ویکتوریا AFL تیم بود مستقر در کوئینزلند تا 10 هفته

Category: کارما No comments

ویکتوریا AFL تیم خواهد شد در کوئینزلند تا 10 هفته به عنوان بخشی از یک تلاش برای به دست آوردن بسیاری از 2020 فصل به اتمام میان coronavirus بیماری همه گیر.

AFL اجرایی Gillon McLachlan روز چهارشنبه تایید کرد توافق با دولت کوئینزلند که اجازه می دهد این تیم به شمال.

او گفت: هدف این بود که اجازه می دهد تا خانه و به دور بخشی از این فصل — که تصمیم گرفت که فینال — به جلو بروید.

“این یک برنامه مشخص است که باعث می شود کوئینزلند پایه برای رقابت ما فراهم می کند و اطمینان بیشتری برای همه” او گفت:.

“درک این وضعیت در حال انجام با COVID-19 در ویکتوریا, ویکتوریا تیم خواهد بود بر اساس کوئینزلند تا 10 هفته به عنوان هدف ما برای به دست آوردن اکثریت فصل کامل در قاب زمان.

“ویکتوریا تیم مستقر در کوئینزلند هستند fixtured به سفر بین ایالتی به سفر خود را به بازی و بازگشت به کوئینزلند.”

McLachlan تشکر باشگاه, بازیکنان کارکنان و خانواده های آنان برای فداکاری آنها تا به حال ساخته شده برای نگه داشتن فصل رفتن.

او اذعان کرد برخی از بازیکنان ممکن است پیدا کردن این حرکت دشوار است اما با اشاره به ترتیبات است که اجازه می دهد خانواده ها برای سفر به کوئینزلند و پیوستن این بازیکن البته پس از گذراندن 14 روز را در قرنطینه.

“من فکر می کنم این توانایی را به خانواده و همکاران [به کوئینزلند] … اجازه می دهد تا برخی از آزادی شخصی و پشتیبانی شبکه های, من با اعتماد به نفس بازیکنان را با, که,” او گفت:.

بازیکنان که سفر بین ایالتی با باشگاه خود را که قبلا اجازه خواهد داشت برای پیوستن به تا با هم تیمی های پس از خدمت مشابه دوره قرنطینه.

قبلا کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk گفت دولت او بود در گفتگو با AFL در مورد ساخت خود را دولت “مرکز AFL … به طور موقت”.

او همچنین گفت که او تا به حال قرار دادن یک پیشنهاد به McLachlan برای کوئینزلند به میزبان فینال AFL.

“فینال است در MCG تا زمانی که وجود دارد شرایط و دلایلی که معنی آن را نمی توان,” McLachlan به خبرنگاران گفت:.

تا کنون, لیگ تا پایان شش دور از کاهش 17-بازی فصل با هشت تیم پایانی سری آمده است.

AFL اعلام کرده است ثابت برای دور هفت و هشت.

McLachlan گفت که لیگ قادر به اعلام بازی های باقی مانده از فصل, اما کار با این باشگاه و AFL بازیکنان ارتباط به تایید دور آینده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>