ویروس محدودیت به کاسته در 24 پنسیلوانیا, شهرستان

توسط مارک لوی و مایکل RUBINKAM

HARRISBURG, Pa. (AP) — رژیم صهیونیستی. تام گرگ جمعه اعلام کرد که 24 استان ها در روستایی در شمال شرق پنسیلوانیا را ببینید برخی از امداد رسانی از دقیقترین سفارشات برای ساکنان به ماندن در خانه و کسب و کار به عنوان بخشی از یک استراتژی به سرعت گسترش coronavirus.

همه از شهرستانهای استان است که در حال حرکت از “قرمز” به “زرد” در گرگ رنگی بازگشایی طرح ها در شمال غرب و شمال-مناطق مرکزی پنسیلوانیا که باید دیده می شود به مراتب کمتر virus عفونت و مرگ و میر بیشتر از بقیه از دولت است.

این تغییرات را به اثر بعدی جمعه, مه 8 و تاثیر حدود 1.5 میلیون پنسیلوانیا 12.8 میلیون نفر. اقامت در خانه سفارشات خواهد بود برداشته و مغازه های خرده فروشی می تواند شروع به بازگشایی هر چند ورزشگاه باربر فروشگاه ناخن سالن قمار, تئاتر و دیگر مانند سالن های بسته باقی خواهد ماند و محدودیت های دیگر را در محل باقی می ماند.

شهرستان که در آن همه گیر محدودیت خواهد بود کاسته عبارتند از: Bradford, کامرون, مرکز شیپور کلیرفیلد, Clinton, Crawford, الک, Erie, جنگل, Jefferson, لارنس, زمان موتورهای lycoming, McKean, Mercer, Montour, Northumberland, پاتر, اسنایدر, Sullivan, Tioga, Union, Venango و وارن.

تنها شهرستان در این گروه به چپ کردن لیست کلمبیا که هنوز هم با تعداد نسبتا بالایی از عفونت.

“بیش از دو ماه گذشته ساکنان نیوکاسل در هر گوشه از ما کشورهای مشترک المنافع باید عمل جمعی برای جلوگیری از گسترش COVID-19,” گرگ گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “ما دیده های جدید ما در مورد اعداد ایجاد ثبات در سطح ایالت و در حالی که ما هنوز هم مناطقی که شیوع بیماری رخ می دهد ما نیز باید بسیاری از مناطق که چند و یا هیچ مورد جدید.”

گرگ دولت نیز منتشر شد جزئیات جمعه در مورد استراتژی خود را برای تست توده اگر چه خود وزیر بهداشت گفت: از آن خواهد بود “aspirational” از آنجا که بسیاری از تست مواد باقی می ماند در تامین کوتاه مدت. هدف این است که 90 درصد از جمعیت این ایالت زندگی می کنند در عرض 45 مایلی از تست سایت و 2 درصد از جمعیت در حال آزمایش در هر ماه. گرگ نیز منتشر شد یک تماس ردیابی طرح شامل تازه شیوع.

گرگ گفت: خاموش کردن اقدامات او دستور داد با شروع در ماه مارس موفق شده اند در جلوگیری از بیمارستان ها از غرق شدن با بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

یک تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس نشان می دهد که تنها 27 از دولت 67 شهرستان گزارش شده بیش از حد بسیاری از ویروس جدید موارد بیش از دو هفته گذشته به واجد شرایط برای یک کاهش تدریجی محدودیت های اعمال شده تحت گرگ خاموش کردن طرح. اما گرگ اتحاد گروه بندی دولت در شهرستانهای استان به شش منطقه جغرافیایی و مقامات بهداشتی نیز به دنبال منطقه ای مورد شمارش به عنوان آنها تصمیم می گیرید که شهرستانهای شایستگی مورد توجه است.

بازگشایی لیست صادر شده توسط گرگ در جمعه چپ کردن هر شهرستان در به آرامی نهفته غربی از جمله پیتسبورگ. ده از 11 غربی استان ها را گزارش کرده اند و تنها تعداد نسبتا کمی از عفونت های جدید از اواسط ماه آوریل است. این پرت, مهبل شهرستان در برخورد با یک شیوع در خانه سالمندان است که شدت آن به طور کلی عفونت رای دادن.

مقامات بهداشتی نیز می گویند بروز موارد جدید نیست فقط متری آنها به دنبال در.

گسترش ویروس, تست کافی بیمارستان ظرفیت و توانایی را به سرعت شناسایی و حاوی flareups از طریق آنچه که به عنوان شناخته شده است تماس, ردیابی نیز باید در محل. دولت و وزارت بهداشت نیز استفاده از ابزار مدل سازی توسط دانشگاه کارنگی ملون برای کمک به مقامات تصمیم می گیرید که یک منطقه آماده بازگشایی شده است.

Coronavirus آلوده بیش از 45,000 پنسیلوانیا ساکنان کشته و حدود 2,300 با توجه به آخرین بخش بهداشت آمار در حالی که دولت در تلاش برای مهار این ویروس باعث ویرانی اقتصادی, پرتاب نزدیک به 1.7 میلیون پنسیلوانیا ساکنان از کار از اواسط ماه مارس.

گام به گام آرامش از دولت خاموش کردن سفارشات به معنی برخی از استان ها یا مناطق حرکت از یک “قرمز” تعیین یک “زرد” تعیین.

تحت زرد تعیین تجمعات تا 25 نفر اجازه خواهد داشت. در حال حاضر ایالت قرمز تعیین ممنوعیت تجمع و یا خارج سفر که مربوط به سلامت و ایمنی و یا رفتن به محل کار در یک کار ضروری.

رستوران ها و کافه ها هنوز هم محدود به حمل و یا تحویل. مراقبت از کودک باز است اگر چه کسب و کار باید به دنبال فدرال و ایالتی راهنمایی برای ایمنی اجتماعی فاصله و تمیز کردن.

مدارس ایالت بسته باقی می ماند برای بقیه سال تحصیلی و ملاقات محدودیت در زندانها و خانه های پرستاری در محل باقی می ماند. گرگ دولت ادامه خواهد داد به توصیه می کنند که مردم ماسک و قیمومیت است که کسب و کار و ساختمان های تجاری است که خدمت به مردم را انکار ورود به مشتریان نه با پوشیدن ماسک.

وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که یک منطقه می تواند به یک حرکت “سبز” طراحي با همه گیر محدودیت برداشته گذشته از هر ایالتی یا فدرال دستورالعمل های بهداشتی که در اثر باقی می ماند.

در ضمن گرگ را آغاز کرده است شل شدن برخی محدودیت ها در بخش های کسب و کار. روز جمعه گلف اسکله هدایت سفرهای ماهیگیری و خصوصي اردو ایالت می تواند بازگشایی و ساخت و ساز می تواند راه اندازی مجدد.

در دیگر coronavirus مربوط به تحولات:

___

مرغ گیاهی اعتراض

یک ماشین کاروان از اعتراض فعالان جمعه در خارج از امکانات یک Lebanon County مرغ پردازنده که در آن آنها می گویند ده ها تن از کارگران آلوده شده اند coronavirus.

حداقل یک کارگر در بل & Evans مرده است و شوهر از دیگر کارگر که تست مثبت نیز درگذشت و با توجه به اینکه جاده پنسیلوانیا یک گروه مدافع برای مهاجران اسپانیایی است که حمایت از طرف کارگران کارخانه.

فعالان می گویند که متعلق به خانواده شرکت کرده است موفق به حفظ کارگران امن و نشده است و شفاف در مورد میزان شیوع. آنها می خواهند این کارخانه تعطیل برای تمیز کردن در میان دیگر خواسته است. یک livestream از این رویداد نشان داد فعالان کاهش و وافغان شاخ آنها به عنوان آنها را در گذشته امکانات’ ورودی.

“بل & Evans شکست خورده است و برای حفاظت از این کارگران و عدم هزینه های زندگی خود گفت:” Maegan Llerena گروه مدیر اجرایی. “رفتن به محل کار باید حکم اعدام است.”

یک ایمیل فرستاده شده برای شرکت به دنبال نظر.

پردازش گوشت و مرغ در سراسر کشور زده شده توسط ویروس. شیوع این بیماری به طور موقت بسته حداقل چهار گیاهان پردازش گوشت در پنسیلوانیا است.

___

موارد

پنسیلوانیا COVID-19 تلفات افزایش 62 به 2,354 دولت در بخش بهداشت و درمان روز جمعه گزارش داد.

حدود 1200 اضافی نفر تست مثبت برای این ویروس است که باعث بیماری آوردن ایالت مجموع به حدود 27,000 با توجه به گروه.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد را می توان با این ویروس آلوده بدون احساس بیمار. هیچ اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم را بازیافت.

برای بسیاری از افراد باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

___

Rubinkam گزارش از شمال شرقی پنسیلوانیا است. دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در و

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im