واتیکان می گوید اسقف به گزارش سوء استفاده جنسی به پلیس

Category: کارما No comments

واتیکان گفته است که اسقف در سراسر جهان آنها باید گزارش موارد روحانیت جنایات جنسی به پلیس حتی زمانی که از نظر قانونی ملزم به انجام این کار, در آخرین تلاش برای وادار کردن رهبران کلیسا برای حفاظت از افراد زیر سن قانونی از درنده کشیش.

واتیکان با صدور مدتها در انتظار دستی برای اسقف و مذهبی مافوق در انجام خانه تحقیقات به اتهام کشیش که تجاوز به عنف و تجاوز کودکان و بزرگسالان در معرض.

در حالی که واتیکان تا به حال دقیق هنجارهای متعارف در محل به صورت دو دهه قوانین همچنان به نادیده گرفته شدن توسط برخی از اسقف ها که رد اتهامات توسط قربانیان به نفع حفاظت از خود کشیش.

دستی ندارد نیروی جدید قانون اما آن را فراتر از زمان واتیکان سیاست در مورد همکاری با سازمان های اجرای قانون دادستان و پلیس.

که سیاست های مورد نیاز اسقف و مذهبی مافوق به گزارش اتهامات جنایات جنسی با افراد زیر سن قانونی تنها جایی که قوانین محلی به آن نیاز دارد.

کتابچه راهنمای کاربر می گوید: “حتی در مواردی که هیچ صریح قانونی الزامی به انجام این کار کلیسا مقامات باید یک گزارش به صالح مقامات مدنی اگر این کار در نظر گرفته شده است لازم است برای حفاظت از فرد درگیر و یا دیگر افراد زیر سن قانونی از خطر بیشتر اعمال مجرمانه.”

آن را نیز می گوید رهبران کلیسا باید مطابق با “مشروع” حکم درخواست.

دستی صادر شده در یک و نیم دوجین زبان به نظر می رسد هدف در بخش محروم اسقف و مذهبی مافوق خود مکرر بهانه برای انجام تحقیقات اولیه متهم به کشیش یا همکاری با اجرای قانون است.

کتابچه راهنمای متحده به عنوان مثال ناشناس اتهامات نباید اخراج آشکار است و حتی شایعات و رسانه های اجتماعی پست می توانید را تشکیل می دهند اساس است که برای راه اندازی اولیه شد.

علاوه بر این کاربر می گوید اسقف نباید نادیده گرفتن اتهامات فقط به این دلیل آنها سقوط در خارج از کلیسا اساسنامه محدودیت ها از واتیکان می توانید در هر زمان تصمیم به صرف زمان محدود.

تنها توجیهی برای رد یک اتهام آشکار کتابچه راهنمای کاربر می گوید که اگر اسقف تعیین “آشکار عدم امکان ادامه” مانند اگر شاکی نبود زیر سن 18 در زمان و یا کشیش نبود حضور فیزیکی زمانی که جرائم صورت گرفت.

آن را روشن می سازد که این نوع از جرایم است که سقوط تحت سوء استفاده جنسی است “بسیار گسترده” و نه تنها شامل روابط جنسی اما هر گونه تماس فیزیکی برای ارضاء جنسی.

دستی لیست عمومی, خود ارضایی, پورنوگرافی تولید و “گفتگو و/یا گزاره از یک طبیعت جنسی” است که می تواند رخ دهد از طریق انواع ابزارهای ارتباطی را به عنوان جنایت است که باید مورد بررسی قرار گرفت.

AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>