UFC قهرمان Miocic استقبال هشت ضلعی بازگشت نگرانی

Category: تایمزلیدر No comments

توسط تام جدوگاه

کلیولند (AP) — قهرمان سنگین وزن استیپ Miocic استقبال UFC برنامه های بازگشایی هشت ضلعی. جنگنده و آتش — کند که برخی از نگرانی ها ،

پس از دور انداختن یک ایده برای داشتن دعوا در قبیله ای زمین در کالیفرنیا و لغو و یا به تعویق انداختن چندین حوادث پس از شروع COVID-19 pandemic, UFC را بازگشت به رقابت 9 مه در جکسون ویل فلوریدا.

UFC رئیس دانا سفید به تازگی اعلام کرد UFC 249 برگزار خواهد شد بدون طرفداران در VyStar یادبود سربازان عرصه است. بیشتر از کارت های مبارزه در حال برنامه ریزی برای May 13 و 16 ماه مه در محل.

Miocic گفت: تنها رزرو در مورد ورزش را بازگشایی مربوط است به دلایل بهداشتی.

“تا زمانی که همه امن است من امیدوارم که آن را با این نسخهها کار” گفت: Miocic است که در ادامه به کار به عنوان یک آتش نشان و امدادگر در طول شیوع بیماری است. “و نه تنها مبارزان من نگران همه ایمنی. طول می کشد تا یک فرد (آلوده) سه نفر و با چه سرعتی آن می تواند گسترش آن دیوانه.”

Miocic دوباره خود را عنوان کمربند در ماه اوت توسط pummeling دانیل Cormier در UFC 241. روز پنج شنبه در خوش برخورد 37 ساله گفت: بهبودی پس از عمل جراحی برای تعمیر یک پاره شبکیه همچنان به خوبی — “من به برخی از نقاط, اما قطعا, من می توانید ببینید” — که او نتواند روال آموزش در حالی که در انتظار بازگشت به حالت عادی.

تا آن زمان Miocic شده است نوبت های کاری برای Valley View (اوهایو) آتش نشانی. ایمنی شخصی است که همیشه یک اولویت خود را در “دیگر” و Miocic گفت که او و همکارانش باید هوشیار باقی مانده در این بی سابقه بار.

“من باید یک کار انجام دهید و وقتی که من رفتن به ایستگاه من مطمئن شوید که من پاک ماندن او گفت:” در تلفن از صفحه اصلی در رویالتون شمالی اوهایو “ما هوشمند است. ما در حال تمیز کردن. ما پوشانده است. ما با پوشیدن عینک و دستکش و لباسهای هنگامی که او را به. این روال ما, بنابراین من واقعا در مورد آن نگران.”

Miocic تیمی با Modelo آبجو به جمع آوری کمک مالی برای حفاظت شخصی تجهیزات برای اولین پاسخ دهندگان در طول بیماری همه گیر. در مارس 5, brewer متعهد به کمک مالی $1 (تا 500 ، 000 دلار) برای هر پست های رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگ #CincUp.

Miocic نیز کار کرده است اما نه مانند او به طور معمول در حالی که آموزش برای یک مبارزه است. یک سوم matchup با Cormier که به او زدم در دور اول در سال 2018 به نظر می رسد به احتمال زیاد اما نمی شد.

او به شوخی که بیشتر از خود کار قلب این روز می آید از تعقیب او دختر جوان در اطراف خانه.

در حال حاضر ثابت شده باشد ماهر با دست خود Miocic پر کرده است, زمان بیکار با صفحه اصلی پروژه ها. او را شگفت زده خود را با یک استعداد برای wallpapering.

حذف است.

“من خوب هستم در آوردن همه چیز را” او به شوخی.

یک جان سخت کلیولند ورزشی فن Miocic خوشحال بود با براونز انتخاب’ در هفته گذشته پیش نویس NFL.

“من فکر می کردم ما واقعا خوب در واقع” گفت: Miocic که روت سال گذشته با براونز ستاره دفاعی پایان Myles گرت. “ما هوشمند است. من فکر می کنم ما چند قطعه است که ما نیاز داریم. من فکر می کنم ما در حال انجام همه چیز درست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>