انگلستان آب و هوا فعالان رشته در شهر تاریخی در کوزوو

توسط VISAR KRYEZIU

پریزرن کوزوو (AP) — انگلیسی, آب و هوا فعالان روزی واتسون و مایک علم بودند بین المللی دوچرخه سواری و در حال اجرا تور برای ترویج کمپین سبز زمانی که آنها گیر کردم در کوزوو به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

واتسون, 25, از Loweswater در شمال غربی انگلستان و علم, 32, از ادینبورگ, اسکاتلند, رشته شده اند در پریزرن یک شهر در کوزوو 85 کیلومتر (50 مایل) جنوب غربی پایتخت پریشتینا.

از اواسط ماه مارس کوزوو شده است در یک مستند از زمین و هوا گذرگاه های مرزی بسته است. این ویروس به کشته شدن حداقل 22 نفر در بالکان ملت است که بیش از 790 مورد تأیید.

این زن و شوهر تصمیم گرفت در برابر گرفتن در یک تخلیه پرواز سازمان یافته توسط دولت بریتانیا گفت: آنها در برابر هواپیما سفر و می خواهید آنها را به ادامه سفر خود را هنگامی که آن را ممکن است برای انجام این کار است. سفر خود را کم بودجه و آنها را به حال محل اقامت رایگان پس از شروع.

آنها با بهره گیری تاریخی سنگ فرش خیابان ها از پریزرن یک شهر در امتداد بیستریکا رودخانه و Sharri کوه که تاسیس شد و در قرن دوم A. D. و دارای یک قلعه قرون وسطی است. آنها همچنین نمونه برداری شده fli محلی کره و شده اطمینان سنتی خوش آمدید از ساکنان.

در پریزرن آنها باید متمرکز بر نوشتن در مورد سفر خود را. واتسون یک عنوان می کند .

واتسون خود را آغاز “داستان جدید اجرا” در ماه اوت سال گذشته از پادشاهی متحده, برنامه ریزی دو سال تور در پا به مغولستان “به داستان از مردم به پیدا کردن یک بهتر و بیشتر مساوی و راه سالم زندگی برای ما و سیارات و…” پس از در حال اجرا 3,570 کیلومتر (2,220 مایل) یا 17 کیلومتر (حدود 10 کیلومتر) در هر روز از او چیزهای زیادی برای نوشتن در مورد.

با الهام از تلاش های او علم پیوست او در ماه نوامبر با هدف به چرخه در مجموع از 12 ، 000 کیلومتر (7,450 مایل) و یا 50 کیلومتر (30 مایل) در روز است. قبل از گیر شدن آنها در زمان های مختلف مسیرهای اما آنها ملاقات تا زمان و دوباره در طول راه.

علم به ملاقات مردم در پریزرن تلاش “برای بهبود این شهر زیبا با آوردن بیشتر درختان و فضای سبز.” او در Zlarin که با هدف تبدیل شدن به کرواسی اولین تک آهنگ-استفاده از پلاستیک رایگان جزیره. در کشور همسایه آلبانی واتسون در دیدار با جامعه مبارزه علیه عملیات آبی که او می گوید در حال به خطر انداختن نزدیکی Valbona پارک ملی.

“یک دنیای بهتر برای فرزندان ما نیاز به یک دنیای بهتر برای ما در حال حاضر” علم گفت.

این بیماری همه گیر را می خواهیم مردم را به “دیدن برخی از مزایای داشتن کمتر اتومبیل در شهر و تمیز کننده هوا بهتر صدا محیط ساکت تر,” او اضافه شده است.

زمانی که بازگشایی مرزهای خود برنامه به ادامه سفر خود را از طریق بلغارستان ، گرجستان ، آذربایجان و قزاقستان و در نهایت مغولستان.

“این ویروس نشان داده است که ما و دولت باید توانایی برای تبدیل جامعه و کل کشور بسیار سریع — چیزی که ما باید انجام دهید برای جلوگیری از اثرات بحران آب و هوا,” واتسون گفت.

___

Llazar Semini کمک به این گزارش از Tirana, Albania.

___

دنبال AP پوشش تغییر آب و هوا در

___

دنبال AP همه گیر پوشش و

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im