مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل

توسط KEVIN FREKING و جیل COLVIN

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فدرال خواهد بود نه گسترش آن coronavirus اجتماعی فاصله دستورالعمل هنگامی که آنها منقضی پنج شنبه و پسرش در قانون و مشاور Jared کوشنر پیش بینی شده که در ماه جولای این کشور خواهد بود “واقعا تاب دوباره.”

در ضمن تهمت و گفت: او به از سرگیری برنامه های رسمی سفر با سفر به آریزونا در هفته آینده. و او گفت که او امیدوار به نگه داشتن توده تجمعات انتخاباتی در ماه های آینده با هزاران نفر از هواداران حتی اگر کارشناسان پزشکی گفت: امید کمی وجود دارد از داشتن یک واکسن توسط آن است.

قرار دادن یک چهره مثبت در آخرین گریم اعداد — آمریکا مرگ و میر در حال حاضر پیشی گرفته و کسانی که در جنگ ویتنام — مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل روزانه خود را خوش بین به روز رسانی و کوشنر در توصیف این دولت بسیار انتقاد پاسخ به همه گیر به عنوان “یک موفقیت بزرگ.”

تهمت نیز صحبت کردیم تا خبر خوب روز ارائه: امیدوار نتایج جستجو برای امکان COVID-19 درمان است. اما دولت اعلام کرد ملال انگیز جدید اقتصادی اعداد به این بیماری همه گیر در زمان نگه دارید و تعطیل بسیاری از کشور است.

اقتصاد ایالات متحده کاهش یافت و در 4.8 ٪ نرخ سالانه در سه ماهه اول سال پیشرو به دور گریمر گزارش می دهد که انتظار می رود در تابستان امسال از رکود اقتصادی شدید باعث این بیماری همه گیر.

کاخ سفید تلاش کرده است به محوری به مرحله جدیدی از بحران, تلاش برای بازگشایی اقتصاد کشور دولت توسط دولت نگرانی که برداشته شدن محدودیت سرعت بیش از حد و بدون کافی تست و تماس با ردیابی خواهد شد خار تجدید حیات.

“ما در حال heartened که بدترین درد و رنج است برای رفتن به پشت سر ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به عنوان رهبری یک میزگرد با مدیران از شرکت های مانند هیلتون و تویوتا.

مغلوب ساختن پیشی جستن گذاشته یک چشم انداز بازگشت به قبل از coronavirus عادی — “با یا بدون” واکسن — با بسته بندی رستوران ها و استادیوم. که چشم انداز مگس در صورت هوشیار ارزیابی از پزشکان که می گویند کشور نیاز به در آغوش “طبیعی” است که شامل تمدید اجتماعی فاصله و ماسک ،

“من نمی خواهم مردم برای رسیدن به این” تهمت به خبرنگاران گفت:. “من طبیعی جدید که آنچه در آن بود که سه ماه پیش است.”

به تاکید او اعتماد به نفس مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او قصد دارد برای از سرگیری خارج از کشور سفر پس از گذراندن بیش از یک ماه بیشتر cooped در کاخ سفید است. او گفت که او برنامه ریزی یک سفر به آریزونا در هفته آینده و پس از امکان سفر به اوهایو حتی به عنوان بسیاری از کشور همچنان تحت موثر مستند با همه اما سفر ضروری ممنوع است.

“ما در حال رفتن به شروع به حرکت در اطراف و امیدوارم در نه چندان دور آینده ما باید برخی از تظاهرات گسترده و مردم خواهد بود نشستن در کنار یکدیگر,” او گفت:, و اضافه کرد که داشتن مردم فاصله مطابق با اجتماعی فاصله دستورالعمل ها “نمی آید خیلی خوب است.”

او نمی گویند دقیقا همان زمانی که او پیش بینی چنین تظاهرات بازگشت اما گفت: زمان بستگی دارد, در بخش, در ایالات متحده پس بعضی از آنها تا به حال به مراتب کمتر از موارد بیش از دیگران است. دولت فدرال و بسیاری متحده خواسته اند که ساکنان برای جلوگیری از تجمع جرم و به باقی می ماند حداقل شش فوت از هم جدا.

اعلام این خبر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهد گسترش کاخ سفید “30 روز به سرعت گسترش” دستورالعمل هنگامی که آنها منقضی پنج شنبه.

“آنها خواهید بود محو چرا که در حال حاضر فرمانداران انجام می دهند آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی شکل به عنوان او در دیدار با جان ادم ادواردز دموکراتیک فرماندار لوئیزیانا.

این دستورالعمل ها — که در اصل قرار است به گذشته 15 روز و سپس تمدید اضافی 30 — تشویق آمریکایی ها به کار از خانه و جلوگیری از رستوران های گروه تجمعات و اختیاری سفر و توصیه همسر آمریکایی ها و کسانی که با جدی و اساسی شرایط بهداشتی برای منزوی کردن خود است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: دستورالعمل شده اند گنجانیده شده جدید ارشاد صادر شده توسط کاخ سفید در اوایل این ماه که میسازد چگونه متحده به تدریج می تواند سهولت محدودیت و شروع به بازگشایی به میزان موارد جدید را کند می کند.

ادواردز که به تازگی تمدید لوئیزیانا اقامت در خانه سفارش از طریق مارس 15 از قانونگذاران جمهوری خواه در خود دولت است. در حالی که او در واشنگتن برخی از قانونگذاران جمهوریخواه در تلاش بودند به تجمع حمایت را فوق العاده مرحله از تلاش برای نادیده گرفتن فرماندار اضطراری تصمیم گیری است.

اما تهمت تقدیر ادواردز در کار او را انجام داده و پس از نیواورلئان یکی از کشور coronavirus نقاط داغ. “من فقط می خواستم به شما تبریک می گویم,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین منتشر دیجیتال آگهی ستایش عناصر فدرال پاسخ. این مجموعه برای رسیدن به ساکنان 17 میدان نبرد متحده شامل دموکراتیک فرمانداران که مقبولیت سر به فلک کشید در طول بحران.

کاخ سفید روز چهارشنبه نیز با اشاره به چشم انداز از Remdesivir که ثابت موثر در برابر ویروس در عمده مطالعه جدید.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: مواد مخدر کاهش می یابد و زمان آن طول می کشد به بیماران برای بهبود یافتن از 31% — 11 روز به طور متوسط در مقابل 15 روز برای کسانی که فقط داده های معمول مراقبت.

“این بسیار قابل توجه گفت:” معمولا محتاط ، “آنچه در آن ثابت کرده است که یک دارو می تواند جلوگیری از این ویروس است.”

کاخ سفید و مغلوب ساختن پیشی جستن در خاص شده اند و مشتاق به این کشور را مثبت اخبار به کار می کنند به حرکت گذشته بحران و بازسازی اقتصاد حتی به عنوان کشور, مرگ, شمارش همچنان به افزایش است. ایالات متحده در حال حاضر ثبت بیش از 58,000 مرگ و میر ناشی از این ویروس بیش از تعداد کل آمریکایی ها در جنگ ویتنام. بیش از 1 میلیون نفر در حال حاضر آزمایش مثبت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این تعداد افزایش یافته است به طوری بالا به دلیل افزایش در تست. این کشور به طور چشمگیری بهبود یافته آن تست پس از آهسته و راکی شروع, اما بسیاری از کارشناسان بهداشت می گویند که این کشور هنوز هم باید بیشتر — به عنوان بسیاری از 5 میلیون نفر آزمون در روز — با خیال راحت به بازگشایی شده است. در غیر این صورت آنها هشدار می دهند, موارد, موشک وار رفتن خواهد شد به عنوان یک آمریکایی از بازگشت به کار.

“تنها چیزی که بدتر از یک بی ارزش آهسته بازیابی معکوس بازیابی” جاشوا Bolten رئيس جمهور از کسب و کار میزگرد یک انجمن از مدیران برجسته گفت: در کاخ سفید به رویداد.

در ضمن کوشنر که کمک کرده تا منجر پاسخ تلاش های گفت: در مصاحبه با “فاکس و دوستان” که او معتقد است ممکن خواهد بود “انتقال و ماه” و این که “در ماه ژوئن بسیاری از کشور باید به حالت عادی بازگشت. و امید است که … ماه جولای این کشور واقعا تاب دوباره.”

“من فکر می کنم که ما زمانی تمام نقاط عطف مختلف که مورد نیاز هستند” او ادعا کرد. “بنابراین دولت فدرال را به چالش افزایش یافت و این یک موفقیت بزرگ.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Darlene Superville و Zeke میلر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im