سازمان ملل متحد به ما می دهد مقام پلیس هشدار در برابر نیروی بیش از حد به عنوان درگیری با معترضان ادامه

حقوق بشر سازمان ملل متحد دفتر صادر کرده استارک هشدار به مقامات آمریکا در برابر استفاده از disproportional زور علیه معترضان و روزنامه نگاران درگیر در ضد نژادپرستی نظاممند تظاهرات در سراسر کشور است.

سازمان ملل متحد به نام مقامات به طور خاص اطمینان فدرال و پلیس محلی بودند به وضوح قابل شناسایی و پس از, تصاویر جدیدی از ماموران مخفی خود را نشان اعداد در هنگام استفاده از زور علیه معترضان.

“شده اند وجود دارد گزارش می دهد که مسالمت آمیز معترضان بازداشت شده توسط ناشناس, افسران پلیس گفت:” لیز Throssell, سازمان ملل متحد, حقوق بشر, سخنگوی.

Police engage with protesters. One officer has a small black band covering the insignia of his badge.
سیاه عزاداری باند اغلب فرسوده در سراسر تاپ از مدالها را به افتخار افتاده ، افسران گفت: آنها به تن آنها را برای کسانی که مرده بود از COVID-19 هر چند در برخی موارد گروههای مسدود شماره نشان.(AP: Yuki Iwamura)

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش شعلهور در ماه مه پس از قتل غیر مسلح سیاه جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, پلیس شاهد تظاهرات علیه نژادپرستی نظاممند برگزار می شود در سراسر جهان. پلیس ضد شورش پراکندگی تکنیک های پراکنده تا حد زیادی مسالمت آمیز تظاهرات از جمله در استرالیا.

جنبش نزدیک دو ماه از سازگار اعتراض در سراسر آمریکا

شهر پورتلند اورگان تبدیل به یک flashpoint برای شعلهور شدن بین مردم و مقامات به طوری که یک قاضی فدرال با صدور موقت سفارش محدود در برابر اجرای قانون فدرال محرومیت آنها از استفاده از زور علیه روزنامه نگاران و ناظران حقوقی در پورتلند.

این militarised مقامات فدرال مستقر با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در برابر خواسته های مقامات محلی را با استفاده از گاز اشک آور کمتر کشنده مهمات و دیگر زور علیه معترضان که هدف قرار داده اند پورتلند دادگاه با خرابکاری.

تحت قانون دولت فدرال قدرت برای محافظت از ساختمان های فدرال و اموال هر چند برخی از تحلیلگران آن را به عنوان یک علامت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین استراتژی سرکوب در قانون و نظم است.

در شب چهارشنبه شهردار تد ویلر بود در میان آن پاره-گاز کشته شده توسط پلیس. او آن را به نام سوء استفاده از فدرال قدرت بود که افزایش خشونت است.

آمریکا وزارت دادگستری گفت: بررسی این حادثه است.

A man in a mask holds a microphone to his face as he addresses a crowd of people around him
“من می توانم به شما بگویم با 100 درصد صداقت من تو را دیدم چیزی که باعث این واکنش” پورتلند شهردار تد ویلر گفت: پس از اینکه در معرض گاز اشک آور توسط مقامات در یک زندگی ماده رالی.(AP: Gillian Flaccus)

طرح دعوی در دادگاه نیز واصل شده از طرف روزنامه نگاران که ماموران فدرال تا به حال با آمار غیر کشنده “تاثیر مهمات.”

پلیس در شیکاگو نیز متهم شده است از نیروی بیش از حد پس از خود را با استفاده از باتوم علیه تظاهرکنندگان که پرتاب بطری آب یخ زده آتش بازی و سایر پرتابه در افسران.

شیکاگو تظاهرات هدفمند مجسمه کریستف کلمب بود که رسما از حذف پایه آن در گرانت پارک در صبح روز جمعه.

خشونت نیز فوران در دنور پس از سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان با حامیان پلیس.

پلیس گفت: آنها با استفاده از فلفل توپ و اسپری فلفل برای متفرق کردن بزرگتر سیاه و سفید زندگی می کند توجه داشته باشند.

ABC/سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de