انگلستان PM بوریس جانسون بازده به صورت رشد ویروس بخش

Category: تایمزلیدر No comments

توسط جیل LAWLESS

لندن (AP) — نخست وزیر بوریس جانسون است که بازگشت به کار پس از دوره نقاهت بعد از یک عفونت کرونا ويروسی است که او را در بخش مراقبت های ویژه با دولت رو به رشد انتقاد بیش از مرگ و اختلال ویروس ایجاد می شود.

جانسون گفت که او خواهد بود در پشت میز خود در 10 داونینگ سنت در روز دوشنبه دو هفته بعد از او منتشر شد از لندن بیمارستان. وزیر امور خارجه Dominic Raab شده است که در صورت نخست وزیر اسرائیل روز یکشنبه گفت که جانسون “مشتاق برای رفتن.”

بریتانیا ثبت بیش از 20 ، 000 مرگ و میر در میان افراد بستری با COVID-19 پنجم کشور در جهان برای رسیدن به این تعداد. هزار نفر بیشتر شده و درگذشت .

Johnson, 55, صرف یک هفته در سنت توماس ” بیمارستان از جمله سه شب در بخش مراقبت های ویژه که در آن او داده شد اکسیژن و تماشا در سراسر ساعت توسط کارکنان پزشکی. پس از او منتشر شد و در مارس 12, او ثبت تصویری

جانسون شده است دیده نمی شود پس, او به عنوان بهبود در Chequers نخست وزیر این کشور عقب نشینی در خارج از لندن است.

مخالفت سیاستمداران می گویند بریتانیا coronavirus مرگ و میر شده است می تواند پایین تر اگر Johnson دولت محافظه کار تا به حال اعمال شده در سراسر کشور مستند زودتر. آنها همچنین خواستار آن شدند تحمیل مارس 23 و اجرا به حداقل ممکن 7.

“تصمیمات باید گرفته شود سریعتر و ارتباط با مردم باید به طور واضح تر” مخالفت حزب کارگر رهبر Keir Starmer گفت: در نامه ای به جانسون.

“انگلیسی عمومی ساخته اند بزرگ فداکاری را مستند کار,” او نوشت. “سزاوار آنها به عنوان بخشی از یک فیلم گفتگو در مورد چه می آید بعدی.”

با وجود تلفات دیدم که یکی دیگر از 813 ویروس و میر مربوط به روز شنبه اعلام کرد برخی در بریتانیا در حال رشد بی تاب با محدودیت های که آورده اند و زندگی روزانه را متوقف کند. ترافیک جاده شروع به خزش پس از سقوط زمانی که این مستند برای اولین بار تحمیل شد و برخی از کسب و کار شروع به بازگشایی پس از اجرای اجتماعی-فاصله گرفته است.

دانشمندان می گویند انگلستان رسیده است اوج این بیماری همه گیر است اما هنوز از خطر است. تعداد افراد بستری شده با COVID-19 در حال کاهش است و تعداد مرگ و میر روزانه به اوج خود رسید و در مارس 8.

اما با هزاران نفر از مرگ و میر اعلام کرد هر روز برخی از کارشناسان بهداشت می گویند بریتانیا در نهایت می تواند بالاترین ویروس مرگ و میر در اروپا است.

به عنوان ترس فروکش کردن است که نظام سلامت را ضعف مخالفان انتقاد جانسون دولت بیش از کمبود تجهیزات حفاظتی برای کارگران پزشکی و عدم تست برای ویروس. بیش از

دولت یک روز به پایان ماه اما هنوز برای رسیدن به حتی 30,000 یک روز. افزایش تست به طوری که همه مردم با این ویروس می تواند به شناسایی و مخاطبین خود را ترسیم و جدا کلیدی است برای شل کردن قفل.

دولت بریتانیا می گوید: همه کارکنان درمانی و دیگر کارگران ضروری می تواند آزمایش می شود اگر آنها نشان می دهد علائم. آن است نورد از تقریبا 100, موبایل, تست, سایت, کارکنان توسط سربازان برای انجام آزمایشات در خانه های سالمندان ایستگاه های پلیس و زندانها و سایت های دیگر.

در دو روز اول از گسترش, تست این سیستم آنلاین حمل روزانه در اوایل صبح.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در و

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>