ما را متهم چین از نرم COVID-19 پژوهش سرقت اسرار

ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری متهم کرده است دولت چین از هک شرکت توسعه coronavirus واکسن و سرقت صدها میلیون دلار از مالکیت معنوی و اسرار تجاری از شرکت های سراسر جهان است.

کیفرخواست گفت: دو هکرهای چینی به حال تحقیق آسیب پذیری در شبکه های کامپیوتری از شرکت برای عموم شناخته شده برای کار خود را در توسعه واکسن و درمان در ماه های اخیر.

خبر آمد که مقامات آمریکایی هشدار در مورد تشدید خارجی دولت تلاش به سرقت آمریکایی نوآوری است.

این آخرین در یک سری از تهاجمی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدامات با هدف قرار دادن چین به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که دوباره چشم انداز انتخابات آسیب دیده بودند توسط coronavirus شیوع سرزنش چین برای این بیماری همه گیر.

کیفرخواست شامل اتهام تجارت راز سرقت و تقلب سیم توطئه علیه این دو هکرها.

دادستان فدرال گفت: آنها به سرقت اطلاعات نه تنها برای سود شخصی بلکه به دلیل آن خواهد بود از منافع و ارزش به دولت چین.

دو متهم در بازداشت هستند و مقامات فدرال اذعان کرد که آنها به احتمال زیاد به مجموعه ای از پا در یک دادگاه آمریکایی.

با این حال کیفرخواست مهم حمل نمادین و بازدارندگی ارزش برای وزارت دادگستری که تصمیم گرفت که علنا خواستار رفتار شد و ارزشمند تر از انتظار برای این سناریو بعید است که در آن متهمان می, سفر به ایالات متحده و خطر بازداشت.

ادعایی نرم آغاز شد و بیش از 10 سال پیش با اهداف دارویی از جمله انرژی خورشیدی و شرکت های تجهیزات پزشکی بلکه مخالفان سیاسی و فعالان و روحانیت در ایالات متحده و چین و هنگ کنگ مقامات فدرال گفت.

هیچ فوری نشانه ای از کیفرخواست که هکرها تا به حال با موفقیت به دست آمده هر COVID-19 پژوهش با وجود تلاش برای snoop در شرکت.

Donald Trump and Xi Jingping sit with US and Chinese officials at a table set for dinner.
این آخرین در یک سری از تهاجمی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدامات با هدف قرار دادن چین است.(ایسنا: Kevin لمرقو)

چین متهم به عنوان “پناهگاه امن” برای مجرمان اینترنتی

از اتهامات عنوان شده اعتقاد بر این بود که اولین متهم خارجی هکرها با هدف قرار دادن نوآوری های علمی مرتبط با coronavirus هر چند آمریکا و سازمان های اطلاعاتی غربی هشدار داده اند برای ماه ها در مورد آن تلاش.

هفته گذشته بریتانیا مقامات متهم به هک با لینک کلیک کنید برای اطلاعاتی روسیه از تلاش برای هدف قرار دادن تحقیقات بر روی این بیماری است.

دادستان گفت: متهمان انجام شده شناسایی در شبکه های کامپیوتری از یک ماساچوست بیوتکنولوژی شرکت شناخته شده به تحقیق بالقوه واکسن در ماه ژانویه و جستجو برای آسیب پذیری در شبکه یک مریلند شرکت کمتر از یک هفته پس از آن گفت آن مشابه انجام کار علمی است.

مورد ثبت شده در اوایل این ماه در دادگاه فدرال در واشنگتن بود و unsealed در روز سه شنبه (به وقت محلی).

“چین در حال حاضر جای خود را در کنار روسیه و ایران و کره شمالی در آن شرم آور باشگاه از سازمان ملل است که ارائه یک پناهگاه امن برای مجرمان فضای سایبری در مقابل کسانی که جنایتکاران که “در تماس” برای کار به نفع دولت در اینجا به اشتراک حزب کمونیست چین را گرسنگی سیری ناپذیر برای آمریکا و دیگر غیر-شرکت های چینی’ سخت به دست آورده مالکیت معنوی” دستیار وکیل جان Demers وزارت دادگستری را بالا امنیت ملی رسمی در بیانیه ای گفت:.

به سفارت چین در واشنگتن را بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im