ویروس برگ شهر نیویورک هنرمندان در ‘سقوط’

Category: تایمزلیدر No comments

توسط MARK KENNEDY

نیویورک (AP) — رقصنده و طراح رقص, سلطه Yerushalmy ساخته شده است یک حرفه ای در جنبش و جامعه است. هر دو از بین رفته اند در حال حاضر. او را در جهان هنوز هم جدا شده و ترس.

“رقصندگان من می دانم که در یک خاموش و افسرده دولت در حال حاضر,” او گفت: از آپارتمان خود در منهتن. “استعاره از قفس جانور بسیار مناسب است.”

در سراسر شهر همه گیر است طرح میتوانست تقریبا همه زندگی و هنر جامعه — رقصنده, بازیگران, هنرمندان تجسمی و طراحان که هرگز ساخته شده مقدار درآمد برای شروع با است — به خصوص رنج و خصوصی شهر نیویورک به عنوان یک خلاق سرمایه است.

“افرادی هستند که در حال حاضر در تلاش هستند که در حال حاضر در شرایط وخیم” گفت: Stacy Tenenbaum Stark, مدیر اجرایی . “اکثر هنرمندان انجام بسیار مخاطره آمیز زندگی به عنوان آن است. آنها واقعا کار از پروژه به پروژه است.”

داده ها از شهر رقص جهان رنگ یک تصویر دلخراش. از 984 مستقل رقص کارگران در پاسخ به 63 درصد گزارش جریان وجوه نقد مسائل و 76% بودجه مورد نیاز برای وام مسکن خود را و یا اجاره. متوسط کل درآمد از پاسخ دهندگان بود $33,205.

“مردم نمی توانند پرداخت خود را برای مواد غذایی. آنها نمی توانند خرید مواد غذایی. تنها حدود نیمی از آنها می توانید برای درخواست بیکاری” گفت: Alejandra دوقو Cifuentes, مدیر اجرایی رقص/نیویورک که انجام شده بررسی و در خدمت 5,000 رقص هنرمندان.

تصویر است که به سختی بهتر سراسر نقاط دیگر شهر نیویورک خلاق بخش که استخدام بیش از 293,000 مردم و حساب برای $110 میلیارد دلار در فعالیت های اقتصادی است.

استیو اردن, همکاری, هنری, مدیر گفت: shutdown شده است “کاملا ویرانگر” برای موسیقی جاز.

“آنها واقعا تعریف فرفره اقتصاد است. این افرادی که از طریق ترک سقوط زمانی که چیزی شبیه به این پایین می رود,” او گفت:.

از دست دادن یک شبانه چک است که تنها بخشی از آن است. مانند بسیاری از بچه های مدرسه که تکیه بر وعده های غذایی مدرسه, جاز, نوازندگان اغلب بستگی دارد یک باشگاه مکمل شام. پس از آن بود که دو ضربه.

“آن را پیچیده تر از فقط” آه ما تا به حال یک زن و شوهر از تورهای لغو خواهد شد که موکول'”اردن گفت. “ما در حال صحبت کردن در مورد افرادی که عملا زنده از فرفره به فرفره است.”

تئاتر جامعه نیز صدمه زدن به, با A. R. T./نیویورک طرح که بیش از 400 عضو تئاتر رنج 140 میلیون دلار در پیش بینی از دست دادن. رندی بری, مدیر اجرایی, Indie در, تئاتر, صندوق گفت: این بیماری همه گیر است و قرار است در تئاتر جامعه به یک “مطلق سقوط هستند.”

“در حالی که من کاملا درک می کنم که این مشکل در حال رفتن به احساس از بالا به پایین و از چپ و راست شما در حال حاضر یک گروه از حاشیه هنرمندان در یک حاشیه رانده شده جامعه” او گفت:. “هر گونه لغزش است ویرانگر باشد.” او کمک کرده تا با وجود داشتن COVID-19 علائم خودش.

لحظه ای این شهرستان تعطیل هنر مقامات می دانستند اجتماعی فاصله اقدامات لازم بودند اما خواهد آمد در یک هزینه بسیار بالا — و نه فقط به تعویق افتاد رسیتال و نشان می دهد اما طرف کنسرتهایی که هنرمندان تکیه به مکمل درآمد مانند یوگا کلاس های نگهداری از کودکان, خرده فروشی, شیفت.

کنگره 2.2 تریلیون دلار فدرال امداد بسته شامل یک افزایش بزرگ به مزایای بیمه بیکاری است که اجازه می دهد بیشتر مردم به واجد شرایط نیست, اما آن را در صدر در $504 در نیویورک است. هر کس در بیکاری رول را نیز دریافت اضافی $600 یک هفته تا ژوئیه 31.

اما بسیاری از هنرمندان نیست در رول و برخی از سال ها صرف توسعه کار خود را اغلب غرق شدن پول خود را به آن همه ربوده دور زمانی که سالن بسته شده است.

“من نمی دانم چگونه این هنرمندان خود را جبران فصل و جبران پول آنها احتمالا صرف شده در استودیو زمان پرداخت, به تمرین, رقصنده پرداخت طراحان صحنه و لباس و برای مجموعه” گفت: Stark.

کیفونتس در تضاد با همه گیر به دیگر شوک به سیستم Superstorm شنی و 9/11. در آن رویدادهای دیگر هر چند خود را آغاز و پایان روشن شد.

“در حال حاضر ما در وسط چیزی است که در حال انجام است. وجود عدم قطعیت است که همراه با آن است. وجود دارد که بدون درک کامل از چگونه آن را,” او گفت:.

“این بحران بالقوه برای شاتر درب برخی از حیاتی ترین سازمان های فرهنگی در شهر ما که شهر نیویورک آنچه در آن است” کیفونتس گفت.

جمع آوری اعانه در حال برگزار شد هنرمندان و پایه را درهم جایزه کمک هزینه تحصیلی به خصوص از آنجا که تاریخ نشان می دهد که این بحران به طور نامتناسبی اثر هنرمندان از رنگ غیر فعال هنرمندان و جامعه هنرمندان است.

با بودجه حدود 200 کمک های مالی و بدست 700 برنامه های طاقت فرسا همه از آن 90000 دلار در بودجه اضطراری. رقص/نیویورک به تازگی غرق شده را با درخواست کمک: 653 برنامه گرانت در آمد بیش از پنج روز وجود دارد و تنها به اندازه کافی پول برای جایزه 180.

“نیاز است بیشتر از این منابع گفت:” کیفونتس.

طولانی مدت از ترس است که هنرمندان را رها شهرستان اگر آنها رها شده توسط این شهرستان در نظر گرفتن آنچه که باعث می شود شهر نیویورک مانند یک آهنربا را برای خلاقیت.

اقدام کمیسر امور فرهنگی کاتلین هیوز گفت: او زده انعطاف پذیری از هنر جامعه است. او فکر می کند که این شهرستان نیاز هنرمندان تا آنجا که آنها نیاز این شهرستان است.

“راه من شده فکر کردن در مورد آن به تازگی این است که همه ما در حال رفتن به آنها نیاز دارید. و اگر ما به آنها نیاز دارید و سپس ما باید برای آنها وجود دارد,” او گفت:.

بسیاری از هنرمندان مانند Yerushalmy تبدیل شده به رسانه های اجتماعی به کار خود را به خارج ارسال موسیقی و آثار هنری در Instagram. و بسیاری از مکانهای جریان اجرای برنامه و هنرمند ایران.

Yerushalmy است که در جریان شش بخش چند رشته ای کار می کنند “” از مارس 4-9 شروع در همان زمان هر روز با پست-نشان می دهد بحث است که ناپدید می شوند پس از چند ساعت.

“ما در حال تلاش برای کشف کردن چه چیز است که حفظ آن معنا است که همه ما در اینجا در حال حاضر با هم انجام کاری با هم,” او گفت:. “این خیلی سخت می شود در این برزخ بی نهایت.”

حتی زمانی که این بحران فروکش هنرمندان و مدیران در حال خالی از سکنه ترس است که مردم دیگر نمی خواهد می خواهید به جمع آوری در جمعیت دوباره برای پخش رقص و کنسرت.

“قطعا وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از ترس در میان مخاطبان را برانگیخت برای رفتن به یک سالن کنسرت یا تئاتر محل برگزاری. وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از تردید گفت:” استارک.

برای زنده نگاه داشتن هنر در شهر “این خواهد بود که شجاعت رفتن به عقب است.”

___

علامت کندی در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>