مغلوب ساختن پیشی جستن هدایت توقف پرداخت به کسانی که در طول ویروس همه گیر

Category: تایمزلیدر No comments

توسط DARLENE SUPERVILLE

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او قطع کمک مالی ایالات متحده به سازمان بهداشت جهانی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس متهم این سازمان از عدم انجام به اندازه کافی برای متوقف کردن ویروس از زمانی که آن را برای اولین بار ظاهر در چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال telegraphed نیت خود را در هفته گذشته ادعا کرد که شیوع می توانست موجود در آن منبع و زندگی می کند که می تواند ذخیره شده تا به حال U. N. آژانس بهداشت انجام یک کار بهتر بررسی گزارش های اولیه از چین در آینده.

“چه کسی شکست خورده در آن اساسی وظیفه و باید پاسخگو باشند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جلسه. او گفت که ایالات متحده خواهد بود با بررسی که اقدامات برای متوقف کردن ویروس قبل از ساخت هر گونه تصمیم در مورد از سرگیری کمک های اولیه.

هیچ نظر فوری از ژنو مبتنی بر سازمان در مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام. اما زمانی که در مورد خواسته احتمالی آمریکا کاهش بودجه در طول منظم U. N. جلسه زودتر شنبه که سخنگوی مارگارت هریس پاسخ داد: “صرف نظر از هر گونه مسائل ما کار خواهد کرد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا همچنان برای تعامل با این که در تعقیب “معنی دار اصلاحات.”

ایالات متحده کمک نزدیک به 900 میلیون دلار به این که بودجه برای 2018-19 با توجه به اطلاعات در وب سایت آژانس. که نشان دهنده یک پنجم از مجموع آن $4.4 میلیارد دلار بودجه برای آن سال است. آمریکا به نزدیک به سه چهارم از وجوه در “مشخص کمکهای داوطلبانه” و بقیه در “بررسی” بودجه به عنوان بخشی از واشنگتن تعهد به U. N. موسسات.

دقیق تر که سند بودجه ارائه شده توسط ایالات متحده ماموریت در ژنو نشان داد که در 2019 در ایالات متحده ارائه شده $452 میلیون نفر از جمله حدود 119 میلیون در ارزیابی بودجه. در اخیر پیشنهاد بودجه از بهمن, مغلوب ساختن پیشی جستن به نام دولت برای کاهش متحده ارزیابی بودجه کمک به کسانی که به $57.9 میلیون.

بیش از 125,000 مرگ و میر در سراسر جهان از جمله بیش از 25000 در افغانستان متهم شده است که در coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی که برای بودن “چین-محور” و ادعا کرد که “انتقاد” خود ممنوعیت سفر از چین به عنوان COVID-19 شیوع پخش شد از شهر ووهان.

که به طور کلی طول می کشد مراقبت به انتقاد از کشورهای خود به سیاست های ملی و آن را بلافاصله روشن خاص چه انتقاد و تهمت بود اشاره به.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را نشان داد احترام به چین در مراحل ابتدای شیوع.

“چین شده است کار بسیار سخت برای جلوگیری از Coronavirus” او توییتی Jan. 24. “ایالات متحده تا حد زیادی قدردانی تلاش های خود را و شفافیت. این همه کار کردن هست. به طور خاص از طرف مردم آمریکا, من می خواهم برای تشکر از رئیس جمهور یازدهم!”

خواسته سهشنبه در مورد تناسب به دنبال قطع این که بودجه در وسط یک در سراسر جهان شیوع ویروسی تهمت گفت: نقد و بررسی خواهد گذشته 60 تا 90 روز.

“این یک دوره ارزیابی, اما در عین حال ما در حال قرار دادن یک نگه بر همه بودجه برای بهداشت جهانی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تهمت نیز شکایت کرده است که کشورهای دیگر به طور قابل توجهی کمتر از ایالات متحده, singling از چین است.

انجمن پزشکی آمریکا بلافاصله به نام تهمت به تجدید نظر در تصمیم خود.

“در بدترین بحران بهداشت عمومی در قرن توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی خطرناک است گام در جهت اشتباه است که نمی خواهد را شکست COVID-19 ساده تر” AMA جمهور پاتریس A. Harris در بیانیه ای گفت.

هریس گفت: همکاری های بین المللی نیاز است برای مبارزه با این ویروس همراه با علم و اطلاعات.

“برش بودجه به این که به جای تمرکز بر روی راه حل این است که یک حرکت خطرناک در لحظه مخاطره آمیز برای جهان است,” او گفت:.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و روشن است که در دو تا سه هفته. اما آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ برای برخی از مردم به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

___

آسوشیتد پرس نویسنده جیمی Keaten در ژنو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>