ما عدالت اموزش Bader Ginsburg اعلام کرد سرطان تجدید حیات نمی خواهد بازنشسته

عدالت اموزش Bader Ginsburg, ایالات متحده دیوان عالی کشور قدیمی ترین عضو است گفت: او از دریافت شیمی درمانی برای درمان عود سرطان اما هیچ برنامه ای برای بازنشستگی.

عدالت Ginsburg, 87 که زمان صرف شده در بیمارستان این هفته برای عفونت ممکن است گفت: درمان او تا کنون موفق شده است در کاهش ضایعات در کبد و او ادامه خواهد داد و شیمی درمانی, جلسات هر دو هفته.

“من اغلب گفته من باقی خواهد ماند یک عضو دادگاه تا زمانی که من می تواند انجام این کار کامل بخار. من باقی می ماند به طور کامل قادر به انجام این کار است,” او گفت: در بیانیه منتشر شده توسط دیوان عالی کشور است.

عدالت Ginsberg قرار گرفته بودند به روش در بیمارستان جانز هاپکینز برای تمیز کردن مجرای صفراوی استنت که درج شده بود در ماه اوت گذشته.

او گفت: اخیر hospitalisations به حذف سنگ صفرا و درمان عفونت شد و ربطی به این سرطان عود.

سلامت عدالت Ginsburg از نزدیک تماشا زیرا دیوان عالی کشور خالی می تواند جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از این فرصت برای انتخاب یک سوم عدالت به نه-عضو دادگاه و حرکت آن را بیشتر به سمت راست.

دادگاه در حال حاضر دارای یک 5-4 محافظه کار اکثریت از جمله دو نفر از قضات منصوب شده توسط Mr مغلوب ساختن پیشی جستن — برت Kavanaugh در سال 2018 و نیل Gorsuch در سال 2017.

عدالت Ginsburg را تجربه کرده است تعدادی از مسائل مربوط به سلامت در سال های اخیر از جمله حملات با ریه و سرطان لوزالمعده است.

در مه, او تحت درمان غیر جراحی برای سنگ کیسه صفرا که باعث شده بود یک عفونت است.

ABC/سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de