WA نوجوان متهم به قتل برادر بزرگتر خود ادعای دفاع از خود

Category: کارما No comments

یک نوجوان که دچار یک بیماری نادر مغزی ضربه چاقو خود را بلندتر سنگین تر و قوی تر از برادر بزرگتر برای جلوگیری از ضرب و شتم است که می تواند منجر به او را به درد و رنج یک برنامه به طور بالقوه کشنده سکته مغزی, Western Australia دادگاه عالی گفته شده است.

سانی Pouto 19 ساله در دادگاه متهم به قتل 24 سال سن برادر Tamahere Tumai در یک خانه در Jerramungup در WA بزرگ منطقه جنوب در روز شنبه عید پاک در ماه آوریل سال گذشته است.

دادگاه گفته شد این جفت ارز در روز را صرف نوشیدن هنگامی که پس از یک لفظی و درگیری فیزیکی آقای Pouto با استفاده از یک ماهیگیری چاقو به چاقو برادر خود را در قفسه سینه و شکم است.

دادستان جیمز نیکولز گفت: حادثه اتفاق افتاده در یک خانه که در آن شاهد دیدم دو برادر در “یک چهره-به-چهره-style stand-off” با آقای Pouto نگه داشتن چاقو در دست راست خود را.

آقای نیکولز گفت: آقای Tumai بود “تهدید” در رفتار و پس از این شاهد تلاش بدون موفقیت به د-تشدید وضعیت آقای Pouto “lunged در” برادرش و با ضربات چاقو او را.

در یک بیانیه افتتاحیه به داوران آقای Pouto وکیل جاناتان دیویس در توصیف این مورد به عنوان “غمگین و غم انگیز” گفت: موضوع هیئت منصفه را باید در نظر گرفت که آیا مشتری خود را عمل کرده در دفاع از خود.

او به دادگاه گفت که موکل وی “در بسیاری از راه نگاه کردن [به] و تحسین” برادر خود را وجود دارد و مشکلات آنها خواهد نزاع.

آقای دیویس گفت که این درگیری عمدتا یک طرفه و گاهی اوقات منجر به Mr Pouto دریافت “شدید ضرب و شتم” که شامل مشت به سر از برادر خود — که بلندتر از 30 کیلوگرم سنگین تر و ماهر در هنرهای رزمی است.

بیماری نادر مغزی به یک ‘پیچیده’ عامل

آقای دیویس گفت: در حالی که ممکن است هیچ چیز “غیر معمول در برادر کوچکتر بودن bullied توسط برادر بزرگتر” آن پیچیده بود در مشتری خود را در مورد چرا که او دچار یک بیماری نادر به نام Moyamoya که با دخالت جریان خون به مغز او.

آقای Pouto تا به حال جراحی مغز و اعصاب در سال 2016 به بهبود جریان خون آقای دیویس گفت: اما این نوجوان را پزشکان هشدار داد که پس از آن که هر پرقدرت تماس به سر او می تواند او را در معرض خطر مبتلا به سکته مغزی.

“اگر چیزی با دخالت آن منطقه می تواند به قطع جریان خون و باعث سکته مغزی است که می تواند او را بکشند … هر چیزی که منجر به قوی تماس با ما می تواند او را در معرض خطر” آقای دیویس گفت:.

“با وجود هشدار چندین مورد وجود دارد که Tamahere به عمد ضرب و شتم پسرم بر سر … حداقل سه نوبت که ما در مورد می دانیم.”

دادگاه شنیده می شود که آقای Pouto وارد را در بعد از چاقو او گریه میکرد و به آنها گفته شده بود مورد ضرب و شتم توسط برادرش است و او تا به حال شده است “تلاش برای ایستادن برای خود”.

آقای دیویس گفت: زمانی که Tamahere وارد خانه او موفق به “گوشه” آقای Pouto در راهرو و زخم مهلک بودند تحمیل او به عنوان “پیشرفته” در مشتری خود را.

“پس از آن پسرم سقوط بیش برادر خود را و شروع به گریه بیاختیار” او گفت:.

“هنگامی که پلیس وارد, او شناسایی خود را به عنوان کسی که تا به حال چاقو Tamahere.”

آقای دیویس گفت: در حالی که دادستان استدلال لازم بود برای آقای Pouto به انجام آنچه او به دفاع از خود “چه گزینه های دیگر او باید برای جلوگیری از خود را از اینکه مورد ضرب و شتم به سر؟”

محاکمه قبل از رئیس دادگستری پیتر Quinlan و هیئت منصفه است که انتظار می رود برای اجرا به هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>