ما به دست آوردن سهام به دلیل تمدید تغذیه وعده به اقتصاد از طریق coronavirus

رئیس بانک مرکزی آمریکا می گوید افزایش coronavirus موارد در ایالات متحده و محدودیت برای جلوگیری از گسترش باید شروع به صدمه زدن به کشور را بهبود اقتصادی.

رئیس فدرال جروم پاول گفت: در یک کنفرانس رسانه های ما تا به حال وارد یک مرحله جدید حاوی ویروس ضروری است که برای حفاظت از سلامت و اقتصاد است.

“ما را دیده اند برخی از نشانه ها در هفته های اخیر که با افزایش ویروس موارد و تمدید اقدامات برای کنترل آن شروع به وزن در فعالیت های اقتصادی” او هشدار داد.

فدرال رزرو نگه داشته و رسمی نرخ بهره در انتظار نگه داشته به عنوان انتظار می رود پس از پایان دو روز نشست.

آن بیانیه سیاست گره خورده است به طور مستقیم به بهبود اقتصادی به وضوح بحران بهداشت و درمان.

تغذیه تعهد افزایش شاخص های سهام ایالات متحده

فدرال رزرو را تکرار تعهد خود را به استفاده از طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از اقتصاد و نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر افزایش سهام.

عمده شاخص در حال حاضر بالاتر و جلوتر از سود گزارش از تکنولوژی شرکت هایی مانند آمازون و اپل.

بزرگترین غول فن آوری شده اند متهم به سوء استفاده از قدرت بازار در انتظار کنگره شنوایی در ایالات متحده است.

میانگین صنعتی داو جونز 0.6 درصد به 26,540 S&P 500 به 1.2 درصد به 3,258 و شاخص Nasdaq Composite با اضافه 1.4 درصد به 10,543 با شرکت فنی تقویت Nasdaq.

روغن مالی و سهام منجر به کسب سود در بازار گسترده تر.

استارباکس پارسیان صعود 3.7 درصد پس از قهوه های زنجیره ای گفت: کسب و کار “به طور پیوسته در دوره نقاهت” در سراسر جهان و آن را گزارش سود در سه ماهه جاری.

بوئینگ سهام تضعیف و پس از آن کاهش تولید از بزرگترین دوقلو-موتور جت و گزارش بزرگتر-از-انتظار از دست دادن چرا که از عواقب بیماری همه گیر.

ایستمن کداک سهام شروع به پریدن کرد بیش از 300 درصد یک روز پس از دولت آمریکا گفت: این شرکت خواهد دریافت $US765 میلیون وام به تولید مواد اولیه دارویی.

ASX مجموعه به افزایش شدت

عمده شاخص های کمی تغییر در اروپا با شاخص FTSE 100 لندن در 6,131 های DAX در آلمان پایین 0.1 درصد به 12,822 و شاخص CAC 40 در فرانسه تا 0.6 درصد به 4,959.

استرالیا به اشتراک گذاری در بازار مجموعه, افزایش, امروز, با ASX SPI 200 شاخص تا 0.9 درصد و یا 54 امتیاز در 6,029.

دلار استرالیا افزایش یافت 0.4 درصد به 71.86 ما سنت ضعیف تر کرد.

قیمت طلا در نزدیکی بالاترین رکورد در $US1,970.37 یک اونس تا 0.6 درصد پس از تغذیه متعهد به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر است.

در طول آقاي پاول را در کنفرانس مطبوعاتی این فلز گرانبها شروع به پریدن کرد بیش از 1% کاهش به $US1,980.31 هر اونس فقط در زیر آن رکورد $1,980.57 که رسیده بود پیش از آن در هفته.

قیمت نفت خام برنت افزایش یافت 1.3 درصد به $US43.77 در هر بشکه رسید. بود که پس از آمار و ارقام از ادارۀ اطلاعات انرژی ایالات متحده نشان داد کاهش در نفت خام ایالات متحده لوازم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im