مغلوب ساختن پیشی جستن است کنار CDC با به دست گرفتن کنترل coronavirus داده است. آن را در سراسر جهان انشعابات

رهبری و پزشکان و دانشمندان و اپیدیولوژی این مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) یکی از قابل اطمینان ترین منابع دانش در طول شیوع بیماری.

اما در حال حاضر با جهان در نیاز ناامید از معتبر اطلاعات یکی از مهمترین سازمان برای مبارزه با بیماری های عفونی رفته است آشکارا سکوت.

برای اولین بار از سال 1946 هنگامی که CDC به زندگی در یک تنگ آتلانتا به مبارزه با مالاریا آژانس است نه در خط مقدم بهداشت عمومی اورژانس.

در آوریل 22, CDC مدیر رابرت Redfield بود در جلسه کاخ سفید اتاق تریبون و اذعان کرد که این بیماری همه گیر کوروناویروس به حال “غرق” ایالات متحده است.

پس Redfield در جایگاه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: CDC مدیر شده بود “کاملا نقل قول نابجا” در هشدار خود را که COVID-19 ادامه خواهد داد برای مطرح کردن مشکلات جدی به آمریکا نقل مکان کرد و به آن زمستان فصل آنفولانزا در اواخر سال 2020 است.

در حال بارگذاری

دعوت به روشن شدن Redfield تایید او نقل شده به درستی در دادن نظر خود را که وجود دارد به طور بالقوه “دشوار و پیچیده” بار جلوتر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم متفاوت میخ سرپهن کوچک. “شما ممکن است حتی تاج آمدن” رئیس جمهور گفت: یک بار دیگر تناقض حرفه ای virologist. “فقط تا شما را در درک.”

تبادل تفسیر شد توسط برخی از صاحب نظران به عنوان تایید است که CDC را تکریم تخصص شده بود کنار به عنوان coronavirus همچنان به تاخت و تاز ما.

در آخرین توسعه, به گزارش نیویورک تایمز این هفته CDC شده است در کنار آن جمع آوری داده ها با مغلوب ساختن پیشی جستن اداره سفارش های ارسال COVID-19 داده ها به طور مستقیم به کاخ سفید است.

کاهش نقش

وقتی که رو قبلی بهداشت عمومی اورژانس CDC یک کندو از فعالیت برگزاری منظم جلسات مطبوعاتی و توسعه هدایت بود که پس از دولت ها در سراسر جهان است.

اما در طول بزرگترین اضطراری برای بهداشت عمومی در قرن, به نظر می رسد CDC شده است تقریبا به طور کامل پاک شده از سوی کاخ سفید به عنوان چهره عمومی از COVID-19 pandemic پاسخ.

در حال بارگذاری

این کاهش نقش آشکار به رهبران سابق CDC که می گویند علمی خود مشاوره قبل از هرگز شده است سیاسی تا این حد.

به عنوان COVID-19 بحران اتفاق می افتند چند CDC مقامات هشدارهای صادر شده تنها به سرعت ناپدید می شوند از نمایش عمومی.

نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی پیش بینی شده در فوریه 25 که ویروس بود نه موجود و رشد می کنند به یک بیماری همه گیر.

بازار سهام سقوط و r. schultze ، حذف شد از آینده کاخ سفید جلسات مطبوعاتی.

بین ماه های مارس 9 و 12 ژوئن وجود دارد CDC حضور در جلسات مطبوعاتی در COVID-19.

CDC به اشتباه در طول همه گیر بیشتر به طور قابل توجهی در آن از تلاش های اولیه برای توسعه یک تست برای COVID-19.

A man in a mask walking along a boulevard
بسیاری از متخصصان سلامت هستند با این وجود بافل توسط CDC مشخصات پایین به این بیماری همه گیر در ادامه به رفت و برگشت جهان است.(AP: Chris Pizzello)

تست کیت ثابت می شود معیوب — مشکل مرکب تنبل تلاش برای اصلاح وضعیت — و سپس توسط شديد تاخیر در توزیع آزمایشات به اندازه کافی به مردم است.

اما بسیاری از متخصصان سلامت هستند با این وجود بافل توسط CDC مشخصات پایین به این بیماری همه گیر در ادامه به رفت و برگشت جهان است.

“آنها شده اند کنار” گفت: Howard کوه سابق آمریکا معاون وزیر بهداشت و درمان. “ما نیاز علمی خود رهبری در حال حاضر.”

چه معنا است ؟

CDC بودن در کنار مجموعه ای از COVID-19 داده است یکی دیگر بدن به این سازمان ایستاده است.

بیمارستان ها باید به جای آن دستور داده شده است ارسال به تمام COVID-19 اطلاعات بیمار به یک پایگاه داده مرکزی در واشنگتن دی سی.

این خواهد شد که طیف وسیعی از احتمال دست کشیدن بر اثر. برای استارت, پایگاه داده جدید در دسترس خواهد بود به مردم باعث اجتناب ناپذیر سوالات بیش از دقت و شفافیت داده خواهد شد که در حال حاضر تفسیر می شود و به اشتراک گذاشته شده توسط کاخ سفید است.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی صادر شده است که نظم جدید می گوید: تغییر کمک خواهد کرد کاخ سفید را coronavirus نیروی کار تخصیص منابع است.

اما اپیدیولوژی و کارشناسان بهداشت عمومی در سراسر جهان ترس سیستم جدید آن را سخت تر برای افرادی که در خارج از کاخ سفید برای پیگیری همه گیر و یا دسترسی به اطلاعات است.

این تاثیر می گذارد تمام ملل و از آنجا که یکی از CDC نقش است برای ارائه صدای مستقل بهداشت عمومی راهنمایی در مورد مسائل مانند بیماری های عفونی, زندگی سالم, سفر, بهداشت و درمان اضطراری و حوادث و دارو استفاده کرد.

سایر حوزه های قضایی می تواند پس از آن در انطباق با این اطلاعات به محلی خود زمینه تخصص تبدیل شده است که حتی بیشتر ضروری در طول یک بیماری همه گیر در زمانی که عدم اطمینان به هنجار است.

آن را دشوار است به یاد قبلی اضطراری برای بهداشت عمومی در زمانی که فشار سیاسی منجر به تغییر در تفسیر شواهد علمی.

A Centers for Disease Control and Prevention logo at the agency's federal headquarters in Atlanta.
برای اولین بار از سال 1946 سازمان است نه در خط مقدم بهداشت عمومی اورژانس.(اسوشیتد پرس: دیوید گلدمن فایل)

چه اتفاقی می افتد ؟

با وجود چالش های اجتناب ناپذیر است که با مقابله با یک بیماری همه گیر در زمان واقعی CDC باقی مانده بهترین موقعیت آژانس — و نه فقط در آمریکا بلکه کل جهان برای کمک به ما در مدیریت این بحران با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.

در غیاب ما رهبری, سازمان ملل باید شروع به فکر کردن در مورد خود را در حال توسعه ملی مراکز کنترل بیماری.

در استرالیا در مورد این بحث شده اند مداوم پس از 1990s مانع هزینه و عدم سیاسی خواهد شد.

COVID-19 و زمان sidelining از CDC ممکن است انگیزه مورد نیاز در نهایت به گرد و خاک کردن آن برنامه ها و آنها را به یک واقعیت.

ارین اسمیت یک دانشیار در فاجعه و واکنش اضطراری در Edith Cowan University دانشکده پزشکی و علوم سلامت. این مقاله در ابتدا در ظاهر مکالمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im