مغلوب ساختن پیشی جستن تایید شده از گرجستان به طرح بازگشایی قبل از هجوم آن

Category: تایمزلیدر No comments

توسط جاناتان LEMIRE و بن NADLER

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس بارها و بارها گفته گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ که آنها تایید شده از تهاجمی خود را برنامه اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی فقط یک روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده در مورد چهره و , با توجه به دو مقامات دولت.

نور سبز از پنس و مغلوب ساختن پیشی جستن در آمد جداگانه مکالمات خصوصی با فرماندار جمهوری خواه هر دو قبل از کمپ اعلام کرد طرح خود را به سهولت coronavirus محدودیت و پس از آن رونمایی شد در روز دوشنبه خبر داد. مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهانی تغییر آمد تنها پس از بالا سلامت مشاوران بررسی این طرح نزدیک تر و متقاعد جمهور که در کمپ بود و خطر گسترش بیشتر این ویروس به سرعت در حال حرکت.

“من گفته فرماندار گرجستان برایان کمپ که من مخالفم به شدت با او تصمیم به باز کردن برخی امکانات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فقط یک روز پس از گفتن خبرنگاران گفت که او مورد اعتماد کمپ قضاوت. “او می داند آنچه که او انجام می دهند.”

در روز پنج شنبه او حتی سخت تر در فرماندار: “من خوشحال با برایان کمپ من در همه مبارک.”

فوق العاده ای برگشت و انتقاد عمومی از عربستان متحد — تنها آخرین در یک سری از ضد و نقیض و گیج کننده پیام از رئیس جمهور در مورد چگونگی و زمانی که او معتقد است که فرمانداران باید سهولت اقامت در خانه سفارشات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش . این نشان می دهد که خطر سیاسی برای استانداران در زیر غیر قابل پیش بینی رئیس جمهور راهنمایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به مدت دو هفته و اعتقاد داشتند که بخش های خاصی از کشور شدند و در حال حاضر آماده از سرگیری جنبه های عادی زندگی حتی در برابر توصیه های بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان. حتی اگر چند متحده ملاقات معیار ایجاد شده توسط کاخ سفید از رئیس جمهور را تشویق می کردند در تلاش برای “آزاد!” برخی از ایالت ها و ارائه تشویق به ایالات متحده اعلام کرد که قصد دارد به جلو کرده ام.

کمپ در میان اولین فرمانداران جمهوریخواه را به نشانه. سفارش خود را اعلام کرد دوشنبه, اجازه می دهد تا کسب و کار مانند ورزشگاه تو سرو و بولینگ alleys برای باز کردن در روز جمعه تحت محدودیت های خاصی.

وقتی پرسیده شد که روز شنبه در مورد کمپ تصمیم تهمت حمایت فرماندار و گفت: “او بسیار توانمند ، او می داند آنچه که او انجام می دهند. او انجام یک کار بسیار خوب به عنوان فرماندار.”

پشت صحنه دولت تا به حال نیز حمایت شده است. رئیس جمهور خطاب به کمپ بیش از یک بار در مورد این طرح و هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس به نام کمپ در روز سه شنبه به ستایش از عملکرد خود را به عنوان فرماندار و طرح خود را برای بازگشایی, با توجه به دو دولت مقامات صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که نمی شد مجاز به عموم بحث و گفتگو.

اما در روز چهارشنبه اعضای کاخ سفید را ویروس نیروی کار بازبینی این طرح و آن را احساس بیش از حد به زودی و دشوار خواهد بود برای دفاع در آن بعد از ظهر را در کنفرانس مطبوعاتی. دکتر دبورا Birx که کمک می کند تا رهبری کاخ سفید را coronavirus, پاسخ, پس به صحبت کرد رئيس جمهور پس از جلسه و پیشنهاد کرد که آن را بیش از حد به زودی برای بازگشایی, Georgia) یک ادعا است که با رئیس جمهور به توافق رسیدند, به گفته مقامات.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس به نام کمپ و خواست برای آرام کردن طرح خود که فرماندار گفت: نه گفت: مقامات. فرماندار پیشنهاد دو مرد در ادامه به بحث در تماس دیگری, اما آنها صحبت نمی کنم دوباره قبل از این جلسه که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او مخالف برخی از مشخصات این طرح به بازگشایی شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که کمپ را بازگشایی نقض کاخ سفید دستورالعمل و پیشنهاد او خواهد دخالت کند اگر او را دیدم “چیزی کاملا فاحش.”

در روز پنج شنبه او پیشنهاد او به ویژه نگران این ایده که کمپ خواهد بازگشایی چشمه های معدنی.

“من می خواهم متحده برای باز کردن بیشتر از او می کند بسیار بیشتر از او می کند. اما من نمی خواهم برای دیدن چشمه های معدنی در این مرحله اولیه و نه پزشکان,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد او مشورت سلامت خود مشاوران — Birx و دکتر Anthony Fauci — در نظر گرفته و در تلاش برای جلوگیری از این پیشنهاد اما “من تصمیم گرفت و ما همه موافقت کردند. شما رو به تماشای آن از نزدیک. بنابراین ما خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. اما دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany توییتی انکار است که تهمت تغییر کرده و موقعیت خود را.

“هیچ کس ‘تغییر’ رئیس جمهور تهمت را مشاهده کنید. من با او در تمام طول روز. ذهن او ساخته شده بود. اولویت خود را همواره به بازگشایی این کشور با خیال راحت” او ارسال شده پنج شنبه.

کمپ گفت: در بیانیه ای به توییتر شنبه شب که او در مورد طرح خود را برای بازگشایی کسب و کار با محدودیت ها با مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن که روز ساخته شده اما هیچ اشاره ای از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که گرجستان در حال حرکت بود بیش از حد به سرعت. خواه فرماندار گفت: دولت “بعدی اندازه گیری گام این است که اطلاعات محور و هدایت دولت و مقامات بهداشت عمومی.”

در توییتر شنبه شب کمپ گفت: گرجستان بود “یکی دیگر از اندازه گیری گام به جلو با باز کردن توقیف کسب و کار برای محدود کردن عملیات. من می دانم که این سختکوش گرجی را اولویت بندی ایمنی کارکنان و مشتریان است.”

کارشناسان بهداشت عمومی ابراز نگرانی کرده اند با کمپ طرح و هشدار داد که به سرعت در حال حرکت می تواند سوخت یک تجدید حیات در عفونت. متضاد پیام از دولت فدرال و مقامات ترک کرده اند بسیاری از صاحبان کسب و کار در گرجستان اشتباه گرفته شود. برخی از آنها استقبال فرمانداران سفارش و ساخت برنامه ای برای بازگشایی, در حالی که دیگران می گویند آن را به ارزش خطر بالقوه برای کارکنان و مشتریان است.

موارد تایید شده از این ویروس در گرجستان پیشی گرفته 21,000 در روز پنج شنبه و حداقل 870 مرگ و میر ثبت شده است, با توجه به داده ها از دولت به بخش بهداشت عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کمپ که به درگیری قبل از. فرماندار منصوب کلی Loeffler برای پر کردن باز سنا صندلی دور زدن کنگره داگ کالینز نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد.

برایان رابینسون جمهوری و مشاور سیاسی در گرجستان که در خدمت به عنوان مدیر ارتباطات تحت سابق رژیم صهیونیستی. ناتان ایران گفت که کمپ تصمیم به فشار رو به جلو می آید و با پتانسیل برای هر دو ریسک و پاداش.

“خطر پیشرو و گرفتن خطر بالا در یک سیم است که اگر آن را به خوبی می رود, شما به یک قهرمان و شجاع” رابینسون گفت. “اگر آن را به خوبی نمی عواقب کشنده هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>