ویروس گسترش مقیاس پایین یهودی نشین ورشو بزرگداشت حوادث

Category: تایمزلیدر No comments

ورشو لهستان (AP) — Sirens wailed و یهودی نماز شد و گفت: برای قهرمانان از سال 1943 محله یهودی نشین ورشو اما سالانه یادبود شهدای شد مدرج یکشنبه و نقل مکان به اینترنت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و نیاز اجتماعی فاصله.

لهستان خاخام مایکل Schudrich گفت: نماز در بنای تاریخی به مبارزان گتو در مرکز شهر ورشو.

نخست وزیر Mateusz Morawiecki و نمایندگان یهودی و لهستانی, سازمان اهدای تاج گل. همه آنها با پوشیدن ماسک صورت نگه داشته و خود را در یک فاصله از یکدیگر. رئیس جمهور آندره Duda و ورشو شهردار Rafal Trzaskowski نیز با ارسال تاج گل.

تاریخ سخنرانی و مجازی بازدید از محله یهودی نشین, سایت های ارائه شده در اینترنت به طور عمده توسط POLIN موزه تاریخ یهودیان لهستان که چهره این اثر تاریخی به این محله قهرمانان. یادبود کنسرت بود به پخش در رادیو POLIN و در لهستان دولتی رادیو و تلویزیون.

مدیر موزه Zygmunt Stepinski گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس “است و ما مجبور به تغییر فرمول” از مراسم بزرگداشت در 77 سالگی سالگرد.

در 19 آوریل 1943 چند صد ضعیف مسلح مبارزان یهودی قرار داده تا مقاومت در برابر ارتش آلمان نازی آغاز شده است که به “انحلال” گتو ارسال ساکنان باقی مانده به اردوگاه مرگ تربلینکا فرستادند و razing خانه های خود را به زمین. مبارزان برگزار شد از تقریبا یک ماه در چه شورش در شهر برای اولین بار از جنگ جهانی دوم است. آنها تقریبا همه فوت و آلمان را نابود کرد نشین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>