند محوری به تازگی به عنوان اقتصاد در سراسر جهان پخش کردن برنامه برای استراحت اقامت در خانه سفارشات و به امید ظهور که ممکن است درمان دارویی برای COVID-19 ممکن است در افق. آنها به اضافه زودتر دستاوردهای موجب عظیم کمک های وعده داده شده توسط فدرال رزرو و کنگره و بازار سهام ایالات متحده فقط بسته کردن آن بهترین ماه در 33 سال.

بازار سهام ایالات متحده است و بیش از نصف آن تیز و زیان از آن در ماه فوریه رکورد به اواخر ماه مارس باعث نگرانی در مورد ناگهانی ویرانگر رکود است.

بسیاری از سرمایه گذاران حرفه ای می گویند این تجمع شده است بیش از حد داده شده چه مقدار عدم قطعیت هنوز هم وجود دارد در مورد چه مدت رکود اقتصادی خواهد داشت. اگر ایالات متحده و سازمان ملل در سراسر جهان بازگشایی اقتصاد خود را قبل از موعد مقرر ممکن است منجر به اضافی امواج از عفونت است که می تواند به این معنی است که کسب و کار تعطیلی اخراج و ویرانی اقتصادی.

لندن FTSE 100 کاهش 2.1% و توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن از دست داد 2.8%.

در ژاپن دولت این است که نگه داشتن اجتماعی فاصله اقدامات در محل برای جلوگیری از تجدید حیات از عفونت.

استرالیا در بازار یکی از معدود دیگران باز جمعه و S&P/ASX 200 فرو 5% با تلفات سنگین در معدن و بانک ها. اندازه گیری تولید استرالیا نشان داد فعالیت پیمانکاری در بدترین حالت آن سرعت از سال 2009.

عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش یافت به 0.64% از 0.62% اواخر پنج شنبه. آن را هنوز هم به خوبی در زیر حدود 1.90% سطح آن در آغاز سال است. خزانه داری بلندمدت بازده تمایل به حرکت با انتظار سرمایه گذاران برای اقتصاد و تورم و جمعه گزارش داد که ایالات متحده تولید غوطه ور در مه, اما نه به شدت به عنوان اقتصاددانان انتظار داشتند.

معیار آمریکا نفت خام با افزایش 2.5 ٪ به $19.31 در هر بشکه پس از نوسان بین $18.07 و $20.48 در اوایل صبح. آنها آخرین شدید نوسانات خام ایالات متحده است که سقوط از آن قرار گرفتن در حدود 60 دلار در شروع سال نگرانی در مورد یک سقوط در تقاضا و تیره و تار تجهیزات ذخیره سازی.

قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد کاهش 1.6 درصدی $26.07 در هر بشکه رسید.

___

AP کسب و کار نویسنده ایلین Kurtenbach کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im