ترکیه علائم آن 100 سال از مجلس در میان coronavirus

Category: تایمزلیدر No comments

استانبول (AP) — خطوط هوایی ترکیه هواپیما پرواز بر فراز این کشور روز شنبه ساخت شکل پرچم کشور با مسیر پرواز خود را به مناسبت صدمین جشن تاسیس مجلس ترکیه.

جشن ترکیه حاکمیت ملی و روز کودکان تغییر شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با مقامات جایگزین رژه و مراسم با شهدای در راستای اجتماعی فاصله تلاش.

ردیابی پرواز در وب سایت Flightradar24 نشان داد یک هلال و ستاره ترکیه مشخص شده توسط یک بوئینگ 777. ترکی ایستگاه های تلویزیونی نشان داد که کودکان با پرچم های خود به خیابان های محله. دولت نیز خواسته شهروندان ترکیه به خواندن سرود ملی در شب. مقامات پوشیدن ماسک بازدید از آرامگاه ترکیه موسس.

آخرین وزارت بهداشت آمار و ارقام نشان می دهد 2,376 اند از coronavirus در ترکیه است. این کشور رتبه هفتم جهان را در تعداد تایید عفونت که در حال نزدیک شدن 100,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

کارشناسان می گویند درست و میر از این بیماری همه گیر در سراسر جهان بسیار بالاتر از دانشگاه جانز هاپکینز شمارش با توجه به محدود تست و مشکلات در شمارش مردگان در میان یک بحران است.

برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ترکیه بسته شده و مدارس و رستوران ها و دیگر فضاهای عمومی منع افراد زیر 20 یا بالای 65 سال از ترک خانه های خود و نهاد های آخر هفته مستندات برای همه, گسترش, است که به مدت چهار روز در این هفته.

در سال گذشته حاکمیت ملی بعد مشخص شد با راهپیمایی و جشن و دانش آموزان اقدام وزرا نقش با رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان ،

مصطفی کمال آتاتورک بنیانگذار جمهوری ترکیه خواهان در انتخابات میان جنگ استقلال پس از امپراطوری عثمانی شکست در جنگ جهانی اول در آوریل 23, 1920, شورای بزرگ ملی برگزار شد اولین جلسه خود را.

یک همه پرسی در سال 2017 ترکیه تغییر سیستم حکومت از پارلمانی به ریاست جمهوری اجرایی به اردوغان قدرت گسترده تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>