ویرجینیا حیاط نشانه رشد کسب و کار در طول coronavirus

توسط گوردون RAGO, The Virginian-خلبان

CHESAPEAKE, Va. (AP) — زیر عبا از تاریکی در مارس 5, علائم تحویل داده شد به Chesapeake مرکز پزشکی منطقه ای. علائم با شکلک چهره — برخی از لبخند به لب دیگران تحت پوشش در فولاد ماسک — شد skewered به چمن رو اصلی بکشید. نشانه های دیگر به شکل قلب قرمز شد ارسال شده در نزدیکی همراه با clip art تصاویر از پزشکان و پرستاران است.

در پشت تصاویر, در, زرد, حروف, خواندن عبارت: قهرمانان در اینجا کار می کنند.

پیام همراه میدان جنگ بلوار بود به تعجب بهداشت و درمان کارگران که زمینه بوده است محاصره در سراسر جهان توسط کشنده بیماری همه گیر کوروناویروس. با 77 مورد شناخته شده از coronavirus چساپیک است که در میان شهرهای سراسر کشور که دیده می شود این تاثیر دست اول.

“از آن ساخته شده من صبح” استفانی Cribb یک پرستار که مشغول به کار در بیمارستان به مدت 12 سال گفت. “این همه من صحبت کردن در مورد این صبح است. آن بسیار زیبا بود و به من لرز دانستن مردم در حال فکر کردن در مورد ما مانند آن.”

Cribb نمی دانم که با قرار دادن علائم, اما او می خواست به می گویند با تشکر از شما.

با تشکر از کسانی که رفتن به جانیس Wilke یک Chesapeake ساکن اجرا می شود که محوطه جلوی دوستان از خانه اش. مالک کسب و کار کوچک تا به حال چمن تزئینات کسب و کار برای 17 سال گذشته.

معمولا, آنها شلوغ از آوریل تا سپتامبر به خصوص در اطراف فارغ التحصیلی دبیرستان.

“ما گفت:” گفت: جانیس, شوهر, کن, که کمک می کند تا با طراحی گرافیک “گراد هفته است که ما جمعه سیاه.”

اما با ویرجینیایی ماندن در خانه دستور داد برای جلوگیری از گروه های بزرگ حیاط جلویی دوستان است در وسط یک جدید اوج.

لغو جشن تولد, عروسی, سالگرد, و بازنشستگی احزاب در حال خروج از کسانی که در خانه گیر کرده به دنبال راه هایی به مناسبت مناسبت های خاص.

Wilke می گوید شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در تماس از هفته گذشته و در آنها شده است به طور پیوسته انجام 15 تا 20 متری و یک شب. با کمک خانواده آنها تحویل نشانه به همه همپتون و تا آنجا که Smithfield شمالی و کارولینای شمالی است. پس از فارغ التحصیلی در حالی که تنها یک هفته طول می کشد کوچک کسب و کار پر رونق است و آنها امید آن طول می کشد برای سال آمده است.

در روزهای اخیر آنها را انجام داده ایم نشانه هایی برای تولد برای مردم در سنین 5 تا 92, بازنشستگی و homecomings برای پرسنل نظامی کامل با عقاب و پرچم آمریکا. آنها با قرار دادن علائم تا پس از 9 p. m. بنابراین می توان آن را یک شگفتی است.

برای یک جشن تولد, نشانه بخوانید: “تاج بدبو” با چند emojis در اطراف آن است.

نورفولک ساکن جویس جونز شده است با استفاده از کسب و کار برای سال جشن تولد خانواده و سالگرد. او تا به حال Wilke قرار داده تا “دعا برای امریکا” نشانه ها در حیاط جلویی در پاسخ به این ویروس.

آخر هفته اول آوریل بود نوه اش را 23rd تولد. جونز را فراموش کرده بود اما به نام Wilke برای قرار دادن علائم در نوه اش را Moyock, کارولینای شمالی, صفحه اصلی فقط در زمان.

“این کمک می کند تا نگه داشتن روح خود را” جونز گفت. “ما به آن نیاز دارید در حال حاضر ما نمی کنید؟”

Wilke می گوید او تلفن شده است زنگ non-stop و او قصد دارد برای انجام بیش از ده متری شب آوریل 6 برای تولد شگفتی است. بعد از آن دوشنبه او قرار داده تا علائم در شهرستان ویرجینیابیچ زندان — دختر راشل که کمک می کند تا از یک کلانتر معاون. آنها همچنین قصد دارد برای انجام یکی دیگر از بیمارستان.

Wilke و آگاه هستند آنها کسب و کار به خوبی انجام می دهند در زمانی که دیگران نمی. در سراسر خیابان را از Chesapeake بیمارستان او با اشاره به زنجیره ای رستوران, پارکینگ خالی از اتومبیل در مدت کوتاهی قبل از ناهار.

که آنها در حال انجام OK حمل برخی از گناه, اما آنها می دانند که آنها در حال کمک به خانواده ویژه روز.

“ما فقط خوشحال ما می توانید بیرون بروید و گسترش لبخند” راشل Wilke گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im