ما قاضی دستور انتشار اسناد و مدارک مربوط به Ghislaine ماکسول

ایالات متحده قاضی مجاز به انتشار پرونده های جدید از سال 2015 مدنی طرح دعوی در دادگاه در برابر Ghislaine ماکسول انگلیسی مقتدر و دیرین جفری اپستاین کاردانی که اتهامات جنایی مواجه است که ادعا می کنند او فریب دختران برای اواخر در آمریکا به سوء استفاده جنسی.

ما منطقه قاضی Loretta Preska در منهتن گفت: به فرض که حق دسترسی به سوابق هرحال Ms ماکسول استدلال برای نگه داشتن آنها را مهر و موم شده.

قاضی Preska نیز گفت: اطلاعات شناسایی شخصی موجود در پرونده و همچنین نام بسیاری از “غیر احزاب” خواهد بود redacted.

پرونده منتشر نمی شود بلافاصله پس از قاضی اعطا Ms ماکسول وکیل یک هفته به فایل اضطراری حرکت با دادگاه تجدید نظر فدرال در منهتن برای جلوگیری از انتشار.

اسناد و مدارک می تواند ریختن نور بیشتر در ارتباط با اپستاین و همچنین اپستاین رفتار خود.

Jeffrey Epstein hugs Ghislaine Maxwell at a party, with an arm around her shoulders
Ms ماکسول خوشحال گناه نیست به اتهامات او کمک کرد اپستاین جذب و در نهایت سوء استفاده دختران از سال 1994 تا 1997.(عرضه)

این اسناد شامل سیاهههای مربوط به پرواز از اپستین جت خصوصی رسوب شهادت در سال 2016 است که در آن خانم ماکسول وکلا گفت: او خواسته شده بود که “نفوذی” سوال در مورد زندگی جنسی او و گزارش پلیس از پالم بیچ فلوریدا که در آن اپستاین تا به حال یک خانه.

این اسناد بخشی از اپستاین مدعی ویرجینیا Giuffre را افترا طرح دعوی در دادگاه در برابر Ms ماکسول بود که محرمانه حل و فصل در سال 2017.

وکلای خانم ماکسول و Ms Giuffre بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Ms Giuffre را متهم Ms ماکسول را قادر می سازد اپستاین به سوء استفاده از او در زمانی کمتر از سن قانونی ادعای خانم ماکسول را رد کرده است.

Ms ماکسول 58 ساله است که در بروکلین زندان پس از شفاعت گناه نیست به اتهامات او کمک کرد اپستاین جذب و در نهایت سوء استفاده دختران از سال 1994 تا 1997 و متعهد دروغ با انکار علم خود سوء استفاده در رسوبات.

او در تلاش برای توقف انتشار اطلاعات است که او معتقد است که می تواند مانع او دفاع در پرونده.

ماکسول وکلا به دنبال محدودکردن سفارش بیش از خجالت ممکن است

British socialite Ghislaine Maxwell smiles as she arrives at Epsom Racecourse.
Ms ماکسول گفت: “بسیار کوچکی” از کار او بود برای پیدا کردن “فیلم ماساژ حرفه ای درمانگران” برای اپستاین.(AP: Chris Ison)

در روز سه شنبه (به وقت محلی) Ms ماکسول وکلا خواسته ما منطقه قاضی آلیسون ناتان برای تهوع منظور مسدود کردن دادستان و ماموران اف بی آی و برخی از شاکیان’ وکلا از صحبت علنی در مورد پرونده خارج از دادگاه.

Ms ماکسول وکلا گفت: عوامل متعددی هرحال هر جا که مجاز به دسترسی به اسناد Ms Giuffre می خواهد بدون سیل داشتند.

این خدمات عبارتند از خجالت ممکن است خطر که آشکار ممکن است “نامناسب نفوذ شاهدان بالقوه یا مقتولین” و امکان بسیاری از “غیر احزاب” مربوط به خانم ماکسول یا اپستاین در معرض می تواند.

برخی از سوابق از جمله بخش هایی از Ms ماکسول رسوب شهادت بودند unsealed در اوت 9 2019, یک روز پس از اپستاین اعدام خود را و یک روز قبل از او مرده پیدا شد در سلول زندان خود در سن 66. مرگ او حکم یک خودکشی است.

در گزیده ای از یک مارس 22 2016 رسوب Ms ماکسول گفت: “بسیار کوچکی” از کار او بود برای پیدا کردن “فیلم ماساژ حرفه ای درمانگران” برای اپستاین که تا به حال خانه در منهتن و پالم بیچ.

Ms Giuffre بود 17 هنگامی که او گفته به اپستاین ماساژ در فلوریدا رسوب گفت.

“بنابراین او 17. در 17 شما مجاز به یک حرفه ای گر و تا آنجا که به من مربوط می شود او یک حرفه ای گر” Ms ماکسول گفت: در رسوب است.

“وجود دارد هیچ چیز نامناسب یا نادرست در مورد آینده او در آن زمان برای یک ماساژ بدهد.”

اپستاین قبل از دستگیری او تا به حال socialised با بسیاری از افراد برجسته از جمله بریتانیا را از شاهزاده اندرو رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور سابق بیل کلینتون.

اپستاین توافق با ما دادستان در میامی در سال 2007 به اعتراف به گناه به دولت اتهام فحشا و صرف 13 ماه در زندان به جای صورت فدرال قاچاق جنسی اتهامات توافق در حال حاضر به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان بیش از حد ملایم.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im